Kwietnia 24, 2024, 05:29:45 am
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu

Autor Wątek: Polcon - Lublin, 24-27 VIII 2006  (Przeczytany 38940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:26:08 pm »

Też mi Templariusze. I tak miałeś tonę Min i dwóch Grinderów. Zastanawia mnie natomiast czy komuś udał się w ogóle kończący wjazd Grinderem na Gracza. W końcu było ich kilku (4 na pewno), a jakoś nie kojarzę jęków rozpaczy i skandowania Grinder to the Lions!! Ja i Muleq byliśmy za zabronieniem Grindera bądź wprowadzeniem zasady jednego wjazdu na Gracza w turze, ale reszta nas oczywiście przegłosowała.
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:26:50 pm »

mnie rozbawił do łez czeski błąd w półfinale skoq vs wojtek, Skoq jechał w puste bo przeciwnik zapomniał wyjść po całkowitym zaćmieniu kartą zaginionego w akcji :D poza tym jestem pełen podziwu dla Diablerista : 12h jazdy 12h konwentu - zwycięstwo i 12h jazdy do domu
ten to może powiedzieć : no, ba normalnie veni vidi vici :D poza tym ekipa z Radomia zasługuje na miano najweselszych graczy turnieju :D (niczym sie chłopaki nie przejmowali)
szkoda jedynie ze nie widziałem decka którego złożył Skoq - 127 kart i finał :))

poza tym należy pamiętać by w środku turnieju nie jechać 100 m po bułki samochodem bo szkoda kasy :D wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :))
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 27, 2006, 07:02:19 pm »

Diablerist, Grinderow uzylem moze 2 razy a gralem 10 razy na turnieju. Miny tez nie za czesto wchodzily w uzycie, a mialem 4 :) Z reszta Ty tez miales miny i grales bractwem a to to samo co granie grinderem albo i gorsze :D Wlasnie dla tego ten turniej byl zroznicowany - byl capitol, byl bauhaus, cybertronic, ulamki mishimy w talii skoq, heretycy byli i lowcy. Ogolnie taki turniej to jest to :) a nie ogladanie znawcow w kazdej talii lub nietoperkow ;)

Edit. Byly tez 2 rozgrywki 3 osobowe na turnieju. Jedna to 2x radom i warszawa - wydaje mi sie ze stolica wygrala, no i derby lublina w krotych mialem zaszczyt rozkuratorzyc kolegow :P
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 27, 2006, 08:15:14 pm »

Mam taki pomysł :) Jak będzie następnym razem coś organizowane - np coś takiego jak było na Goblikonie, to można upchnąć na takiej imprezie ze dwa turnieje.
1.Standardowy według oficjalnych reguł.
2.Drugi turniej na specjalnych regułach wybranych odpowiednio wcześniej - np pod hasłem Wojny Korporacyjne czy Wojny Apostołów :)
No i kiedyś chętnie bym zagrał na 12 osób - 5 apostołów + Heretycy vs Korporacje + Bractwo. To by była rzeź :) Na Polconie by chyba nie dało rady, a tym badziej na Flambergu. Może na kolejnej majówce zabawimy dłużej to się cos takiego zorganizuje.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 27, 2006, 08:54:34 pm »

pretorianstalker, Juz cos takiego proponowalem w tym temacie i nie tylko ja :) Jest jeszcze kilka niestandardowych rozgrywek, ale to juz nie na ten temat ;)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 27, 2006, 08:57:41 pm »

Propozycje są, ale nic z nich nie wynika :) Trzeba za wczasu wziąć się za ustalanie kto czym chciałby zagrać, żeby zagrać coś takiego ;) Następny turniej to chyba kolejny flamberg, więc mamy czas.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 28, 2006, 12:37:13 am »

myśle że żeby oceniać czy dało sie zagrać w to czy tamto trzeba było najpierw przyjechać, a co do następnego turnieju to myśle ze będzie to falkon w Lublinie w dniach 15 -17 listopada, a czy będą to tylko derby Lbn to sie okaże
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Anonymous

  • Gość
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 28, 2006, 08:33:47 am »

Hej  - tu Skoq - ja się piszę na Lublin po raz drugi - na pewno już teraz...... :D i będę miał jeszcze grubszą talię może... :mrgreen:  - żart ofkors - byście mnie ukamienowali...
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 28, 2006, 09:45:34 am »

Witam! Po pierwsze gratulacje dla Diablera nie tylko za wygrana ale za wytrzymałosc fizyczna i psychiczna!! Turniej rzeczywiscie był ciekawy jednak granie do 40 pkt przeciwko talii typu Skoq moze doporowadzic do zbyt wczesnego posiwienia:)! Mnie na szczescie omineła ta przyjemnosc:) chociaz talia Troublestartera tez do przyjemnych nie nalezała:) Najmilej natomisat wspominam pojedynki z Adamusem.. upps Nicodemusem:) Generlanie talie podzieliłbym na 2 grupy: normalne i upierdliwe:) Ja miałem to sczescie znalezc sie w grupie gdzie tylko jedna była upierdliwa wiec nie było wiekszych problemów i chyba jako pierwszy juz po 2 godzinach zakonczyłem wszytkie pojedynki. Jak zwykle po turnieju pojawiły sie pewne kontrowersje. Dla mnie najwazniejsze były by 2 sprawy. Po pierwsze ustalic zasade jeden atak w turze na Gracza. Nie bedzie trzeba wtedy zakazywac Grindera poprostu sam uda sie na zasłuzony spoczynek do klaseru:) Po drugie sprawa nietoperzy. Jesli nie chcemy zeby w nastepnych turniejach 80%  talii bazowało na nich jako zapchaj polu ( ponoc całe Bielsko podchwyciło zajawke od Diablera czego ten nie moze sobie wybaczyc:)) nalezy jeszce raz zasnaowic sie nad sensem zdania "nie wpływa na nie zadna karta". Z tego co sie dowiedziałem ustaliliscie ze nawet posrednie działanie kart jest niemozliwe. Wg mnie skoro np. mam cytadele Golgothy to wpływa ona na mojego wojownika a nie na nietoperza przeciwnika i nic nie stoi na przeszkodzie zeby nietoperz został zbity od kopa! W koncu nietoperze to nie wyjatkowe karty tylko badziewia z Warzona!! Mam nadzieje ze zastanowicie sie nad moimi propozycjami. Pozdrawiam i do zobaczenia na nastepnym turnieju!

Czekam na zdjecia z turnieju no i nowy ranking! Jesli chodzi o 3 miejsce przyznane zostało ono execuo Wojtkowi i mnie ( Muleq:)) podczas sobotniej libacji:)
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 28, 2006, 03:05:35 pm »

A propos Bielska i batów to niecałe podchwyciło koncept DIABLERA!! Ja tam uczciwie grałem na kilku DURANDÓW i GRINDERA!!!  :D No ale to niestety baty się sprawdziły bo ja z grupy nie wyszedłem (NIGDY TEGO DIABLEROWI NIE ZAPOMNĘ)!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: A co do GRINDERA to wcale nie tak prosto go wystawić i zrobić 20 PZ!! Sam PRETOR miał 5 amnezji, które skutecznie wybijają grę GRINDEREM z głowy. Choć MARQWITCH talię z GRINDEREM miał bardzo kunsztowną i ..... prostą. :)
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Izzi

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 28, 2006, 04:11:43 pm »

Qba dobrze mowi, ze nie cale bielsko gralo nietoperzami, poniewaz ja nie gralem takim badziewiem (chociaz moje nietoperze zostaly niestety pozyczone i wystapily na turnieju)  :evil:

Po przeczytaniu tego co sie dzialo na turnieju to zaluje, ze jednak nie pojechalismy, moze jeszcze sie kiedys uda  ;)
Zapisane
Sic vis pacem, para bellum

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 28, 2006, 04:19:17 pm »

Nietoperki moje kochane  :mrgreen: ...Zabraniam obrażać nietoperze!!!Chciałbym zauważyć że jeno ci z bielska,którzy mieli baty wyszli z grup :P.Przykro mi izzi... 8).Również żałuję że nie udało nam się pojawić na tym turnieju,lecz pewnie na następnym będziemy :D...
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 28, 2006, 04:39:09 pm »

Cytat: "Muleq"
Czekam na zdjecia z turnieju no i nowy ranking! Jesli chodzi o 3 miejsce przyznane zostało ono execuo Wojtkowi i mnie ( Muleq:)) podczas sobotniej libacji:)


Ja również czekam na zdjęcia, od Gobliconu minał już ponad tydzień...

Muleq, jeśli uznajecie, że był remis to działasz na własną szkodę, gdyż punkty w Rankingu są przyznawane/odejmowane za wygrany/przegrany pojedynek. Nie bazuje on na ostatecznym miejscu na Turnieju, co widać po tym, że po Flambergu dzieliłem pierwsze miejsce z pstalkerem mimo wygranej w całym Turnieju. Ale to wasza sprawa ;) Ranking i tak będzie najwcześniej za tydzień, bo muszę się porządnie ogarnąć z tego chaosu :P
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 28, 2006, 07:48:40 pm »

Ogolnie to powiem ze mi sie z Mulequsem :P, tez najprzyjemniej gralo (chociaz element zaskoczenia mojej talii zadzialal tylko raz) ale ze Skoq tez dosc fajnie :) Z Muleq rabalismy w sumie pol konwentu hehe i ludzie sie caly czas pytali ile co jest grane bo nei bylismy w tej samej grupie :P Ogolnie to powiem - "po namysle" to the lions :D Ograniczenie atakow do jednego na ture zmienilo by kompletnie doom troopera i wylaczylo by mase kart z gry, bo kto by trzymal inicjatywe, zadze krwi, ostateczny atak, ksiege praw, przywodcow, a takze rowne prawa i temu podobne.
Do Lublina oczywiscie zapraszamy :)
Ps. dziewczyna w czarnym plaszczu biegajaca po korytarzu, ktora nie malo na mnie wpadla udajac batmana i krzyczac cos tam to the lions  :lol:
Ciekawe czy wszyscy byli pietro wyzej gdzie byly rozstawione w 2 sporych salach wielorakie makiety i figurki pojazdow rozwiarow malego odkurzacza  :shock:
Stoisko barda tez sie przydawalo :) No i kto zgarnal plakaty (szczegolnie ten z archaniolem) ten powinien byc zadowolony - ja mam ;p
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 29, 2006, 03:53:54 pm »

Co do 3 miejsca po kolejnej burzliwej dyskusji ustalilismy ze to jednak ja je zajałem a Wojtek był 4. Wynik jest sprawa drugorzędna:) Co do 1 ataku w puste wcale nie wyłacza on kart typu inicjatywa itp. przeciez mozna atakaowac kilka razy wojowników. Wiecej na ten temat wypowiem na innym watku. Z ciekawszych zagran na turnieju pamietam jeszce jak jeden z graczy uzywajac granatu przeciwpiechotnego chciał zabic mojego woja tylko dlatego ze gratantu uzywał Hemogen który zabija od kopa:) Niezłym zagraniem było równiez wystawienie przez Nicodemusa na poczatku pojedynku Wieku katastrof przeciwko Wojtkowi który w swojej talii nie posiadał zadnej karty ekwipunku. Dzieki temu Nicodemus skutecznie pozbawił sie mozliwosci zagrywania przenosnych min:)
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry