Marca 28, 2024, 11:06:19 am
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: MulKom - Kraków, 5-6 IV 2014  (Przeczytany 18345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - 5-6 Kwiecień
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 09, 2014, 01:03:01 pm »

Zdecydowanie Nekro - wracaj do klimatycznych decków na Kadawerach ;) A ja podsuwam pomysł osobie, która jako następna będzie organizatorem. Zagrajmy na klasyczne STR + zbanowane wszystkie karty, które mogą manipulować ręką, talią i discardem przeciwnika, poza tym freestyle - czyli dozwolone Owce, Znaki i tak dalej - możę bez Throwinga bo to niszczy grę po prostu.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - 5-6 Kwiecień
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 09, 2014, 04:53:43 pm »

Nekro ciężko o większe korzenie niż Twoi Heretycy ;)

Co do zasad to nie wiem kto będzie organizował kolejny turniej ale mnie już chodza po głowie kolejne "udziwnione" pomysły ;). Ciekawiło mnie czy wszyscy wybiorą te same karty z listy i czy ktos zdecyduje się na rezygnację z Zakłóceń x5 na rzecz jakis innych zakłócajek. Okazało się że jedynie Madrav zaryzykował. Teoretycznie zasady promowały talie heretyckie ale jednak heretycy turnieju nie wygrali. Poza tym jak dla mnie heretykami grał tylko Nekro ;). Tak jak pisałem wczesniej talia Lecha mogła byc oparta na jakichkolwiek wojownikach a skutek byłby ten sam, przynjamniej w pojedynku ze mna ;). Pewnie jak znam Qliga gdyby dotarł na turniej to tez grałby heretykami ale jak to mówia pić trzeba umić ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - 5-6 Kwiecień
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 09, 2014, 05:58:47 pm »

he he   @ Nekro wiesz jeżeli tylko zechcę to na następnym turnieju też wszystko przegram  :P  :P
a może nawet na dwóch następnych 8)

acha właśnie! nie zdążyliśmy zagrać i zapomniałem Ci podziękować za to że mi wtedy
poleciłeś ten dział grupy regionalne!! , poznałem dzięki temu fajnych ziomków z którymi
grywam czasami i bardzo prawdopodobne że na następny turniej uda mi się ich wyciągnąć  ;D


Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - 5-6 Kwiecień
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 09, 2014, 10:54:34 pm »

Turniej super, miejscówki lepszej być nie mogło :) Dzięki Wojtek / Muleq za organizację - obyśmy powtórzyli to kiedyś nie raz i nie dwa... ;)

Co do wyników:

WYNIKI MULQOM 2014:
1.Skoq - 10 pkt.
2.Lechu - 9 pkt.
3.Muleq - 8 pkt.
4.Nekromagus - 7 pkt.
5.Madrav - 6 pkt.
6.Cthulhu - 5 pkt.
7.Wojtek - 4 pkt.
8.Marcino - 3 pkt.
9.Kruk - 2 pkt.
10.Niua - 1 pkt.
Szczegóły podeślę Nekro do opublikowania.

I muszę przyznać, że jestem zaskoczony moją wygraną - ale jak widać i Templariuszom może się poszczęścić :)

Draft - nienajgorszy - Valerie / Zabójstwo / Esencja Mocy - ale w porównaniu do Marcino to cieniutko :P

Fajnie, że mamy nowych graczy - ratują frekwencję, pozwalają na przeżywanie emocji gry z nieznanym przeciwnikiem (do "starej gwardii" zdążyliśmy już przywyknąć, choć taliami może zaskoczyć ;) ) - oby jak najczęściej brali udział.

Nagrody w trakcie czytania - dzięki Wojtek.


Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - 5-6 Kwiecień
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 10, 2014, 07:54:23 am »


Draft - nienajgorszy - Valerie / Zabójstwo / Esencja Mocy - ale w porównaniu do Marcino to cieniutko :P


He he
szczęście nowicjusza  ;D
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - 5-6 Kwiecień
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 10, 2014, 08:29:26 am »

A'propos drafta - Cthulhu trafił kartę z autografem Parente :) Cthulhu - rzuć gdzieś skan :)

A czy ktoś nie robił zdjęć? Jak tak, to wrzućcie gdzieś dla pamięci:)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2014, 10:25:05 am wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - 5-6 Kwiecień
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 10, 2014, 11:16:13 am »

http://chomikuj.pl/nekromagus

Plik do pobrania: wyniki_mulqom_2014
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 5-6 IV 2014
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 10, 2014, 05:56:41 pm »

Nie chce się chwalić ale w takim razie to przynajmniej już druga karta z autografem wyciągnięta z moich boosterów ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 5-6 IV 2014
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 10, 2014, 07:38:33 pm »

Turniej bardzo fajny. Miejscówka super. Zasady nie do końca mi podeszły, postanowiłem wziąć heretyków, bo uznałem (podobnie jak Nekro), że nikt nie weźmie skruchy. Mieliśmy rację. Poza pojedynkiem heretycy v. heretycy, gry szły mi bezproblemowo. Zarówno ze Skoqiem i Mulqiem (1. i 3. miejsce) wygrałem bezproblemowo do 0. W pozstałych grach też w sumie straciłem bardzo mało PZ. Najtrudniejszy pojedynek (w którym nie byłem pewny zwycięstwa już po kilku turach to ten z Wojtkiem, a skończyło się do 2). Przegrałem wspomniany pojedynek z Nekro, przegrałem, trzeba dodać, z kretesem. Bilans 8 zwycięstw, 1 porażka i dobry stosunek zdobytych do straconych PZ. Jakim cudem nie wygrałem turnieju? Przez jedną kartę - bestala. Skoq toczył zacięte boje, tracił sporo PZ, ale po wyrównanym pojedynku wygrywał sto do dwudziestukilku, dzięki temu miał lepszy ode mnie bilans PZ. Niemniej gratuluję zwycięzcy!

Draft tragiczny, więcej nie gram ;)  Dostałem chyba najgorsze możliwe Rki.

Co do zasad - mówiłem już o tym Mulqowi - ciekawą zasadą byłaby modyfikacja zasady dotyczącej kart zakłócających - nie albo 5 zakłóceń albo 5 lutków albo itd, tylko 5 spośród zakłóceń, lutków, itd.
Jeżeli chodzi o STR, to nie byłbym zachwycony takimi zasadami, ale nie protestowałbym jakoś zaciekle.
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 5-6 IV 2014
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 11, 2014, 08:41:41 am »

Lechu - faktycznie, Bestal mnie uratował - 2 gry miałem po 100 PZ - gdyby nie to, miałbyś lepszy bilans małych punktów - ale Bestal jest standardową kartą w talii Templariuszy, więc nie czuję się jakbym "oszukiwał" :P

Co do zasad na jakiś turniej - fajne jest to co pisze Pret, ale do tego minimum 100 kart w talii ;) Wtedy byłoby granie - nawet na multiataki:)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2014, 09:01:44 am wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 5-6 IV 2014
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 17, 2014, 11:50:30 pm »

Świetny turniej, świetna miejscówka! Sklep Wojtka idealnie nadaje się na nasze zloty i mam nadzieję, że zagramy tam jeszcze nie raz ;)

Co do samego turnieju zdecydowałem się na bardzo nietypową talię - Etolies Mortant z Evami na dzieciach szczęścia ;) debiut to był podwójny - bo zarówno pierwszy raz Bauhausem jak i dziewicza próba talii, której interakcja z przeciwnikiem nie jest potrzebna do zwycięstwa ;) biorąc pod uwagę wyniki wypadła średnio, ale dawała spora satysfakcję z gry. Ciekawe też było obserwowanie reakcji innych Graczy na Etolki ;) PS. Dzięki za miłe słowa pod adresem talii. Muleq - ciesze się, że mój patent Cię zainspirował i czekam niecierpliwie na Twoją wersję ;) sam dostrzegłem już kilka rzeczy, które można poprawić i na pewno wrócę jeszcze kiedyś do tego pomysłu ;) cieszy fakt, że było sporo zróżnicowanych talii - Ohydy Kruka, Bractwo madrawa (pochwal się spisem talii co tam napakowałeś "niespecjalnego"  ;) ), talie z podium.

Wyjątkowo draft był dla mnie niezwykle udany - i to mimo, że zacząłem "erki" od wygarniacza bauhausu, inspire the mass i infiltracji ;) aż wreszcie trafiła się perełka -  karta z autografem -  bliżej świat postaram się wrzucić skan na forum ;)

Wojtek, czekamy na zdjęcia ;)
 


 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2014, 11:13:25 pm wysłana przez cthulhu »
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 5-6 IV 2014
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 13, 2014, 10:03:16 am »

Panowie, pomyślałem sobie, że najwyższy czas żebym spisał swoją talię i zamieścił na forum ;) I okazało się, ze doliczyłem się 86 kart, w tym dwóch kopii niewinnej sztuczki. Oznacza to, że musiałem jedną komuś podwędzić. Na 99% była to osoba, z którą rozegrałem ostatni pojedynek (bo przed każdym pojedynkiem liczę karty, żeby upewnić się, że mam 25 kart w sidebarze). Niestety już nie pamiętam kto to był. Komuś brakuje niewinnej sztuczki?
 
Zapisane

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 5-6 IV 2014
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 13, 2014, 11:05:22 am »

sprawdzę u siebie, grałem z tobą chyba mój przedostatni mecz, wiem że miałem w talii
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry