Marca 29, 2024, 10:17:00 am
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Goblikon - Racibórz, 18 VIII 2006  (Przeczytany 27806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 21, 2006, 07:18:08 pm »

Do histori przejdzie "...a może pobiegamy nago po pokoju...". No i wcale nie potrzeba było alkoholu by się rechotać w nocy słysząc fungusa "ekstrakcję" :mrgreen:
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 21, 2006, 08:55:07 pm »

Ja osobiście znienawidziłem konsole do gier PSX 2 czy jakoś tak za to, że musiałem przez długi czas słuchać ogłosów gry zrobionej chyba dla autystycznych dzieci. Do tej pory słysze te dźwięki w stylu: blueoieiemnbloui...trihuausduhsgfjuyv, itd... To było bardziej przerażające od niejednego filmu grozy. "... pobiegajmy nago..." istotnie było chyba najlepszym tekstem na konwencie. A moja "ekstrakcja" to taki mały ekstra wkład do całości zabawy   :lol:
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 21, 2006, 09:39:21 pm »

Ta gra to było coś.Psychoza zapewniona.Nigdy więcej nie chce widzieć na oczy konsol.I kim u licha są ludzie którzy grają w coś takiego???:( Ogólnie turniej był super,a ekipa z Bielska sie nieźle zdziwiła swoimi wynikami.Ja ostatnim razem byłem ostatni...Niezły awans :D.Na pewno jeszcze sie spotkamy.A mecz z pretorianem będę pamiętał do końca życia :P.Ale i tak gwoździem programu była ta gierka na konsoli :D
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 22, 2006, 01:53:31 am »

Chciałbym zauważyć, że do "ekstrakcji" to ja mam prawa autorskie. Ten zlepek powstał kilka miesięcy temu. A poza tym miałem szansę wygrać wszystko lecz za szybko zagrałem Ciężkie Czasy, a za późno Przywołanie Bohatera. Ale co tam, na Polconie nie będzie Marqwitcha to się odkuję :P

W pierwszą noc jak już zaczynałem zasypiać o 7 rano to w pobliskim kościele (Christians to the Lions) zaczęły napieprzać dzwony i w sumie przespałem może z godzinę. W drugą noc byliśmy tak dobici, że padłem i pospałem jakieś trzy godziny od 6 do 9, a potem jeszcze 300km kierowania samochodem, ale dałem radę.

Najfajniej się grało w sumie booster drafta, już chyba ze 4-5 razy niektórzy osobnicy wygrywali, ale w trakcie zdobywania kluczowych PZtów leciały na nich Fala->Niesubordynacja->Fala->Wrobienie i dzięki takim zagraniom rozgrywka przedłużyła się o kolejne dwie godziny. Mi się wydaje, że graliśmy conajmniej 7 - gdzieś od 15 do 22. Następnym razem może by zrobić booster drafta drużynowego 2vs2vs2...
Zapisane

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 23, 2006, 08:35:03 pm »

Prawidłowy tekst próbującego usnąć mnie brzmiał - POGANIAJMY SIĘ NAGO!!! i nie chodziło mi o bieganie po pokoju lecz po całej szkole (LARPowcy zdziwiliby się wtedy bardziej niż my widzący jak sycząc udają oni Obcych lub jak biegając za zombiakami krzyczą STRZELAM! STRZELAM! STRZELAM!)...

Pozostałe hasła przewodnie Konwentu to:

1. Stoperan
2. Ekstrakcja (kojarzy mi się z reklamą kosmetyków na bazie naturalnych ekstraktów)
3. Strzelam! Strzelam! Strzelam! Strzelam sobie w głowę!!! (jeden LARPowiec dopadł mnie w toalecie i krzyczał trzask! Prask! Rach! Ciach! Trach! - widocznie byłbardziej inteligentny lub miał lepszą wyimaginowaną Broń!)
4. Papapa papapa papapa papapam!
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 24, 2006, 05:40:17 pm »

Marqwitch, To moze wy w domu dla oblakanych graliscie a nie na konwencie :D No ludzie to juz przegiecie takie granie hehe :D
Zapisane

dhkamil

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 27, 2006, 12:33:44 am »

Draft był niezemski! zresztą, kto widział kiedyś zagrane na stół takie karty jak celownik optyczny?
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 27, 2006, 12:40:04 pm »

Celownik akurat mi podpasował do broni strzeleckiej a musiałem czymś zapchać talie do 60 kart. I nawet miałem farta i doszedł w odpowiednim momencie. W końcu mój Mortyfikator wytrzymał dosyć długi czas na polu bitwy...
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper - Goblikon, Racibórz (18 VIII)
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 27, 2006, 01:01:45 pm »

Co z tego skoro dostał Szok Postrzałowy jeszcze zanim dostał Celownik? Może z Celownikiem by się nie postrzelił tak łatwo :mrgreen:
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry