Marca 29, 2024, 11:06:17 am
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 89   Do dołu

Autor Wątek: Warszawa  (Przeczytany 203300 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 21, 2009, 10:32:43 pm »

Planowo (czyli za 2 tygodnie) to byłoby 4.05. Rozumiem, że po "długim" ( ;) ) weekendzie ludzie mogą jeszcze nie wrócić.
W każdym razie mi pasuje w każdy poniedziałek. Więc jeśli ktoś ma ochotę spotkać się wcześniej niż 11.05, to pisać.
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 22, 2009, 10:07:53 am »

Tak czy inaczej chyba trzeba będzie poszukać innej miejscówki z oczywistych powodów...
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 22, 2009, 10:28:49 am »

Czemu? Poczekajmy na decyzję, gdzie się przenoszą. Z tego co wiem, to są już blisko dogadania się - tylko jeszcze nie chcieli powiedzieć gdzie :p
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 22, 2009, 01:18:16 pm »

A czy ktoś wie kiedy oni zaprzestają działalności w obecnym miejscu??? Bo do tej pory wiemy że zmieniają miejsce, tylko nikt nie wie kiedy i na jakie.... :D

EDIT: Na forum Dark Eden piszą, że dzwonili tam i 31.05 Paradox ponoć ma normalnie działać... (ma tam być turniej DE w tym dniu), wiec my też się jeszcze załapiemy z naszymi poniedziałkami ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2009, 06:27:40 am wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 25, 2009, 10:51:25 am »

jak dla mnie 11.05 brzmi dobrze. czy knajpa bedzie jeszcze wtedy istniala to sie zorientujemy blizej tej daty.
Zapisane

Stranger

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 30, 2009, 05:38:16 pm »

11.05 hmmm brzmi nieźle.
Jednak na razie potrzebuje "nauczyciela", który by mi przypomniał dokładne zasady i to co się w międzyczasie zmieniło. Mam trzy grupy wojowników - Bauhaus, Legion, Cybertronic.

GG: 4029971
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #171 dnia: Maja 10, 2009, 09:46:06 am »

to gramy jutro?

proponuje ograniczenie smiertelnej i booby do jednej w talii.
Zapisane

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #172 dnia: Maja 10, 2009, 10:37:58 am »

gramy gramy, booby trap jak dla mnie może być ograniczony, ale śmiertelnej bym nie ograniczał :p
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #173 dnia: Maja 10, 2009, 04:26:36 pm »

Ja będę tak jak poprzednio - ok. 18.00
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black

Jerry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Irytujący Kłapouchy Gaduła ;)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #174 dnia: Maja 10, 2009, 07:25:07 pm »

To jak tam trafić?
Zapisane

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #175 dnia: Maja 10, 2009, 08:58:53 pm »

Jak dotrzesz w aleje przed ambasadę USA to powinieneś już sam znaleźć :D
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #176 dnia: Maja 10, 2009, 09:03:16 pm »

http://www.paradox-cafe.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=33

a już wkrótce (lipiec-sierpień) nowa miejscówka 700m dalej:
Cytuj
Na naszej pierwszej stronie przez dłuższy czas wisiał apel o podpisanie petycji i niezbyt miła informacja o tym, że właściciele pałacyku w Alejach Ujazdowskich postanowili się Nas pozbyć z końcem kwietnia ze swego przybytku. Jak łatwo zauważyć właśnie apel ten zniknął, a są po temu przyczyny.

Po pierwsze nie wyprowadzamy się z końcem kwietnia, albowiem podpisaliśmy dziś porozumienie z Wynajmującym i Nowym Najemcą, które pozwala Nam zostać na miejscu do 15 lipca - radujcie się! Wszystko zatem co zaplanowaliśmy do tej daty odbędzie się w "starym" Paradoxie.

Po drugie znaleźliśmy nową "miejscówkę" na Paradox i... postanowiliśmy, że będzie to lokal jeszcze fajniejszy niż dotychczas - mocne postanowienie jak na knajpę, która właśnie musi się wyprowadzić. A jednak. Nowy Paradox będzie większy i fajniejszy, będzie pojemniejszy i jeszcze bardziej otwarty na fantastów z Wawy i całej Polski, będzie po prostu lepszy. Będzie się mieścił na ulicy Jezierskiego 3/5 (poprzeczna do Rozbrat), będzie miał 200 m2 powierzchni i będzie huczał i buczał. Takie jest założenie. Udało wygrać się ten lokal w konkursie ofert, co potwierdził burmistrz gminy Śródmieście i nikt już nam chyba (tfu, tfu) go nie odbierze - radujcie się!

