Kwietnia 19, 2024, 07:26:13 am

Autor Wątek: Wanda Olmos  (Przeczytany 5930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 05, 2012, 08:45:00 pm »

Razem go to co innego - na Razem go jest jasno napisane, że odpowiadasz jednemu z 3. Tutaj jasno wynika, że odpowiadasz 2 z 2 :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 05, 2012, 11:55:43 pm »

No tak - ale 'odpowiadanie/uderzanie' dotyczy normalnie przeprowadzonej walki... na PRZENOŚNEJ MINIE widnieje liczba pojedyncza, bo widocznie nie przewidywała ona takich kart jak RAZEM GO czy tym bardziej WANDA OLMOS.

Gdyby zapis na 'Wandzie i bandzie' był taki, jak na MAMUCIE ZAĆMIENIA i traktowałaby ona 'połączonych' jak jednego wojownika, sprawa wyglądałaby inaczej.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 05, 2012, 11:57:10 pm »

Moim zdaniem jest to dość niejasne, ale zdecydowanie bliżej do zabijania dwóch niż wybierania jednego.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 06, 2012, 12:52:15 am »

Niby skąd taki wniosek?

To, że twórca tak uważa, to żaden argument... świadczy to jedynie o tym, że powinien inaczej sformułować zapis na karcie.
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 06, 2012, 08:40:40 am »

Niby skąd taki wniosek?

To, że twórca tak uważa, to żaden argument... świadczy to jedynie o tym, że powinien inaczej sformułować zapis na karcie.

Szczerze mówiąc nie myślałem o minie gdy tworzyłem tę kartę. W takiej wersji tej karty wydaje mi się, że właściwą interpretacją jest taka, że zabija obu. Nie wiem czy to jest jakiś wielki problem. Mina jest teraz i tak raczej standordowo ograniczaną kartą. Uważacie, że powinien ginąć tylko jeden przeciwnik? Trzeba będzie zmienić troszkę zapis, jakieś sugestie?
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 06, 2012, 09:13:27 am »

Jak dla mnie trochę za dużo może (to zabijanie obu) - jak będzie z kolei zabijać / ranić jednego, to po co korzystać ze zdolności? Lepiej zaatakować normalnie... Jestem na NIE (chyba, że zmienią się jej zdolności specjalne)
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2012, 09:16:05 am wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 06, 2012, 09:45:58 am »

Może dodać zapis że nie może używać ekwipunku i zmodyfikować staty?
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 06, 2012, 10:08:45 am »

Cytuj
Niby skąd taki wniosek?
Niby stąd, że nie ma opcji wyboru kto obrywa, bo obrywają od niej zawsze obydwaj tak samo. Sprawa do wyjaśnienia.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 06, 2012, 10:10:15 am »

Albo zapis, że nie może korzystać z ekwipunku za wyjątkiem BRONI. Tylko jak dostanie Nimrod Autocannon to masakra ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 06, 2012, 10:49:15 am »

Podoba mi się ilustracja, imię i nazwisko i ogólny zamysł karty. Kwestia przenośnej miny trochę mi tą kartę obrzydziła, może zabronić jej używania ekwipunku? Albo chociaż obniżyć jej WW i S. Przy minie restricted to jeszcze ujdzie ale inaczej to tragedia.

Ale poza miną wszystko jest naprawdę super jak dla mnie.
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 06, 2012, 10:53:58 am »

Mamy w sumie więcej errorów - co jak zaatakuje ŻZ i LC? Sumują się? :)

Pozostaje jeszcze kwestia zdolności - powinno też być słowo o tym, że się sumują... First strike zwłaszcza będzie tu miał znaczenie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2012, 03:04:03 pm wysłana przez pretorianstalker »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 06, 2012, 04:35:24 pm »

dobra, w tej sytuacji sprawa wydaje sie jasna - w takiej wersji ta karta zdecydowanie odpada.

przerobie te bohaterke, bo uwazam, ze rysunek jest fajny i pasuje do Cybertronicu.

jestem tez zdania, ze zdolnosc atakowania dwoch wojownikow na raz jest ciekawa i warta wykorzystania, dlatego prosze o sugestie jak to zgrabnie ujac, by nie rodzilo problemow. ogolny zamysl jest taki zeby przeciwnicy symowali swoje statsy (i zdolnosci raczej tez) i obaj otrzymywali ewentualne rany. zakaznie korzystania z ekwipunku raczej odpada. powod jest prosty: uwazam, ze tresc karty ma miec sens wyabstrahowany z samej gry. tutaj przeslanka dla tego atakowania byl tekst w Sourcebooku, ze Wanda lubi dzwiek trzaskajacych kosci i takie tam, ogolnie lubi wojowac. jezeli ktos kto nie wie czym jest DT powiem, ze na tej podstawie zrobilem z niej wojowniczke, ktora zamiast jednego moze atakowac dwoch wojownikow na raz, to odpowie: OK, to ma sens. jezeli natomiast powiem, ze dodalem do niej zapis, ze nie moze korzystac z ekwipunku, bo jest taki jeden ekwipunek, z ktorego jak skorzysta to bedzie za silna, to to juz sensu nie ma.
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Wanda Olmos
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 08, 2012, 08:37:29 am »

Sam nie wiem. Chyba byłby to pierwszy raz gdy karta która powoduje używanie posiłków rani również wspomagających wojowników. Raczej na Nie.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)