Kwietnia 26, 2024, 01:10:50 am

Autor Wątek: Adiemus  (Przeczytany 3758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Odp: Adiemus
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 03, 2012, 08:32:15 pm »

Jesteś na TAK, bo karta jest niejasna?! WTF?! Takie karty nie mają prawa przejść!
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Adiemus
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 03, 2012, 08:47:22 pm »

Karta w sumie bzdurna - rannego Heretyka może też za 3x jego W czy tylko za akcje? No i bez sensu, że koleś może uwięzić Razydę tak dla zabawy :) A może razyda pier**** paragrafy na podstawie których chcą ją uwięzić? No i nadal uważam, że powinno być parę słów o tym co się dzieje z uwięzionymi itp. Na Gliniarzu Bauhausu jest jasno... Tutaj?
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Adiemus
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 03, 2012, 10:00:38 pm »

Ilustracja świetna, nazwa mi się podoba, fajnie że Inkwizytor bo ich lubię a zostali mało dopieszczeni, staty w stosunku do zdolności ok, zdolność jak najbardziej pasująca do Inkwizytora, myślę że nie jest bardzo przegięta ALE jak słusznie zauważył Marqwitch zapis nie jest precyzyjny, nie napisali o czyje V chodzi. Niby wiadomo ale jednak powinniśmy unikać takich niejasnych kart. Piszę to z bólem serca bo poza tym wszystko mi się podoba.
Jesteś na TAK, bo karta jest niejasna?! WTF?! Takie karty nie mają prawa przejść!
Napiszę to tak, generalnie karta nie powinna zostać dopuszczona, ale potwornie mi szkoda jej ze względu na świetną ilustrację, imię i ogólnie za pomysł.

Może zrobimy konkurs na Adiemusa z tą ilustracją? Wtedy z miła chęcią zmienie głos na NIE  :).

Generalnie też nie przepadam za samą ideą "aresztowania", pretorian słusznie podniósł bezsens aresztowania Legionistów Ciemności. Ale już aresztowanie Doom Trooperów, którzy zaatakowali wojownika Bractwa byłoby jak najbardziej ok (analogicznie do Gliniarza).
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2012, 10:03:31 pm wysłana przez hutnik »
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Odp: Adiemus
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 03, 2012, 10:34:56 pm »

Może zrobimy konkurs na Adiemusa z tą ilustracją? Wtedy z miła chęcią zmienie głos na NIE  :).
Nie martw się - dobre rysunki, pasujące imiona czy nawet inne pomysły się nie zmarnują... mam nadzieję! ;)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Adiemus
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 03, 2012, 10:54:33 pm »

Aresztowania legionistów są dla mnie na tyle głupie, że karta jest skreślona :) Już widzę jak Inkwizytorzy aresztują hordy Ożywionych Legionistów... A potem co? Postawią ich przed sądem? Myślę, ze bezsens aresztowań legionistów jest tak ogromny, że... No właśnie - ani Bractwo by się za to nie brało, ani Legion by się na to nie nabrał ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.