Kwietnia 26, 2024, 06:01:15 pm
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, XI 24-25 2012  (Przeczytany 13172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, XI 24-25 2012
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 27, 2012, 12:07:06 pm »

W wolnej chwili zaktualizuję rankingi - myślę, że przy słabnącej niestety frekwencji na naszych turniejach reguła o 5 przyjezdnych nie bardzo ma sens :( W zasadzie nie powoływaliśmy się na nią chyba ani razu przy kwalifikacji turnieju do rankingów - chodzi o to, że Ci, którzy "pozostali na placu boju", czyli nadal jeżdżą na granie mimo, że (jak w lubelskim przypadku) czasem bywa 5 osób, a km do przejechania nie ubywa, mieli w postaci punktów rankingowych jakiś bonus za aktywność... Po prostu zostańmy przy standardzie ogłaszania turnieju na forum, z dyskusją nad zasadami, listą chętnych, zorganizowanym miejscem na min. 20 osób itd - jeśli impreza wypali, to i punkty do rankingów pójdą.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, XI 24-25 2012
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 27, 2012, 12:47:10 pm »

Szkoda że nie było więcej chętnych na przyjazd do LBN, no ale turnieje lubelskie nigdy do rekordowo licznych nie należały :)
Turniej w zasadzie był już bliski odwołania ale rozmowa z  Muleqiem o 20tej w piątek że przyjedzie nawet jeżeli będziemy grac we trzech powaliła mnie na kolana :D
Szybki telefon do Radomiaków i turniej jednak się odbył.
Do tej pory nie wiem w jaki sposób przegrałem z Cthulhu wygrywając 32:4 i mając wiele możliwości na skończenie gry. Myślę że to częściowo wina tego że musieliśmy albo śpieszyć się z końcem gry lub Cthulhu musiał poddać walkę z powodu terminu odjazdu ostatniego transportu do Radomia

Myślę że na braki w nagrodach nie można było narzekać ;) mam nadzieje że następnym razem w LBN zjawi się wiecej osób

Ogólnie miejscówka na rozgrywki nie była najgorsza, a jak już tu Kati napisał, było też na czym oko zawiesić poza kartami :)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, XI 24-25 2012
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 27, 2012, 10:11:25 pm »

Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, XI 24-25 2012
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 05, 2012, 04:56:49 am »

I na zakończenie parę słów podsumowania ode mnie ;) turniej, mimo niskiej frekwencji, bardzo ciekawy. Rozgrywki zaczęliśmy dość nietypowo, bo od draftów. W "mojej" grupie rozgrywkę zdominował Łukasz, a w zasadzie jego Biogigant ;) nowy kolega okazał się też królem polowania - trafił oprócz Bioga Minę i Gryźlaka, a  wcześniej (poza konkursem) Pretoranstalkera. Dość nieoczekiwanie, rzutem na taśmę udało mi się przechylić szalę na swoją stronę - mortem z dowodem odwagi (plus drugi zakon, elemental empaty i błyskawica ;D) ubiłem jakiegoś Andrzejowego woja za 30 PZ  8)
Na główny turniej, po piątkowych tel na linii Kraków-Lublin-Radom zdecydowałem się złożyć Imperial. Wybrałem Wilki :) Sporym zaskoczeniem był dla mnie fakt, jak dobrze sobie ta talia poradziła - tym większym, że Imperialem nigdy nie grałem, nawet for fun ;) Radość tym większa, że początkowo planowałem pojawić się z typową siekierą nastawioną na skończenie gry w 3-4 tury (zależało mi na czasie). Jednak, gdy okazało się, że frekwencja będzie wyjątkowo mała, postawiłem na przyjemność rozgrywki ;D
Pośpiech, o którym wspomniał Trabler, wynikał z faktu, że musiałem zdążyć na ostatniego busa do Radomia. Tu ukłon w stronę Andrzeja i podziękowania za podwózkę na dworzec ;) myślę, że oprócz goniącego czasu, na wynik naszej gry miał wpływ fakt, że skończyły Ci się Zakłócenia, co pozwoliło mi rozwinąć skrzydła ;)
Dzięki wszystkim za rozgrywki, szacuneczek dla Mulqa za to, że mu się chciało przybyć, pomimo małej frekwencji ;)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry