Forum ogólne > SELEKCJA POLSKICH KART FANOWSKICH
Leonard Maistyk
Lechu:
Bohater. Uwazany za inzyniera prozni. Odporny na dzialanie darow mrocznej harmonii lecz nie darow apostolow. Nie moze nigdy rzucac zaklec Sztuki. Gdy jest w grze mozesz w swojej turze wykonac o jedna akcje (ale nie akcje ataku) wiecej za kazdego twojego inzyniera prozni (wlaczajac w to Leonarda).
necrobutcher:
Karta niszczy!!! Jak ją widzę to mam w głowie takie combo, że będę na NIE. Przegięcie.
Marqwitch:
Karta interesująca - INŻYNIEROWIE PRÓŻNI i tak pozwalają nam oszczędzać akcje, rozdajac ekwipunek bez akcji. LEONARD świetnie współgra z DIANĄ (INŻYNIEROWIE dają przynależności, a CYNTHIA ich leczy, w ramach dodatkowych akcji) i EVĄ VALMONTE, więc spodziewam się, że widziałbym go zwykle w towarzystwie tych dwóch pań.
Wstrzymuję się od głosu, ale przyznam, że karta ciekawa.
Skoq:
Dla mnie ok - można by co najwyżej zmienić including na excluding - żeby on sam nie był Czwartym Zakonem - poza tym na TAK (nawet jeśli Lechu uprze się, żeby nie zmieniać nawiasu) .
pretorianstalker:
W sumie ok - sporo combosów faktycznie można na nim zrobić... Uważaj Lechu, bo Cyber stanie się potęgą. Weź połącz Leonarda z Command Center i Neuralami :) W sumie to Leonard najmniejszą rolę odgrywa jak się zastanowić... Ale zawsze Shillelagha może trzymać dodatkowo ;)
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej