Kwietnia 24, 2024, 11:08:19 pm
Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 89   Do dołu

Autor Wątek: Warszawa  (Przeczytany 204629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #480 dnia: Marca 16, 2010, 02:46:30 pm »

Niestety, jak to zwykle ze mną bywa - nie będzie mnie z powodów niezależnych ode mnie...
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #481 dnia: Marca 16, 2010, 03:04:52 pm »

date będziesz?
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #482 dnia: Marca 16, 2010, 03:42:30 pm »

bede
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #483 dnia: Marca 18, 2010, 12:10:40 am »

No i znów pograliśmy - Pako, Date i ja - śmiesznie bo graliśmy wszyscy Mishimą - ale każdy nieco inną - Date - Kroczącymi, Pako Hatamoto, ja Shogunami  :D Troszkę był problem z atakowaniem się ale dało radę grać - zagraliśmy 3 gry (dwie wygrałem ja, jedną Date) i zaczęliśmy czwartą (w momencie zakończenia Date mial najwięcej PZ).
Paradox jako lokal - GITARA - jako lokalizacja w Wawie - nieco kaszana... (ale da się przedostać do Centrum - więc nie jest najgorzej). Generalnie było fajnie, mam nadzieję że powtórzymy w niedalekim czasie. ( a może w większym gronie)  ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #484 dnia: Marca 18, 2010, 08:01:28 am »

No to może umawiamy się na następne granie powoli? Mam niedosyt po wczorajszym :p
Granie do 3 osób można ogarnąć u mnie (narazie 3 to max, bo na tylko tyle pozwoli mały stół) - dla panów z północy myślę, że wygodniejszy dojazd. A jak będzie więcej chętnych to wtedy do Paradox'a.

gromblin jeśli nie środowy wieczorek, to kiedy mógłbyś się pojawić?
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #485 dnia: Marca 18, 2010, 10:17:38 am »

bede nalegal zeby wczesniej sie umawiac na tematyczne rozpiski, do nastepnego razu pozdr
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #486 dnia: Marca 18, 2010, 10:21:56 am »

z mojej strony kilka uwag:
1) ja chetnie pogram jakos niedlugo (nawet w przyszlym tygodniu). pasuja mi jednak tylko 2 dni w tygodniu sroda i czwartek. bardziej czwartek. lokalizacja paradoxu jest dla mnie ok.
2) chetnie tez bym zagral w jakas planszoweczke
3) jestem za propozycja date'a
4) zagralbym na jakis leszczy, tzn zlote lwy kontra samuraje etc czyli np tylko korporacyjni wojownicy o w<4 i pewnie jeszcze kilka innych ograniczen typu zdobywanie pktow tylko w walce itp. co Wy na to?
Zapisane

gromblin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #487 dnia: Marca 18, 2010, 08:51:40 pm »

Ja ze względu na obowiązki jako korepetytora :) mam wolne tylko piątek i sobotę wieczorem - jeśli chodzi o miejsce, to mi jest wszystko jedno - byle nie trzeba było 2h jechać, aby 1h pograć...Jeśli w te dni uda się coś zorganizować, to mogę wstępnie się zadeklarować - co do gry nie typowo turniejowymi taliami, to jestem za
Zapisane

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #488 dnia: Marca 19, 2010, 09:17:06 am »

No to co gramy coś w przyszłym tygodniu?
Później święta i pewnie części nie będzie pasowało albo coś.
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #489 dnia: Marca 19, 2010, 09:50:45 am »

Lechu, właśnie sęk w tym że trudno jest powiedzieć gdzie zaczyna się power-gejming a gdzie kończy przyjazny i sympatyczny draw deck. Z moich wlasnych obserwacji wynika ze to karty kluczowe a nie wojownicy wplywaja "negatywnie" na przebieg rozgrywki...

zmienilbym tak na probe :
1. limit kart do 3 kopii i kolekcji (ze wszystkimi obecnymi ograniczeniami) i minimalna ilosc kart w decku to powiedzmy 80
chodzi mi o to ze 70% albo wiecej kart w kazdym decku jest taka sama a czesto jedna tura gracza trwa zdecydowanie za dlugoooo...na czarna, uryte, archiwa, inspiracja, na czarna , uryte....ujawnienie, ok dobieram...i tak w kolko

2. Na kilka dni przed gra ustalamy kto kim gra...owszem talie beda zawierac karty prztygotowane specialnie na inny deck ale unikniemy potyczne typu : mishima vs mishima vs mishima ;-)