W tym miejscu wypada więc podziękować wszystkim Wam, o Wy, którzy odpowiedzieliście na apel i podpisaliście petycje wspierające Paradox, bo wierzę, że wytworzyło to wir pozytywnej energii, który wciągnął wszystko co złe w siebie, zassał i odrzucił i stworzył możliwość. Dziękuję Wam po stokroć za chęci, za pomoc, za każdy podpis. Petycje podpisało ponad tysiąc osób!!! Tak, tak jest Nas trochę, pozytywnie i fantastycznie zakręconych.

Chciałbym Was wszystkich z góry zaprosić do Nowego, Fajniejszego Paradoxu. O wszystkim co się zdarzy poinformuję Was na jedynce i na forum Px. Miejmy nadzieję, że w dniu dzisiejszym limit złych wiadomości się wyczerpał i kolejne będą coraz to lepsze.

Tradycyjnie (bo to nie pierwsza przeprowadzka Paradoxu) zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego udziału w przenosinach. Ci, którzy nie mogą wspomóc nas fizycznie niech myślą o Nas ciepło. Jeśli wszystko się ułoży przeniesiemy się na nowe miejsce płynnie, bez przerywania działalności..., jeśli remonty, adaptacje i załatwianie dokumentów potrwa dłużej niż się spodziewamy, będziemy musieli zrobić przerwę, ale nie będzie ona długa. Zawsze możecie przyjść do remontowanego lokalu i zobaczyć w jakim kierunku zmierza adaptacja pomieszczeń.

Tak czy inaczej, Tu czy Tam, Dziś czy Jutro Paradox jest z Wami a Wy z Paradoxem. I tak być musi.

Pozdrawiam.
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #177 dnia: Maja 10, 2009, 11:59:48 pm »

Ja będę ok 17.30-18.00. Co do ograniczeń - to gramy tak jak ostatnio, tak? Czyli Booby Trap 1 szt, co do śmiertelnych - też bym nie ograniczał - i tak gry są długie - a tak jeszcze się wydłużą... ;D - czyli zasady w poście poniżej...

I tu raz jeszcze:
"Jak pisałem wczesniej:
Warto by ustalić jakieś zasady na Warsaw-Derby  - proponuję Standard Tournament Rules+ ograniczenie Pojmany, Błąd Nawigacyjny, Całkowite Zaćmienie, Trening, Owca Na Rzeź, Częściowe Przejęcie Kontroli, BOOBY TRAP i zbanowany Throwing It All away". Do tego - JEDEN ATAK w gracza za PZ w turze i discard dozwolony (...)
Była jeszcze mowa o:
Herold / Untouchable - chroni przed Repudiate,
Dziwnych zasad o pojazdach nie stosujemy - tzn wojownik w pojeździe nie może się ukrywać i tyle i po odrzuceniu pojazdu wcale nie zostaje zraniony ,
Nie stosujemy zasady o jednym takim samym umocnieniu w grze,
Pamiętajmy, że w multiplayer Zagubienie i Bezlitosna i Ograniczone Zasoby są wg STR dozwolone po 1 szt."
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2009, 12:02:44 am wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Jerry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Irytujący Kłapouchy Gaduła ;)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #178 dnia: Maja 13, 2009, 03:47:18 pm »

Zaiste, bardzo miło się grało w ostatni poniedziałek w Paradoxie. Za swoje osiągnięcie uważam, że w obu rozgrywkach byłem konsekwentny (w obu 4 na 5 graczy). ;D
I poza tym, udał mi się jeden kombos: zrobiłem z cudzego Grizzliego członka Bractwa (Powołanie), a na stole miałem Sojusz. Zatem świątobliwy czołg mógł czarować do oporu. :o Na ręku miałem Samodoskonalenie, a do wyboru dwa stoły  8) (bo dwóch graczy nie miało wojowników zdolnych do walki). Czyli oczyma duszy widziałem już 20 PZ... Ale niestety, wtedy właśnie ktoś zagrał Oszustwo. :'(
I musieliśmy zaraz kończyć grę, bo było nieco późno.
Zapisane

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #179 dnia: Maja 17, 2009, 06:19:49 pm »

Rozumiem, że kolejne spotkanko 25.05 ?

No chyba, że ktoś ma ochotę jutro pograć ?
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 89   Do góry