Marca 28, 2024, 04:57:36 pm
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012  (Przeczytany 18829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #90 dnia: Września 10, 2012, 08:41:24 pm »

Gralo sie przyjemnie. Zlozylem talie, ktora przy jednym ataku w puste raczej nie zapowiadala sukcesow i takowych nie bylo. Trzecie miejsce nie jest zasluzone. Dwoch pierwszych graczy bylo zdecydowanie poza zasiegiem. Puki wygral wszystkie gry, Tien przegral tylko jedna. Ja przegralem 5 razy ;) ale takich jak ja bylo sporo, a bilans malych punktow mialem niezly i stad moje podium. Ciekawa byla gra z Pretem, ktora przegralem przez Pukiego ;) Zamiast zajac sie rozgrywaniem turnieju podszedl do naszego stolika i zwrocil uwage Preta na zetony symbolizujace jego PA z ciezkich czasow, o ktorych i Pret i ja zapomnielismy ;) Dzieki temu moj przeciwnik mogl wykonac swoje skomplikowane manewry i wynik 0-37 obrocic na swoja korzysc.
Niestety na zakonczenie trafila mi sie bardzo irytujaca rozgrywka, ktora zepsula dobre wrazenie z calego turnieju. Bylem juz bardzo zmeczony, a moj przeciwnik swoje tury rozgrywal baaardzo dlugo. 3minut zastanawiania sie, szczescie, kolejne 3minuty, pytanie ile mam karta na reku, kolejne 2minuty, inspiracja, minuta, mortyfikator, 2 minuty, atak w puste, koniec tury, 3 minuty (ja w tym czasie wykonalem swoja ture), odrzucenie karty i tak w kolko. Szybko mi sie odechcialo grac i jak najszybciej chcialem zakonczyc ten pojedynek.

Skoq, my w koncu kupilismy te bilety w pociagu? Jakos nie moge sobie tego przypomniec, ale moze bylem juz tak zmeczony.


Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #91 dnia: Września 10, 2012, 10:25:26 pm »

Lechu, a ja już nic nie powiem  o Twojej irytacji ;D
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #92 dnia: Września 10, 2012, 10:54:56 pm »

Lechu - biletu nikt nam jednak nie chciał sprzedać ( ;) ) w związku z czym mieliśmy powrót z Lublina za free :D Pret - ok tak zrobię.

W ogóle to gratulacje dla Pukiego - wykorzystując Pech innych graczy :P i klimatycznych wojów (oprócz tej Golgothy i Toshiro - a fe!) udało mu się wygrać wszystko co mógł.

Co do czasu - dwa ataki przyspieszą rozgrywki (zmieni się nieco styl talii), natomiast dla higieny psychicznej trzeba przemyśleć zasady i listy ograniczeń / banów jeszcze raz - uważam że pod dane zasady należy dobierać te listy kierując się tym, by ostatecznie jak najmniej kart było zbanowanych, potem jak najmniej ograniczonych do 1 szt - czyli banujmy coś co rozwali grę przy danych zasadach, a coś co może przeszkadzać w przyjemności grania ograniczajmy do 1 szt - taki apel do organizatorów - nie idźcie na łatwiznę, tylko poświęćcie chwilę na dodatkowe zasady - może dopracujemy się jakichś standardów przy 1, 2, 1000000 ataków w gracza...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #93 dnia: Września 11, 2012, 01:28:05 pm »

Podsumowując: in plus :)

Konwent super (dla Nas), organizacja bomba (Troubler pamiętaj jakie zasady ustalasz :D) i nagrody też :)
To był zły dzień dla bert i uplasowałem się gdzieś na końcu stawki ;/
Fakt, turniej się przeciągnął i powrót nie należał do przyjemnych ;/

Tak sobie tu gadamy co i jak ograniczać, a chciałbym przypomnieć pierwszy turniej na jakim byłem http://www.doomtrooper.pl/smf/index.php?topic=851.75, zasady to prawie STR, a turniej wygrały czaszki, drugie miejsce kuratorzy, da się?

Ja proponuje pograć STR do dwóch zwycięstw, przeciwnik zniszczy Cię discardem w pierwszej grze, ale na drugą przygotujesz się odpowiednio z Side'u,

Ps. jęki tej panny były naprawdę nieziemskie :)
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #94 dnia: Września 11, 2012, 03:22:37 pm »

STR do dwóch zwycięstw czy str + rewanż? bo to różnica jak by nie patrzec
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #95 dnia: Września 11, 2012, 11:09:07 pm »

Tak z ciekawości, to pierwsza taka talia na Kawalerii Powietrznej i Trevorach w historii turniejów? Rolnik miał podobną talię na sidebarze na zmianę z Saperami na Avangardzie (Kawaleria, Trevory, Mgła, Tchórzostwa, Suppressing i inne świństwa). Ale, że złożył to na łapu capu rano przed turniejem to nie skorzystał z tego (w ogóle zapomniał mnóstwo kart). W każdym razie miło zobaczyć, że takie coś naprawdę ładnie podziałało. Gratuluje Puki ale faktycznie ten Toshito to fuj  :P ;).
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #96 dnia: Września 12, 2012, 10:34:42 pm »

Pamiętam jak kiedys zrobiłem talię na Kawalerii ale chyba wszysto co udało mi sie nią ugrać to wyjscie z grupy. Potem miałem jeszcze kilka podejsć do tego pomysłu ale w żadnym nie było Pecha x4 i Falling market co było kluczowym zagraniem Pukiego, przynajmniej w pojedynku ze mną. Bez tej kombinacji talia nie byłaby tak upierdliwa, a przez to milsza w konfrontacji ;). Nie zmienia to faktu że doceniam pomysł Pukiego i gratuluje mu wygranej. Jeżeli ktos wygrywa wszystkie pojedynki na turnieju to na pewno nie jest to przypadek.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #97 dnia: Września 13, 2012, 10:33:33 am »

STR do dwóch zwycięstw czy str + rewanż? bo to różnica jak by nie patrzec

w sumie to obojętne, ważne, że na cokolwiek się nie trafi będzie się można odwdzięczyć elegancko :)
poza tym side bar będzie miał spore znaczenie (to jak się go złoży) no i będzie można go "nieoszukańczo" użyć :D
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #98 dnia: Września 14, 2012, 08:39:16 am »

Zdjęcia prosssiiiiiimyyyyyyyy ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Tien77

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #99 dnia: Września 14, 2012, 09:03:31 am »

Udało mi się w końcu odszukać jakie miałem hasło do forum. :)
Co do turnieju to warunki do gry i organizacja turnieju była na najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi natomiast o samą rozgrywkę to był mój czwarty turniej i żaden z poprzednich nie był dla mnie tak wyczerpujący jak ten. Chyba pierwsza gra którą rozegrałem z Pukim trwająca ponad 3 i pół godziny tak mnie zmęczyła (jeszcze popełniłem w niej dużo rażących błędów i w końcu się poddałem przy mojej znacznej przewadze punktowej, ale z brakiem możliwości dobrania kart), że na kolejne rozgrywki nie miałem już zbytnio siły. Gram raz do roku i chyba nie jestem jednak przyzwyczajony do tak długiego grania – czyli od godziny 15 do ok. 5 rano.

Co do ograniczania kart to przede wszystkim powinni być zbanowani wszyscy wojownicy o wartości 1 bo strasznie spowalniają grę, a wszystkie inne karty dopuszczone (poza tymi z STR) to wtedy na pewno szybsza rozgrywka by była. W sumie po ostatnich rozgrywkach z takimi wojownikami mam już pomysł na talię która prawie całkowicie zablokuje grę i przedłuży w nieskończoność, aż przeciwnik nie wytrzyma i się podda (a niektórzy są bardzo niecierpliwi) :P

Na pewno powinny być też dopuszczone do gry wszystkie wersje Golgothy (te biorące udział w walce), bo po co je mieć jak nie można nimi pograć, a nie jest wcale tak trudno się ich pozbyć z gry, zablokować lub uniemożliwić wystawienie.
Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #100 dnia: Września 15, 2012, 09:21:50 pm »

Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #101 dnia: Września 15, 2012, 11:29:26 pm »

A nie macie takich bez zakładania konta? Typu rapidshare? Jest kilka podobnych, bez logowania, bez opłat :]
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #102 dnia: Września 16, 2012, 08:45:44 am »

A nie macie takich bez zakładania konta? Typu rapidshare? Jest kilka podobnych, bez logowania, bez opłat :]

Nie musisz zakładać konta. Po prawej stronie wpisujesz literki z obrazka i ściągasz.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #103 dnia: Września 16, 2012, 02:53:48 pm »

Faktycznie. Dzięki - nie zauważyłem. 0236 - spojrzenie Pukiego... Bezcenne :D
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Świdkon - Świdnik k/ Lublina, 7-9 IX 2012
« Odpowiedź #104 dnia: Września 16, 2012, 10:33:42 pm »

Tak z ciekawości, to pierwsza taka talia na Kawalerii Powietrznej i Trevorach w historii turniejów?

Ja też kiedyś grałem na blok kawaleria + gęsta mgła (jeszcze jak grywaliśmy przez internet), więc pomysł szczególnie oryginalny nie jest. Co jest wyjątkowe to to, że tak dobrze ta talia wypadła, ale jak już poprzednicy zauważyli talia Pukiego nie opierała się jedynie na kawalerii. Poza tym uważam, że dobrze złożona talia to jedynie część sukcesu. Ważne jest też jak kto nią gra, no i szczęście też się przydaje.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry