Forum ogólne > SELEKCJA POLSKICH KART FANOWSKICH
Wanda Olmos
Lechu:
Bohater. Uwazana za szasera. Odporna na dzialanie darow mrocznej harmonii ale nie darow apostolow. Nie moze nigdy rzucac zaklec sztuki. Moze zaatakowac dwoch wojownikow w ramach jednej akcji ataku. Wojownicy ci sumuja swoje wartosci bojowe. Jesli przegraja walke obaj otrzymuja rane.
pretorianstalker:
Jeśli wzięta z jakiegoś źródła to ok, jeśli nie... Niby nie ma nic złego w tworzeniu postaci od nowa, ale z drugiej strony widziałem do czego to prowadziło w innych fanowskich dodatkach :)
Lechu:
w sourcebooku Cybertronic na marginesach sa przykladowe sylwetki czlonkow tej korporacji. jest tam wlasnie m.in. sgt Wanda Wilma Olmos + krotka charakterystyka, z ktorej wynika, ze lubi wojowac ;)
Marqwitch:
Wanda jest spoko - niby P ma mało, ale właśnie przydałoby się jakieś zróżnicowanie, a nie wychodzenie z założenia, że Cybertronic ma duży P, średnią WW i słabe S... itd. W końcu nawet taki VINCE DIAMOND wychodzi poza tą konwencję.
Zdolność niezła i wygląda na to, że działa również na NIETOPERZE... szkoda, że laska nie zabija automatycznie, bo z DA MYŚLIWYM urządzałaby sobie sezon łowiecki na te irytujące kreatury.
Lechu:
działa na NIETOPERZE, no ale rzeczywiscie bez autokilla ich nie pozabija. natomiast dobrze dziala na lutki (choc warto jej jakis pancerzyk dac zeby jej nie zranily).
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej