Marca 28, 2024, 06:00:23 pm
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: Polcon - Lublin, 24-27 VIII 2006  (Przeczytany 38609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 29, 2006, 07:30:14 pm »

Muleq, Wiek katastrof to byla moja klapa - myslalem ze mi miny nie dojda bo w koncu gralem na stworach :) Sytuacje z granatami wyjasnilem, a stworzyl ja moj kumpel Dominik ;) Co do atakow na gracza to zobacz ze jak nie mozna by bylo atakowac wiecej niz raz w ciagu tury, to talie na nietoperzach staly by sie jeszcze lepsze - blokowaly by caly czas i od czasu do czasu atak jakims wojakiem ktory wraca pozniej na reke np :D
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #91 dnia: Września 05, 2006, 01:21:30 am »

Ja mogę się podzielić pewną emocjonującą sytuacją z finału ze Skoq'iem. Otóż początkowo przegrywałem 19 do zera, potem 21 do zera (wadą mej talii było iż powoli się rozkręca). W końcu wyskoczyłem z Duronem, a tu Booby Trap i zaczynam się pocić. Chowam rannego Durona za Murem (myślałem błędnie, że jest tam bezpieczny przed Śmiertelną Raną). Rozgrywka się toczy, zaczynam łapać sporo punktów na czysto, siekę Nietoperze itp. Mam już wygrywać, a w następnej turze Skoq wyskakuje z Robotem Zabójcą - u mnie na stole pełno mięsa i nie ma się kto przebić przez 10 Pancerza. Na szczęście w ręce Przykra Niespodzianka :lol: - biorę nią Eliminację (po raz pierwszy grając tą Talią). W międzyczasie Duron dostaje Śmiertelną, ja neguję Amuletem za 12PA. "Eliminuję" Robota (to już razem 10+12+8PA), wesoły robię wjazd z Xięgi jakimś barszczem, a tu... Fala Prawości za 60PA i Skoq deklaruje, że odrzuca mi wszystkich Wojaków :shock: Zerkam na pulę PA, liczę (używam własnych znaczników o różnych nominałach), liczę ponownie dla pewności ...uff 12 ale fuks :mrgreen: Wydaje mi się, że nie miałem zbyt wielu Wojaków oprócz tych na stole albo tych co zeszli wcześniej.

Wniosek1: Dobry Sidebar może uratować przed porażką.
Wniosek2: Lepiej nie dawać przeciwnikowi uzbierać za dużo PA.
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #92 dnia: Września 05, 2006, 01:19:03 pm »

Hehehe - fakt - to była jazda mocna - gdyby nie ten jeden punkt akcji zmiótłbym Ci wojów, a jak patrzyłem później po grze  - która nota bene skończyła się tuż po tej akcji zdaje się - to miał mi dojść Grinder.....(i nie mówiłbym  że  TO THE LIONS... :D ) - także szczęscie trzeba w grze jednak mieć - a i popieram zdecydowanie przedmówcę - pilnujcie przeciwnika z PA - to nigdy nie wychodzi na dobre jak ma ich za wiele - popatrzcie na nasz hardcore finałowy - i Diabler miał ich dużo i ja na falę także.... :mrgreen:
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #93 dnia: Września 06, 2006, 01:28:40 am »

Czy ktoś może mi zidentyfikować następujące osoby na zdjęciach i powiedzieć mi skąd są? Z grupy B (z A wszystkich pamiętam): Michał (Maseł?), Domino, Dominik.

Wydaje mi się, że Michał jest z Tychów, a Domino i Dominik z Radomia i Krakowa. Tylko który jest który i kto z nich wszedł do ćwierfinału?

Brakuje mi też wyników:
-grupa A - Lechu vs Puki,
-ćwierćfinał Wojtek vs Troublestarter.


Jak będę miał te informację to mogę się zabierać do zamieszczania Rankingu.[/b]
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #94 dnia: Września 06, 2006, 02:26:37 am »

a cholera wie ile było w tym ćwierćfinale :)) wpisz z 40 do 10 dla Wojtka i mysle ze będzie w miare, chyba że Wojtek kojarzy ile było
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #95 dnia: Września 06, 2006, 10:37:59 am »

Cytat: "Diablerist"

Brakuje mi też wyników:
-grupa A - Lechu vs Puki,


40-0
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #96 dnia: Września 08, 2006, 10:40:30 pm »

Cytat: Diablerist
Czy ktoś może mi zidentyfikować następujące osoby na zdjęciach i powiedzieć mi skąd są? Z grupy B (z A wszystkich pamiętam): Michał (Maseł?), Domino, Dominik.

Michał czyli ja fota 0004 zbieram wlasnie bęcki od bogusia :/
Domino chyba jest z Lublina fotka 0008 z lewej wyszedl z naszej grupy
Dominik o ile się nie myle przybył z Krakowa fota 0009 z lewej

Co do Falkonu to się chyba z Pukim pojawimy bronić zaszczytnego miana najweselszej ekipy turnieju...i może poprawić nieco wyniki ;)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #97 dnia: Września 08, 2006, 10:45:13 pm »

Dzięki, już wszystko jasne. Domino jest z Chełma. Zapraszamy na Falkon - tym razem powinno być minimum 16 osób ;)
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej Doom Trooper na Polconie
« Odpowiedź #98 dnia: Września 08, 2006, 11:24:08 pm »

Wszystko wyjascilem - Domino moj kumpel - zaczynalismy razem grac 11 lat temu :)
Wreszcie sie chopaki z radomia odzywaja na forum :)
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry