Kwietnia 28, 2024, 02:56:09 am
Strony: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 89   Do dołu

Autor Wątek: Warszawa  (Przeczytany 204837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #735 dnia: Stycznia 14, 2011, 02:14:23 pm »

Zagraliśmy ostatecznie we dwóch - 3 gry, trzy razy zebrałem baty od Date'a (do 16, 28, 8 dopowiednio)  :( Niestety Saperzy z 15 kartami i wojami za darmo byli nie do pokonania dla mojej 130-kartowego Bauhausu (przygotowanego pod grę multiplayer raczej..) Ale i tak fajnie było zagrać po sporej przerwie.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #736 dnia: Stycznia 14, 2011, 02:39:26 pm »

gralo sie przyjemnie ale moze nastepnym razem porobimy jakies eksperymenty typu bractwo na legion albo outpost only czy cos w tym stylu. Korporacje mi sie juz przejadly...

ps. skoqu, po pierwszej grze sporo kart odrzuciles :-) ale fakt...imperial na saperach smiga tak ze nawet slynna 60-stka francuskiego lorda monsieur Lechu wymieka ;-)
Zapisane

mort

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #737 dnia: Stycznia 14, 2011, 02:52:03 pm »

Witam.
Na forum jestem już od jakiegoś czasu ale jakoś nigdy nie widziałem potrzeby udzielania się. :P
Jednakże pomyślałem ostatnio że ciekawie byłoby poznać trochę środowisko warszawskich Doom Trooper -owców. :P
Dlatego gdzieś w połowie lutego (dopiero w lutym ponieważ zaczął się czas egzaminów, zaliczeń itp. sami rozumiecie...)  byłbym zainteresowany umówieniem się na jakąś partyjkę. :)
W sumie moja kolekcja pozostawia jeszcze wiele do życzenia stąd byłbym zainteresowany dodatkowo wymianą kart, ewentualnie handlem (kupnem kilku podstawowych kart albo jeśli ktoś ma to jakichś boosterów w języku angielskim/polskim). :P
Mam już teraz pytanie czy w Warszawie istnieją jeszcze miejsca (tajne malutkie sklepy o których wiedzą nieliczni :P) w których mógłbym zakupić boostery polskie albo angielskie? :>
Pozdrawiam
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #738 dnia: Stycznia 14, 2011, 04:32:37 pm »

No witamy... Zapraszamy do gry - w połowie lutego być może będzie nawet w Wawie turniej, ale to jeszcze nie jest wiadome na 100%, tak czy owak - karty możesz kupić na Allegro, tutaj : http://www.mrocznyraj.pl/sklep/ (niestety nie za tanio pod tym adresem), albo po prostu od innych graczy - sam mam dużo kart na sprzedaż...  ;) Sklepików nie uświadczysz niestety  :-\ A generalnie spotykamy się po uprzednim umówieniu tutaj w Paradox Cafe w Wawie lub na turniejach w całej Polsce, także dołącz do nas jak najszybciej :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2011, 08:58:53 pm wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Snake PL_issken

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 615
  • Look behind you, a Three-Headed Monkey!
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #739 dnia: Stycznia 14, 2011, 04:42:01 pm »

To co, za tydzień może też w czwartek? Pograłbym w końcu, a środę będę miał zajętą.

Mort, witaj w klubie! Uzbrój się i zapraszamy w lutym. Sklepów nie znajdziesz, ale karty łatwo kupić. Polskie tylko używane
(dawno nie widziałem aukcji z boosterami PL), ale angielskie i francuskie boostery są. Muleq ma na pewno angielskiego Warzone'a
i Inkwizycję. Łatwo też znaleźć francuskiego Morta i Apokalipsę. Te ostatnie może sam niedługo będę zamawiał, możesz się podłączyć.
Napiszę do Ciebie.
Zapisane

mort

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #740 dnia: Stycznia 14, 2011, 05:08:11 pm »

Allegro i Mroczny raj mam już sprawdzone. :P
Z kilkoma osobami z tego forum też już handlowałem. :P
Nie próbowałem jeszcze tylko zakupów za granicą ale na to przyjdzie jeszcze czas. :)
Tak przy okazji są jakieś zagraniczne sklepy które handlują jeszcze Doom Trooper -em w wersji angielskiej? (poza popularnym Green Angel na ebayu)
Interesują mnie tylko karty w języku angielskim i ewentualnie polskim w stanie od BDB do MINT. ;)
Aha dodam jeszcze tak 3 lat temu można było znaleźć polskie boosterki Inquisition w różnych sklepach zajmujących się grami fantasy, wiem że takie były, np. w Krakowie. :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2011, 05:19:38 pm wysłana przez mort »
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #741 dnia: Stycznia 15, 2011, 11:12:45 am »

Były ale sie skończyły ;). Jeden był na ul. Mikołajskiej a drugi na ul. Batorego. Z drugiej strony jak mam dać za polskiego boostera Inkwizycji 7-8 zł bo tyle chyba kosztowały to wolę 3-4 za angielskiego.
Na ebayu sklepów z kartami raczej nie ma. Green Angel był niezły ale kilka lat temu jak miał Base seta i Warzona za 10 funtów. Teraz jest raczej mało konkurencyjny. Kilka tygodni temu można było kupić boxy Warzona, Apocalypsy i Golgothy na ebayu ale cena wyszła ponad 80$ za boxa czyli z przesyłką około 100$. Mnie sie ostatnio udało wyczaić kolesia z USA który sprzedawał inne karcianki a okazało się że przy okazji ma trochę boxów Warzona i Inkwizycji. No i teraz wystawiam na allegro ;).   
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #742 dnia: Stycznia 15, 2011, 02:25:35 pm »

no tak, ale jak kupujesz boosterka na allegro to masz 3,5 zl + 6 zl = 9,5zl
lepiej kupić w sklepie i to polskiego  8)
ale niestety już ich chyba się nie uświadczy
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #743 dnia: Stycznia 15, 2011, 03:49:55 pm »

Dlatego opłaca sie kupić od razu więcej, wtedy przesyłka tak nie boli ;). Ewentualnie zapraszam do Krakowa to przy okazji kilka partyjek Dooma zagramy ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Snake PL_issken

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 615
  • Look behind you, a Three-Headed Monkey!
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #744 dnia: Stycznia 16, 2011, 08:58:42 pm »

Proponowałem pograć w czwartek, ale później przypomniałem sobie, że w czwartek mam urodziny!
Na szczęście dzisiaj znajomi przełożyli środową kolację, więc sugeruję spotkać się w Paradox w środę.
Kto się pisze?
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #745 dnia: Stycznia 18, 2011, 09:38:21 am »

Snake - Wszystkiego Najlepszego  ;) ale ja w tym tygodniu odpadam.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #746 dnia: Stycznia 18, 2011, 09:56:29 am »

pasuje w tym tyg.
Zapisane

Snake PL_issken

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 615
  • Look behind you, a Three-Headed Monkey!
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #747 dnia: Stycznia 18, 2011, 09:58:18 am »

Dzięki, Skoq! ;D
Wygląda na to, że nici z kart w tym tygodniu. No to do przyszłego!
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #748 dnia: Stycznia 23, 2011, 09:36:59 pm »

kiedy gramy? u mnie sie troche pozmienialo i teraz moge grac tylko w poniedzialki, ewentualnie weekendy. ktos chetny?
Zapisane

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #749 dnia: Stycznia 24, 2011, 09:41:03 pm »

u mnie poniedzialki praktycznie odpadaja...
Zapisane
Strony: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 89   Do góry