Jesliu jeden z tych punktow przejdzie to z przyjemnoscia zagram w przyszlym tygodniu (najlepiej pon albo sro)

...ja np. na spotkanie szykuje cybertronic o ile nikt nie chce nim zagrac. Jesli ktos chce zabrac na to okazje "ghost in the machine" to mowie mu...are you feeling lucky punk ? :-)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #490 dnia: Marca 19, 2010, 10:05:18 am »

Zagram w środę z chęcią po raz kolejny - co do uwag - uważam że Date dał super pomysł - deck z liczbą kart co najmniej np 100 - to zmusi niektórych do układania talii "do pogrania", a nie tylko "fast & furious", co do ograniczania kopii kart to jestem przeciw.... ale to wszystko do ustalenia - to co? W środę Paradox po raz kolejny - póki co zasady tylko "warszawskie", a skoro Date rezerwuje Cyber, to ja zagram Capitolem  ;D
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #491 dnia: Marca 19, 2010, 10:09:02 am »

Dobra, czyli środa 24.03, 17:30-18:00 Paradox
Zasady narazie warszawskie.
Ja wezmę coś z placówki.

Co do propozycji:
- jestem przeciw oganiczaniu kart do 3 szt. (przynajmniej narazie),
- jak najbardziej jestem za podwyższeniem limitu z 60 na 80-100 kart w decku.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 10:10:34 am wysłana przez Pako »
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #492 dnia: Marca 19, 2010, 10:43:58 am »

akurat co do tego co napisane zostalo powyzej mam mieszane odczucia. ja jak chce zrobic deck 60kartowy to najpierw robie ogolny zamysl i wychodzi 80-90kart, a pozniej wywalam karty typu zaginiony w akcji, fala prawosci etc czyli chamskie przeszkadzajki, ktore "moze sie przydadza", a w grze wieloosobowej przydadza sie na pewno. Skoku ma zawsze pelno kart i co? i polowa to jakiestam shore leavy, tchorzostwa, booby trapy, pechy etc. tak tylko zeby poprzeszkadzac. nie wiem w jaki sposob umila to rozgrywke.
odniescie sie moze do mojej propozycji by punkty zwyciestwa zdobywac tylko w walce (ewentualnie na misjach).
poza tym moze bez placowki? tzn same korporacje? ja bym bauhaus wtedy wzial (dodam tylko, ze z mojej kolekcji to wlasciwie tylko capitol rozsadny udalo mi sie zlozyc, wiec raczej bede chlopcem do bicia)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #493 dnia: Marca 19, 2010, 11:14:52 am »

Lechu przesadzasz  - gramy z jednym Booby, ja gram co najwyżej 1 Pechem... Tchórzostwa nie są aż taką przeszkadzajką... - a chodzi o to żeby nie przewijać talii w jednej turze (lub dwóch) - tak jak Ty często grasz - dlatego własnie te minimum 100 kart w talii żeby się tak nie dało - i żeby w związka z większą liczbą kart na stole działo się więcej ciekawych akcji. Co do zdobywania PZ - w sumie gramy z atakiem w puchę tylko jak nie ma przeciwnika na stole - to wystarcza moim zdaniem (+misje). Ale pomysł że tylko korporacje jest fajny - Pako? Może weź Imperial lub inną Mishimę? Tym razem bez Placówki byśmy zagrali - a następnym razem np tylko Placówką ? 
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 11:16:23 am wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #494 dnia: Marca 19, 2010, 11:18:55 am »

zgadza sie...te karty nie umilaja gry nikomu ale do czasu gdy kazdy sam sklada deck to sie tych kart nie uniknie, czesciowe zakazywanie dodatkowych kart tylko wywola niepotrzebny grad sprzeciwu i jęków rozpaczy...szkoda czasu i zdrowia.

mimo wszystko uwazam ze jesli ktos bedzie chcial wlozyc wszystko to co napisales i jednoczenie ograniczy zaklocenia, szczescie, urkyte to juz nie bedzie tak bardzo przeszkadzal...wszyscy chyba widzimy ze potrzebne sa jakies zmiany

umowmy sie chociaz (na najblizsze granie) na minum 100 kart w draw deck i sa same korporacje...zobaczymy co to zmieni

Napisz Lechu co masz nadzieje zmienic tym ograniczeniem ? jesli chodzi o wydluzenie rozgrywki to lepiej chyba ustalic jeden atak na gracza (pucha) na ture
Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 89   Do góry