Marca 29, 2024, 04:29:14 pm
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Polcon - Lublin, 24-27 VIII 2006  (Przeczytany 38636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 06, 2006, 12:12:08 am »

Juz wczesniej napisalem zeby sie zadeklarowali ludzie, ale widze ze duzo chetnych nie ma-przeciez mowilem ze jak sie odpowiednia liczba osob zadeklaruje to znajdzie sie sala a termin trzeba wybrac-jesli nikt nie pisze to termin narzuca nam z gory, a im pozniej sie zadeklarujemy tym mniejsze mamy szanse na dobra lokalizacje i ogolnie na turniej
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 06, 2006, 12:32:50 am »

Nie ma co liczyć, że teraz się zadeklarują jakieś niezliczone rzesze. Bierzcie salę na 20 osób, a później się pomyśli.
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 06, 2006, 01:11:49 pm »

hmm a czym jest dobra lokalizacja ??? moze byc i na drugim końcu lublina (co chyba zreszta nie jest możliwe) hali sportowej nam na to nie potrzeba, w tym momencie temat jest taki zeby się ten turniej odbył wiec o ile Adam się tym zajmujesz to zaklep sale na jakies 20 osób a tu wspólnie ustalmy termin w jakim nam pasuje się spotkac na turnieju. A to ze nam mówiłeś żebyśmy się zadeklarowali nie jest ważne. poza tym kto wie co bedzie za miesiąc, wersja jest taka niech turniej się odbędzie a kto przyjedzie ten przyjedzie, chyba że jest to niemożliwe ale o żadnych ograniczeniach w tym temacie nie było czytelnych informacji na tym forum
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 08, 2006, 06:29:59 pm »

Cytat: "Troublestarter"
hmm a czym jest dobra lokalizacja ???

dobra lokalizacja np nie jest swietlica 5 osobowa w jakiejs podstawowce :) Chodzi o to ze sale sa przydzielane w okreslonych godzinach w okreslony dzien. Wiec niedlugo napisze maila powiem zeby dali nam sale na 20 osob na jaki kolwiek dzien :)
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 09, 2006, 11:14:26 pm »

mi tam obojętnie jaki dzień, ale myśle że dla kogoś kto ma pół polski do przejechania (tak jak np Diablerist :D ) jest różnica czy turniej będzie 24 (czwartek) czy 26 (sobota) albo 27 (niedziela) może zainteresowani by się wypowiedzieli co i jak?? a tak btw ktoś się wybiera na ten turniej ?? bo jak na razie to nie widać nawet chętnych do wypowiedzenia się w jego sprawie
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 09, 2006, 11:23:10 pm »

No was tam chyba jest w Lublinie z 7 czy 8, to już sporo ;) Do tego pare osób się jeszcze pewnie znajdzie. Ja osobiście na tą chwilę się wybieram i pewnie ktoś z mojej ekipy też się pojawi, ale prawdopodobnie nie będzie to więcej niż 1 czy 2 osoby poza mną. Turniej najlepiej byłoby zorganizować chyba w sobotę po południu, ale to tylko moje zdanie.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 09, 2006, 11:55:43 pm »

Dla mnie osobiście nie ma różnicy, bo "studiuję" :D Ale dla kumpli i zapewne jeszcze paru osób pasowałaby lepiej sobota. W sobotę mamy szansę przyciągnąc trochę więcej ludzi niż w dzień pracujący. Na razię proponuję zgłosić wstępnie sobotę po południu, zaklepać salę na 20 osób. Jak coś się zmieni to jakieś tam poprawki w programie pewnie będzie można wnieść. Chociaż planuję też być w Raciborzu na turnieju 18-20 sierpnia - fajnie jakby dało się to jakoś połączyć, żeby nie było dziury. Chyba, że ktoś zaoferuje się mnie przenocować w międzyczasie :mrgreen: Ode mnie będą na pewno 2 osoby, możliwe że 3.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 02, 2006, 04:14:36 pm »

Co tu tak cicho? Robicie coś w tym kierunku?

P.S. Może by tak połączyć ten temat z tym w dziale "Turnieje", bo są dwa tematy o tym samym i nie wiadomo, w którym pisać :?
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 02, 2006, 08:37:11 pm »

eeetam cicho :)) ważne ze Nikodemus mówi ze bedzie ten turniej więc się szykujcie ;)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 02, 2006, 08:51:31 pm »

Mowilem ze wyslalem maila zeby zarezerwowali sale na 20 osob w sobote lub w niedziele :) Co do tego tematu to jest on oddzielny bo to najwiekszy konwent fantastyki w kraju :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 02, 2006, 09:14:42 pm »

No ale są dwa tematy o turnieju w Lublinie. Bez sensu :/
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 05, 2006, 09:53:35 am »

Uwaga tutaj jest informacja o kosztach konwentu i kosztach noclegu !!!
Prosze to dobrze przeczytać i koniecznie sie wypowiedziec
http://www.cintra.pl/~neratin/polcon2006/info.html
Zapisane

morgothmaster

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 05, 2006, 09:37:57 pm »

Dobrze że przynajmniej znaleźli miejsce, bo jeszcze kilka dni temu rozmawiałem z Krzysiem K i lokalizacja nie była do końca ustalona. Zaproponowałem zrobienie specjalnych akredytacji tylko dla graczy (tańszy wstęp) jak było to np na POLCONIE 94, ale podobno ze względu na trudności z ich egzekwowaniem jest to nie możliwe. Tak czy inaczej cena wydaje się być w miarę rozsądna zważywszy na liczbę innych atrakcji jakie zawsze niesie ze sobą POLCON - kto nie był zapraszam bo tej imprezy nie da sie z niczym porównać - pozdrawiam.
Zapisane
ester

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 09, 2006, 06:22:12 pm »

Chcialem powiedziec ze turniej oficjalnie potwierdzony. Odbedzie sie najprawdopodobniej w sobote tak jak chciala wiekszosc z was :)
Moze teraz by sie tak pare osob zadeklarowalo juz na 100% bo w koncu konwent niedalego :)
Powiedzialem ze konwet bedzie trwal caly dzien a sala 20 osob i tak bedzie zaklepane.

Czekam na odzew.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 09, 2006, 09:59:34 pm »

Może najpierw wszyscy z Lublina potwierdzą, że będą, bo ja się nie będę tłukł 500km, żeby pograć ze 3-4 osobami...
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do góry