Marca 28, 2024, 09:52:59 am
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Polcon - Lublin, 24-27 VIII 2006  (Przeczytany 38607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
turniej na Polconie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 13, 2006, 06:27:21 pm »

Ważne, żeby nam salę dali w ramach konwentu, a resztą to już się sami zająć mozemy.
Zapisane

cFaniak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
turniej na Polconie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 13, 2006, 06:33:03 pm »

Moze sprobojmy wydelegowac kogos, kto sie zna na organizacji takich rzeczy i na zasadach doom'a, aby wszedl w sklad organizatorow konwentu i zajal sie karciankami? czy tylko katowac ich o duza sale ze stolikami, a reszta zajmujemy sie sami?
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
turniej na Polconie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 13, 2006, 06:40:52 pm »

Nawet nie musi być duża, wystarczy jakaś typu "lekcyjna" jak w Katowicach, a wśród orgów lepiej, żeby nikt nie bruździł (no chyba, że ktoś z forum), bo jeszcze nam jakieś zasady powymyślają kosmiczne. No chyba, że nam nagrody zasponsorują, ale nie sądzę, żeby przebiły wartość zrzutki uczestników :lol:
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
turniej na Polconie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 13, 2006, 06:41:42 pm »

Ja bym sie zajal chetnie ta sprawa, ale mowie ze moje uczestnictwo moze byc niepewne z powodu obrony pracy.Mysle jednak ze ktos sie znajdzie :)
Zapisane

cFaniak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
turniej na Polconie
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 14, 2006, 02:55:48 am »

Zatem kto moze niech katuje ich o sale (ja tez bede :P ) :!: zasady sie jeszcze na czasie rozkmini, no i trzeba zrzutke ustalic i co z ta zrzutka dalej zrobic... :)
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
turniej na Polconie
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 14, 2006, 04:09:59 pm »

wszystko da sie załatwić tylko trzeba mieć ten jeden dzień zeby sie spotkać z organizatorami
(znam dobrze jednego a właściwie jedną z organizatorek) a jak na razie to nie wiem jak u was ale u mnie to sesja sesja i jeszcze raz sesja, skoro polcon w sierpniu to na pewno bedzie wszystko załatwione do połowy lipca, a co do administratora :P to niech siem nie zasłania pracą inżynierska leniwiec :P :P :P :D
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
turniej na Polconie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 15, 2006, 03:29:25 pm »

Obrona to obrona Troublestarter, z tym sie nie wygra. Trzeba sie do niej przygotowac. Odpisali mi na maila, ale musze sie skontaktowac z kims innym (tak mi napisali :D )
Zapisane

morgothmaster

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Turniej na Polconie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 15, 2006, 11:27:47 pm »

Mogę pofatygować się osobiście do Krzyśka i z nim porozmawiać ale musi być ktoś ze mną żeby nie było potem że to ja będę odpowiedzialny za organizację. Naprawdę bardzo bym chciał ale nie będe miał na to tyle czasu i co najwyżej mogę wziąć w tym udział jako uczestnik. Jeżeli więc znajdzie się ktoś odpowiedzialny z Lublina kto podejmie się odpowiadać za całość dooma i go poprowadzić to mogę pomóc załatwić formalności pozdrawiam
Zapisane
ester

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 16, 2006, 05:23:05 pm »

Turniej Doom Trooper na Polconie

Wiec turniej sie odbedzie jesli zadeklarusie sie odpowiednia liczba ludzi, a pewnie sie zadeklaruje. Kiedy juz bedzie wiadomo ilu nas bedzie zadecydujemy jakim systemem gramy (czyli mozna zrobic tak jak w Katowicach-2 grupy a pozniej pucharowy) Teraz prosze sie deklarowac, zebym mogl powiadomic organizatora ilu nas bedzie (zebysmy odpowiednia sale dostali) napiszcie tez ile to moze potrwac, bo mysle ze okolo 20 osob by sie zebralo.
Najlepiej w poscie pod tym postem napiszcie na czerwono jaki dzien konwentu wam naj bardziej pasuje (lub moze komus wszystko jedno)
Pozdrawiam i czekam na deklaracje
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 16, 2006, 05:32:58 pm »

W tej chwili pewny nie jestem - zbyt wcześnie :) Ale chętnie bym się wybrał. Jak tylko fundusze i czas pozwoli to się pojawię, a ze mną pewnie ze 2 osoby z ekipy grającej w okolicy. Na więcej ode mnie chyba nie ma co liczyć. W Katowicach sporo ludzi się pojawiło tylko dlatego, ze było blisko :P
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:03:40 pm »

Ode mnie z Jeleniej Ja i Fungus na pewno, a całkiem możliwe, że jeszcze K-fucker i Gogo. Dzień raczej wszystko jedno, ale może lepiej jakaś sobota albo niedziela, bo niektórzy zapewne pracują. System myślę, że taki jak w Katowicach, w miarę sprawiedliwie było.
Zapisane

cFaniak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:17:47 pm »

no to jak wszyscy to wszyscy - cFaniak tez :P

jesli chodzi o zasady to mi rybka - ameryki 2 raz nie odkryje skoro te z Katowic byly ok :)

dzien obojetny :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:24:46 pm »

No ja sobie w ogóle nie wyobrażam, żebyś ktoś kto jest z Lublina się nie pojawił :evil:
Zapisane

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 20, 2006, 08:52:27 am »

Talia raczej nie osiagnie satysfakcjonujacej mnie kwoty :D wiec moze i ja bym dal rade znalezc trochu czasu ale nic nie obiecuje bom jest troszke zabiegany...ale jakby co to see you there =]
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 05, 2006, 11:26:26 pm »

to na czym stanęło z tym turniejem ? nie mieszkam przez wakacje w Lbn więc nie mam jak się tym zająć, ktoś się dogadał ostatecznie co do terminu, ew opłat itp ?? myśle że w miare pora ruszyć coś z dyskusją ilu nas będzie i jaki termin z dostępnych nam pasuje
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry