Marca 29, 2024, 12:15:50 pm

Autor Wątek: Rozpoczęcie gry w DT na bazie skanów z forum...  (Przeczytany 2787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

neurolowca

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Rozpoczęcie gry w DT na bazie skanów z forum...
« dnia: Lipca 30, 2011, 10:11:53 am »

Witam ponownie. Czy mógłby mi ktoś pomóc złożyć deck z kart znajdujących się pod tym linkiem (chodzi o paczkę z "Chomikuj": http://www.doomtrooper.pl/smf/index.php?topic=1364.0
Chyba, że gdzieś jest jakiś inny, zdatny zestaw...

Chciałbym jak najlepiej poczuć zasady i różnice, o których pisał pretorianstalker w wątku "Jak złożyć talię"...
Jednak pakowanie kart, które mi się spodobają prawdopodobnie niewiele mi pokaże, szczególnie, że nie znam zasad w praktyce, a opisy na kartach będą pewnie budzić wiele wątpliwości pomimo posiadania pod ręką instrukcji... Także poproszę, jeśli to możliwe o spis kart dla dwóch talii, tak by można było rozpocząć zabawę i pokumać w miarę łatwo co z czym się je...

będę wdzięczny niezmiernie ; )
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2011, 10:17:33 am wysłana przez neurolowca »
Zapisane
neuroportal.pl > wschodząca gra karciana LCG w świecie sci-fi.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Rozpoczęcie gry w DT na bazie skanów z forum...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 30, 2011, 12:46:56 pm »

Polecam przejrzeć wątek z taliami turniejowymi :) Będą tam opisane talie, która działają dosyć sprawnie :) Potem wrócimy do dyskusji...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

neurolowca

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozpoczęcie gry w DT na bazie skanów z forum...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 31, 2011, 12:56:02 pm »

Poszło szybciej. Wydrukowałem po prostu zamieszczone tam skany i podzieliłem po równo wojowników i resztę. Graliśmy 3 razy póki co. Jak zapoznam się lepiej z mechaniką, prawdopodobnie wezmę się za turniejówki. Wygląda to całkiem nieźle. Gracz znacznie lepiej "zżywa się" z wojownikiem, niż np. z postacią z MtG czy Invasion, czy innych. Nie wiem czego to jest wynikiem ? Nazwa, to że wojownicy to swego rodzaju indywidua ? A może przez to ranienie, a nie tak jak ma to miejsce w innych grach - po trafieniu zejście do grobu.. Ogólnie póki co klimat gra trzyma naprawdę niezły ; )
Zapisane
neuroportal.pl > wschodząca gra karciana LCG w świecie sci-fi.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Rozpoczęcie gry w DT na bazie skanów z forum...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 31, 2011, 01:02:48 pm »

Coś w niej być musi skoro mimo tego, że oficjalnie dawno martwa nadal ma swoich fanów, którzy rozgrywają regularnie turnieje :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.