Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Polcon - Lublin, 24-27 VIII 2006

<< < (2/20) > >>

Nicodemus:
pretorianstalker, ale u nas w Lublinie jest bardzo liczna grupa :) Co do noclegu to wiem ze w czasie falkonu ludzie nocuja w hotelu Victoria. O to sie nie martwcie. Tutaj organizacja jest dobra :)

bulielmo:

--- Cytat: "Nicodemus" ---Co do noclegu to wiem ze w czasie falkonu ludzie nocuja w hotelu Victoria. O to sie nie martwcie. Tutaj organizacja jest dobra :)
--- Koniec cytatu ---


Konkrety, konkrety prosze - cena noclegu, wejścia na konwent itd. Czas zacząć zbierać a łatwiej się to robi jak się wie ile :-)

Diablerist:

--- Cytat: "Fungus" ---To znaczy cała grająca Jelenia Góra i nie tylko ma się rozumieć. I ceny wejsciówek aż tak nie przygniatają. Mam nadzieję, że zleci się nas tam co najmniej tylu ilu byłu w Katowicach i zobacze wasze miluchne buźki.
--- Koniec cytatu ---


Bez przesady, na razie jest nas dwóch. Nie wiadomo czy K-fuckerowi będzie pasowało. Poza tym trochę się załamał ostatnią porażką :P

Troublestarter:

--- Cytat: "Nicodemus" ---Co do noclegu to wiem ze w czasie falkonu ludzie nocuja w hotelu Victoria
--- Koniec cytatu ---


:D o ile  akademiki umcs to hotel victoria to masz racje :P

Diablerist:
Z tego co widzę to Was w tym Lublinie zarąbiście dużo jest, chyba tam jest największa szansa, żeby zorganizować coś porządnego w stylu Katowic albo i większego. Jakby się ludzie z Katowic, Krakowa i Bielska zmobilizowali i zorganizowali sobie grupowy dojazd to już w ogóle byłby wypas. My z Jeleniej też jakoś dotrzemy :lol: Może się nawet uda zabrać autem kogoś po drodze z Opola albo Wrocławia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej