Kwietnia 30, 2024, 12:35:32 am
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12   Do dołu

Autor Wątek: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012  (Przeczytany 32942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpnia 03, 2012, 09:02:52 pm »

Zdjęcia z Avangardy 2012
http://chomikuj.pl/Ageron/Galeria

Przez hellshare

http://download.hellshare.pl/avangarda2012-rar/8427958/

Jakby były jakieś problemy ze ściągnięciem to piszczcie. wtedy postaram się coś poprawić
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2012, 11:35:24 am wysłana przez Kati »
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpnia 06, 2012, 12:36:22 pm »

Kiedy można się spodziewać jakiś wyników?
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpnia 07, 2012, 10:50:44 pm »

Kiedy można się spodziewać jakiś wyników?

wkrótce ;)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpnia 14, 2012, 10:19:12 am »

W sumie faktycznie dziwna akcja wyszła z Hutnikiem, który wyszedł z grupy i odechciało mu się grać - jak już jesteśmy na turnieju, to apeluję o granie do końca, bo psuje się klimat turnieju i powstaje zamieszanie, a potem organizator ma problem z liczeniem punktów/miejsc ;) - a btw - Hutnik powinien wyjść i oddać walkowera graczowi z którym miałby grać po wyjściu z grupy wg tego co ustalaliśmy na forum w ankiecie, bez tego zmieniania gracza. No ale skoro jury ustaliło inaczej, to było jak było.

Hutnik - nie chodzi o kalesony, ale o fakt że grałeś jednak na turnieju, a nie luźne gry 1 vs1 - ludzie przyjechali z daleka, żeby patrzeć na turniej i przeżywać właśnie te wychodzenie z grupy, pojedynki na kolejnych etapach pucharowych itd. Co do zmęczenia - wierz mi, można się przyzwyczaić do turniejowego grania po 16h i dłużej (nawet w saunie SGGW) - rozumiem, pierwszy turniej, nowe doświadczenia - trzeba nabrać wprawy (oczywiście jeśli są chęci) - zachęcam do kolejnych imprez nawet poza Wawą i grania o finał - kto wie, czy nie znalazłbyś się w nim na tym turnieju?  ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpnia 14, 2012, 03:13:10 pm »

W zasadach Avangardy było czarno na białym:
- Zasady forumowe: http://www.doomtrooper.pl/smf/index.php?topic=858.0

Skoq dobrze rzecze. Takich sytuacji uniknąć się nie da więc wszystkim radzę pamietać o tej zasadzie i w razie jasnych okoliczności powoływać sie na nią bo została wybrana przez nas samych.
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpnia 14, 2012, 04:38:40 pm »

Na potrzeby rankingu gra ćwierfinałowa między Snake'iem a Kati zostanie uznana za nieodbytą, zostanie zastąpiona grą Kati vs Hutnik z wynikiem 40:0 (walkower)

Pamiętajmy jednak, że zasady są dla nas, a nie na odwrót. Dopuszczenie Snake'a do ćwierćfinału było decyzją idącą z duchem gry (jest gracz, są podstawy by mógł zagrać, czemu nie?), a nie sztywnym trzymaniem się regulaminu.

Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpnia 14, 2012, 05:22:07 pm »

Przede wszystkim pamiętajmy, że gramy dla zabawy ;) Więc naginanie zasad zgodnie z wolą większości jest jak najbardziej ok.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpnia 14, 2012, 07:40:12 pm »

Nie chciałem nikogo obrazić ani okazać brak szacunku organizatorom poprzez oddanie w/o w ćwierćfinale z Katim. Napisałem już wcześniej, dlaczego zrezygnowałem z fazy pucharowej. Nie studiowałem regulaminu i zasad turniejowych ale zdaje mi się, że miałem do tego prawo  :). W każdym razie Kati pewnie był zadowolony bo by miał ciężkie życie ze zheretykowanymi Beretami  :P.

Uważam, że dopuszczenie Snake’a do gry w ćwierćfinale było bardzo dobrą decyzją organizatorów, popieram tutaj w całej rozciągłości to co napisał Lechu (żeby iść „z duchem gry”:) ).

Pojechałem na turniej żeby spotkać ludzi, których znam z forum, nauczyć się bardziej profesjonalnej gry i przede wszystkim dobrze się bawić :)

A tak swoją drogą, to można by następnym razem zrobić mniejsze grupy, np. 3 a nie 2 i wtedy wcześniej by była faza pucharowa.

Tak czy siak przepraszam wszystkich za zamieszanie spowodowane moim wycofaniem się z fazy pucharowej :).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2012, 07:51:55 pm wysłana przez hutnik »
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpnia 14, 2012, 08:48:04 pm »

Na potrzeby rankingu gra ćwierfinałowa między Snake'iem a Kati zostanie uznana za nieodbytą, zostanie zastąpiona grą Kati vs Hutnik z wynikiem 40:0 (walkower)

Brawo za męską decyzję.

... naginanie zasad zgodnie z wolą większości jest jak najbardziej ok.
Niektórzy jednak cenią zasady (dobrze jest wiedzieć czego się mozna spodziewać po przybyciu na miejsce zwłaszcza mając za sobą x godzin w pociągach).
Zapisane

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpnia 14, 2012, 08:51:50 pm »

Moim zdaniem dobrze się stało, gdyby był walkower Kati czekałby na następnego gracza. Osobiście ja bym tak nie chciał. Nie ma co się spinać, bo przecież o złote kalisony nie gramy ;)
Zapisane
Non Serviam !

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 14, 2012, 10:51:03 pm »

W każdym razie Kati pewnie był zadowolony bo by miał ciężkie życie ze zheretykowanymi Beretami  :P

Tego się nigdy nie dowiemy, a szkoda, bo mogło być baardzo ciekawie    :(

zasady są dla ludzi, nie ludzie dla zasad

i jeszcze pytanko, wszyscy mają dobry dostęp do zdjęć? żeby był łatwiejszy dostęp pozostałe pliki ze zdjęciam iz pozostałych konwentów również mogę wrzucić na hellshare-a, albo przynieść na płytce niko byt zamieścił na stronce w dziale download
Zapisane

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 14, 2012, 10:58:48 pm »

a wyniki?
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpnia 14, 2012, 11:06:36 pm »

Cytuj
Niektórzy jednak cenią zasady (dobrze jest wiedzieć czego się mozna spodziewać po przybyciu na miejsce zwłaszcza mając za sobą x godzin w pociągach).

Wiadomo - po coś są i zasadniczo są po to, żeby ktoś nie czuł się poszkodowany z jakiegoś tam powodu - w takich wypadkach raczej nic nie zmieniamy. Ale jeśli wszyscy obecni są za to nie widzę powodu żeby trzymał nas jakiś regulamin ;) Inkwizycja nikogo za to nie zabije ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpnia 15, 2012, 08:25:07 am »

a wyniki?

Wyniki będą jak tylko otrzymam pewną ważną informację od panów z prowincji (Muleqa i Qliga). Wiem, że wszyscy ze zniecierpliwieniem czekają na te wyniki, więc mam nadzieję, że otrzymam tę informację lada dzień ;)
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda - Warszawa 28-29 VII 2012
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpnia 15, 2012, 09:22:59 am »

Na prowincji życie toczy się wolniej niż w "wielkim" miescie i problemy panów ktorzy wychodzą na "dwór" nie spędzają snu z powiek chłopków z "pola" ;). A tak naprawdę jestem w trakcie remontu i żywcem nie mam czasu na rozegranie tej gry. Może w weekend uda mi sie podskoczyć do Qliga ale nie obiecuje.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12   Do góry