Kwietnia 25, 2024, 09:24:06 am
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: Koszulki Doomtrooper  (Przeczytany 24152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

akryl

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Koszulki Doomtrooper
« dnia: Czerwca 02, 2006, 09:53:24 am »

Wpadł mi do głowy pewien pomysł. Na razie jest to tylko i wyłącznie luźna sugestia ale może da się coś z tym zrobić. Proponuje aby forumowicze (jedynie chętni) mieli jakiś swój znak rozpoznawczy, np. T-shirt z logo naszego forum albo czymś takim. Na allegro można znaleźć kilka aukcji na których możliwe jest zamówienie koszulki z własnym nadrukiem. Ceny wahają się między 25 - 45zł (z przesyłką). Wyobraźcie sobie, że idziecie wypinając dumnie pierś na której widnieje logo naszego forum a tu nagle zauważacie kogoś nieznajomego z identyczną koszulką... Myślę, że pomysł jest do zrealizowania. I jak już pisałem, JEDYNIE DLA TYCH, KTÓRZY WYRAŻĄ WOLĘ POSIADANIE TAKIEJ KOSZULKI.

Co wy na to?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2008, 10:56:45 pm wysłana przez pretorianstalker »
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2006, 11:29:18 am »

Ja sie zastanawialem czy ktos moze z tego forum mial kiedys taka koszulke, kurtke czy kubez z pewnej karty promocyjnej. Nawet fajnie to wygladalo :) A koszulka z forum... hmm po ulicy :D
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2006, 12:28:05 pm »

Ja bym chętnie kupił.
Zapisane

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2006, 12:45:14 pm »

Ja też. A byłaby możliwość aby np z drugiej strony koszulki wydrukowany był Avatar??
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

akryl

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 02, 2006, 01:11:35 pm »

Widzę, że chętnych przybywa. A oto kilka punktów dotyczących pomysłu z koszulkami:
Po pierwsze - nie mam pojęcia co do technicznych spraw związanych z produkcją tych koszulek, ja się tym nie zajmuję. Mój był tylko pomysł. Ale myślę, że wszystko można uzgodnić z tym, któremu zleci się tę robotę.
Po drugie - Poczekamy aż zgłoszą się wszyscy, którzy będą chętni. Trzeba będzie zrobić listę deklaracji i według niej zamówić koszulki.
Po trzecie - Póki co nie mamy oficjalnego loga forum (chyba żeby wykorzystać moje bannery).
Po czwarte - jak już pisałem, koszty wahają się między 25 - 45 zł i każdy kto jest zainteresowany niech wejdzie sobie na allegro i poogląda te oferty. Najwygodniej będzie gdy  wszyscy przystaną na tę samą.
No i kwestia zapłaty. Gdybyśmy już uzgodnili wszystko co i jak to najlepiej byłoby gdyby przelać pieniądze za koszulki z jednego konta (inaczej może zrobić się bałagan)

Czekam na dalsze zgłoszenia. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać TU a nie na PW. W razie czego skontaktuje się.
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 02, 2006, 07:57:54 pm »

Pisze się na to  :!:
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 02, 2006, 09:02:56 pm »

Mam tez inny pomysl. Opracować sobie logo oficjalne, a pozniej wszyscy ktorzy maja drukarki kupia sobie papier na naprasowanke, wydrukuja sobie logo na koszulce - taniej wyjdzie i bez zachodu :)
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 04, 2006, 12:05:30 am »

Good bless... Nicodemus. To chyba najlepsze wyjście. A i konkurs można by z tego zrobić.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

akryl

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 04, 2006, 12:15:45 pm »

OK. Mogę zająć się zrobieniem loga ale potrzebuje materiałów. Wiecie może  skąd można ściągnąć obrazy Bonnera w dużej rozdzielczości (tzn. około 1000x1500)?
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 04, 2006, 12:45:06 pm »

Cytat: "akryl"
OK. Mogę zająć się zrobieniem loga ale potrzebuje materiałów. Wiecie może  skąd można ściągnąć obrazy Bonnera w dużej rozdzielczości (tzn. około 1000x1500)?

Takie to i ja bym chcial :) nie ma szans, chyba ze interpolacja z internetowych, albo skany w wiekszej rozdzialce, ale to tez lipa, bo widac znaki drukarskie.
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 04, 2006, 12:58:50 pm »

A może troche własnego pomyślunku :!: ruszyć głową i nie trzeba żadnych skanów robić. Samemu można przecież też coś ciekawego narysować.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 04, 2006, 03:48:51 pm »

Fungus, To zamiast pisac zeby ktos narysowal, po prostu narysuj :) Tylko zeby to nie wyszlo jak rysunki z apocalypse ;)
Zapisane

akryl

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 04, 2006, 06:27:45 pm »

OK. Spróbuje coś narysować ale nie wiem czy nie pouciekacie z przed monitorów gdy zobaczycie moje dzieło. :P Co do skanów i widocznych na nich śladów, jest to do zrobienia. W Corellu można je wygładzić. Ale jest jeden problem... NIE MAM SKANERA :(
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 04, 2006, 06:42:11 pm »

A masz obrazki w dobrej jakości, zeby mieć co skanować? :)
Ja mam komiksy Golgotha i poza tym tylko karty - jakby co, to mogę coś zeskanować. Ale jakość faktycznie nie będzie najlepsza - poza tym nie widzę sensu skanować w tak wysokiej rodzielczości, gdyż na koszulce i tak będzie to wyglądało niespecjalnie rewelacyjnie ;) Rozdzielczość wydruku zrobi swoje.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

akryl

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki Doomtrooper
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 04, 2006, 07:10:31 pm »

Co do marności wydruków na koszulkach to zgadzam się oczywiście ale jeśli obrazki będą w niskiej rozdzielczości to będzie jeszcze gorzej. Jeśli możesz to zrób mi kilka skanów z komisu i prześlij na PW. Co do obrazków które posiadam to nie jest to nic specjalnego, jedynie to co znalazłem na www.mutantpedia.com
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry