Marca 28, 2024, 09:04:35 pm
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, 12 XI 2011  (Przeczytany 14701 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 08, 2011, 03:51:53 pm »

Odpadam. Mam gości od piątku przez cały weekend w domu...
Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 08, 2011, 04:51:45 pm »

Trabler może by czas podać, czas rozpoczęcia i miejsce turnieju? WYSPA czy na Paderewskiego?
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 09, 2011, 08:22:01 am »

myśle ze między 13tą a 14tą, gramy na wyspie, piszcie wszyscy o której przybywacie. Skoq o której Cie zawinąć ze stacji ?
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 09, 2011, 09:57:26 am »

Podrzuć linka do strony konwentu. Jaki jest dokładny adres?
Jak wyjedziemy z Krakowa o 9 to koło 13 powinnismy być.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 09, 2011, 11:41:08 pm »


Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
ul. Bursaki 12

www.falkon.co

(w adresie strony nie ma literówki ;) )
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2011, 11:56:47 pm wysłana przez Nicodemus »
Zapisane

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 11, 2011, 12:01:36 pm »

Niestety się nie wyrobimy :(

miłego grania!
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 12, 2011, 08:03:19 am »

mnie niestety nie bedzie.
Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 13, 2011, 11:21:20 am »

I po kolejnym ostatnim w tym roku turnieju, który ostatecznie wygrał Tien, swą talią bez pardonu, przy której każdy był tylko obserwatorem gry  ;) taki szczegół jak medytacja, a taki uciążliwy potrafi być jej brak... ok Akcji też. 2 miejsce zajął Puki, który sam chyba się zdziwił ;) 3 był Muleq. Tytuł najbardziej wyluzowanego gracza turnieju wędruje do Butchera, który to dopiero w Sandomierzu przypomniał sobie, że nie zabrał talii. Najfajniejsza karta - Żydowska  rakieta i pogłoski o posiadaniu przez Snake'a jeszcze Alakhaia z pejsami :D
Nagród kupa, zabawy też. Szkoda tylko, że tak mało nas znów było w Lublinie

Link do zdjęć obecne w dziale galeria 
                                                       http://chomikuj.pl/Ageron

Pozostaje czekać tylko aż Cthulhu wrzuci swoje z Avangardy....
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 13, 2011, 11:51:00 am »

No właśnie - piszcie ilu was było, dawać talie do działu z taliami i wrzucać cytaty z porannej części turnieju :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 13, 2011, 03:47:41 pm »

No właśnie już po turnieju. Drugi raz byłem w Lublinie i się nie zawiodłem. Faktem jest że wybierając się na turniej spakowałem wszystko co mi do gry potrzebne nie było, i dopiero w okolicach Sandomierza chcąc dokonać modyfikacji swojej talii okazało się, że w domu została :D.

Myślę że jednogłośnie przyznacie iż powinienem zostać laureatem nagrody Darwina, albo przynajmniej dać mi Złote Maliny.

Muleq sprawę skwitował krótko: "Nie byłeś przekonany do swojej talii to w domu zostawiłeś".
Na szczęście Marcin miał przy sobie większość swojej poprzedniej talii, i tym oto sposobem udało mi się stanąć w szranki.

Zaiste ciekawym doświadczeniem było grać bez ukrytych sił, na czarną godzinę, drugiej szansy i kilku innych kart.

Do ciekawszych gier na pewno należały:

- Pierwsza gra ze Skokiem, i rozmyślania nas obu jak zabić wrogich wojowników.

- Gra z Cthulhu, gdzie w "Czarnej Wołdze" woził się Alakhai, z ziomkami :D, i Atylla 3 dzięki sprawnemu przeprogramowaniu obrócił się przeciw swemu Panowi. Do tego kilka hardcorowych zagrań np. zamawianie ostatniej karty.

- Ostatnie gra: Mueq vs Muleq (grał z własną talią) i może on lepiej opisze co się wtedy działo.

Co do drafta to taiła się kiszka. Tzn. drafta wygrałem i przeciwnicy ofiarowali mi super R-ki, np. "pigułkę z krzyżykiem" ;).

A co do pamiętnych cytatów to pamietam:

- "Pirun ??"

- "Będę głaskał blaszaka !!"

- W nawiązaniu do "Żydowskiego Alakhaia: misja "Obrzezanie Nefaryty"

- Na koniec perełka: widok Katiego delektującego się jogurtem i machającego parówką (sokołów, albo morliny ;)).

Wielkie podziękowania dla Muleqa za support bo bez jego pomocy bym "nie poruchał w tym odcinku", dla Trablera za organizacje turnieju i nagród,  i dla wszystkich chłopaków za świetne gry, oraz gratulacje dla Tiena.
Zapisane
Non Serviam !

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 13, 2011, 03:49:08 pm »

Tym razem w turnieju wzięło udział 9 osób. Bez apelacyjne zwycięstwo odniósł Tien, który nie przegrał ani jednej gry. Jego talia była irytująca i genialna w swej prostocie. Falling market + Pech zwykle w pierwszej drugiej turze ustawiały reszte pojedynku. Do tego karty odrzucające umocnienia pozbawiały nadziei na wystawienie wojownika z obozu lub uciułanie punktów z kompleksów. Pozostałe talie nie były zbytnio zróżnicowane. Na 9 osób 3 grało Mishimą a 3 Bractwem. Pozostałe 3 to Soldaci, Cyber i moja druga talia czyli Legion ;). Druga bo jak napisał Kati, Bucher stwierdził ze będzie hardcorem i złoży talię z kart które pożyczy przed turniejem ;D. W zasadzie chyba tylko moja talia była złożona pod Śmiertelną x5. Pozostali gracze nie chcieli wykorzystać okazji do zabijania wojowników bez koniecznosci walki z nimi ;). Ponownie najciekawszy pojedynek miałem z Pukim, który tym razem jednak udało mi sie w końcówce wygrać, broniąc kilka piłek meczowych ;). Jeden z najtrudniejszcyh pojedynków miałem również ze swoją drugą talią, która była całkowitym zaprzeczeniem mojej pierwszej talii ;). Ostatecznie w bólach anihilując swoje karty udało mi się wygrać i zakończyć turniej na podium. ( Puki wyprzedził mnie małymi pkt. )
Jak zwykle na koniec zagralismy drafta, który definitywnie przekonał mnie do nie brania udziału w tego typu atrakcjach ;). Na 4 erki trafiłem 4 misje co w konfrontacji np ze Snem, Działkiem "Mysliwy" i Pancerzem Legendarnego zabójcy, które trafił Skoq mogło wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej spokojna osobę, która jak pewnie większosc z Was wie nie jestem ;D.
Trablerowi dziękuje za organizację turnieju, nagrody oraz bardzo interesującą rozmowę na temat różnic między nacjonalizmem, patriotyzmem i faszyzmem oraz powodami dla których należy gonić czerwoną hołotę!!  ;D
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Puki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 13, 2011, 05:20:17 pm »

Kolejny świetny turniej w Lublinie. Szkoda tylko, że było ciut mało osób. Większość tali była nastawiona na walkę i chyba dlatego prawie każdy pojedynek był tak ciekawy. Ja po raz pierwszy zagrałem Mishimą na mocach ki złożoną w dzień turnieju i nigdy wcześniej nie testowaną - o dziwo udało mi sie zająć tym eksperymentem drugie miejsce :) Najciekawsze starcie dla mnie podobnie jak na ostatnim turnieju było z Mulqiem ( co ja się naprzeżywałem - co turę zawał serca :) ) Interesujące jak zwykle były dla mnie również derby Radomia  z Katim i Cuthulu które jednak mogę zaliczyć na swoją korzyść. Gratulacje dla Tiena za wygranie wszystkich pojedynków. Podziękowanie dla Trablera za organizację. Mam nadzieję że za rok znów się spotkamy i to w liczniejszym gronie.
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 13, 2011, 05:46:36 pm »

Ostatecznie 9 osób - Cthulhu, Kati, Puki, Muleq, Necrobutcher, TrStarter, Snake, Tien, Skoq. Grało się przyjemnie, choć stosunkowo krótko. Tien wygrał wszystko co mógł - gratulacje, choć pomysł na pech+falling market nie porażał oryginalnością - wystarczył jednak, by pozamiatać na turnieju... ;) Talie w ogóle nie były specjalnie nowatorskie - ale może dzięki temu było więcej "normalnego" grania - kilka talii na  Mishimie, Bractwie - pojedyncze - Cyber, Rasputini (z Tosią - Kati, oszukiwałeś :) ) LEgion z Wołgą -Reaver Troop Carrierem w roli głównej. Tekstem turnieju była hebrajska Rakieta :) Ogólnie było super jak zwykle - do zobaczenia następnym razem. Wyniki poskładam w wolnej chwili.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Tien77

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 13, 2011, 09:29:28 pm »

To był mój trzeci turniej Doom Troopera i po raz kolejny nie żałuje że się na nim pojawiłem.

Dziękuję wszystkim za grę i Troublestarterowi za kolejną organizację turnieju.

Co do poszczególnych rozgrywek to mniejwięcej 4 miałem takie w których przeciwnik zupełnie nic od początku nie robił i 4 w których na początku udało się coś przeciwnikowi wystawić, a/lub na moich wojowników były rzucone karty unieruchamiające (Zaginiony W Akcji, Pojmany itp.) i wydawało się, że gra nie będzie szła po mojej myśli, ale na szczęście nawet wtedy najczęściej w trzeciej lub czwartej turze stół przeciwnika był już "wyczyszczony" z wojowników i umocnień :)

Najbardziej w grze ze mną chyba się Puki rozbudował. Miał już wystawionego Toshiro z kilkoma Mocami Ki, Władcę Cieni, Lorda Nozaki, Bank Kardynała i Dwa Kompleksy oraz udało mu się użyć Ciężkich Czasów, ale w dwie kolejne tury udało mi się tego wszystkiego ze stołu pozbyć (nawet bez używania Anihilacji i Zrównania z Ziemią). Bardzo się też zdziwił gdy sam zaatakował Toshirem na Crenshawa z Jądrem Światłości, że to on zginie nie ja bo mam 11 pancerza i 10 walki wręcz :)
Wyniki moich rozgrywek były następujące:
42:9 z Cthulhu
54:9 z Kati
41:4 z Puki
40:0 z TrStarter
46:0 z Muleq
46:0 z Snake
57:0 z Skoq
42:0 z Necrobutcher

Zakładałem że tą talią góra z połowę pojedynków wygram i jej wogóle nie testowałem, ale wyszło jak wyszło :)
Zapisane

Snake PL_issken

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 615
  • Look behind you, a Three-Headed Monkey!
    • Zobacz profil
Odp: FALKON 2011 12 Listopad 2011
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 14, 2011, 12:37:25 pm »

Znowu na tarczy, z podkulonym ogonem. Tfu!

Mógłbym próbować się tłumaczyć i pisać, że za często Toshiro siedział na ręku, bo ktoś wystawił go pierwszy, że gdybym podpatrzył,
że Muleq gra Bractwem, to wziąłbym z Rezerwy Nieudane Czary (jak to zrobiłem później przed grą ze Skoqiem), że kilka razy sam strzeliłem
sobie w kolano, że to, że tamto. Ale fakt jest taki, że wszystkie talie okazały się lepsze, nawet złożona na kolanie talia Necrobutchera :)

"Sukcesy" to ubity Dominik i rozpłatany przez Toshiro z Dai-Sho Grizlli. Czuję się jak przedszkolak, na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno.
Byle do Zjavy!

P.S.
Oprócz izraelskiej Rakiety i Alakhaia mam jeszcze kogoś z "robaczkami". Zrobię zdjęcie i się pochwalę.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry