Zasady gry > Zasady ogólne

Wystawianie w ukryciu - ERROR

(1/6) > >>

Marqwitch:
Przykład:

Gracz1 - Poświęcam trzy akcje na wystawienie wojownika w ukryciu (nikt jeszcze nie wie że jest to Eva Valmonte - hihaha).

Gracz2 - Poświęcam trzy akcje na wystawienie wojownika w ukryciu (nikt jeszcze nie wie że jest to Eva Valmonte - buahaha).

Gracz3 - Odpalam Wichry Obłędu za pomocą moich pięciu Opętanych Legionistów!!!

Co się dzieje z Evkami?

pretorianstalker:
Żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony, czy nierówno traktowany, proponuje: (wariantów mam kilka :P )
1.Odrzucić obydwie Evy
2.Sprawdzić na początek czy obydwaj gracze mogą zapłacić - jak jakaś Eva spadnie to już nie ma problemu.
3.Odkrywanie wojowników w kolejnośći: gracz aktywny/gracz po jego lewej itd, zgodnie z rychem wskazóek zegara - pierwsza odkryta Eva zostaje opłacona i pozostaje, w tym momencie druga Eva siłą rzeczy spada :)

Nicodemus:
Mi natomiast wie wydaje oczywiste, ze zostaje eva gracza ktory pierwszy ja wystawil.

pretorianstalker:
A jak są 2 Evy i pierwsza się ujawni wystawiona jako druga to co??

koszal:
Ale kwas  :shock: !
I w zasadzie to wszystkie rozwiązania mi pasują. Najbardziej jednak skłaniam się ku:
1. Zostaje na stole pierwsza zidentyfikowana ( i opłacona, bo jeżeli opłacona nie jest to spada, a drugi Gracz ma szansę opłacić swoją później) Eva.
2. Jeżeli identyfikacja jest jednoczesna to nie ma bata-  ktoś poszkodowany będzie. Nawet jak odrzucimy obie Evy to poszkodowany jest gość, który wywołał wichry obłędu i nic z tego nie ma. Jednak przy identyfikacji jednoczesnej sugerowałbym odrzucenie obu Evuniek nazraz w myśl zasady: "w grze nie mogą uczestniczyć dwaj tacy sami bohaterowie jednocześnie". Każda z EV jest tutaj bowiem kontr-Evą dla drugiej w tym samym momencie. Niestety Gracz od wichrów zostaje bez punktów, jak w sytuacji, kiedy wojownik nie mógłby zostać opłacony.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej