Kwietnia 27, 2024, 09:56:01 am

Autor Wątek: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014  (Przeczytany 13324 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Fankomiks

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 06, 2014, 02:01:58 pm »

Ale po 15, do 15 jest czynna księgarnia a nie chcemy siać zgorszenia :)
aaa i nie dłużej niż do 5 dnia nastepnego  ;)
Zapisane

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 08, 2014, 11:36:28 am »

To był chyba najbardziej pijacki turniej ze wszystkich.

Gratulacje Lechu za wygranie turnieju.
Gratulacje dla Mulqa za drugie miejsce!

Nie wiem kto zajął trzecie, ale też gratuluję.

Gratuluję też Qligowi tego, że wypił 10 browców, 200ml wódki i jeszcze stał na nogach i poszedł samodzielnie do domu :D
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 08, 2014, 01:21:17 pm »

Gratuluję też Qligowi tego, że wypił 10 browców, 200ml wódki i jeszcze stał na nogach i poszedł samodzielnie do domu :D

Niezle  :o. Szacunek Qliq!
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 08, 2014, 04:54:29 pm »

Granie, picie, jedzenie, ( niekoniecznie w tej kolejnosci ) - tymi słowami można podsumować wczorajszy turniej ;). Szkoda że Niua i Cthulhu musieli w ostatniej chwili zrezygnować bo było by nas 10 osób przez co byłoby wiecej grania, picia i jedzenia ( niekoniecznie w tej kolejnosci )  ;). Tym razem turniej wygrał Lechu być może dlatego że bardziej skoncentrował sie na graniu niż dwóch pozostałych czynnosciach ;). Ja zająłem drugie miejsce a trzecie Wojtek lub Qlig ( niestety wciąż nie mogę odczytać jego karty wyników ) ;). Bede musiał na spokojnie porównać pojedynki Qliga z pozostałymi graczami i wtedy podam ostateczne wyniki. Jesli chodzi o talie to mielismy renesans Bauhausu, który zdobył pierwsze dwa miejsca. Co do zasad okazało sie że mimo odbanowania Zużycie wcale nie jest takie straszne jak je Nekro maluje ;). Chyba tylko Troubler włożył je do talii ale nie słyszałem żeby napsuło komus krwi. Kilka pomysłów jeszcze krąży mi po głowie i być może na kolejnych Mulkomach poeksperymentuje znowu z kartami i zasadami.
Po turnieju zagralismy drafta ale klasycznego Stevie Wondera ;). Z ciekawych kart Lechu trafił Alka, Troubler Crenshowa a Marcino Cyryla. Wyjątkowo nikt nie trafił karty z autografem ;).
Na sam koniec dla zabicia czasu zagralismy partyjkę Draculi, a w między czasie Wojtek z Krukiem rozegrali jeden ze scenariuszy Space Hulka więc na prawdę było w czym wybierać i można było się wygrać za wszytskie czasy, napić zresztą też ale chyba już o tym wspominałem ;).

Dzięki za grę i do następnego!
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 09, 2014, 11:01:05 am »

Muleq ja do ostatniej chwili nie wiedziałem, czy dam radę się urwać z Radomia, dlatego się nigdzie na Forum nie deklarowałem że będę. Szkoda, bo miejsce fajne, a i widzę, że dodatkowych atrakcji przybyło ;) oby do następnego ;)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 09, 2014, 02:45:19 pm »

Muleq - podaj tutaj miejsca (wszystkie) w turnieju - do rankingu będzie :)

Robił ktoś zdjęcia?
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 09, 2014, 07:06:33 pm »

Oficjalne wyniki turnieju:

1. Lechu        6:1 ( + 222 )
2. Muleq        6:1 ( + 209 )
3. Wojtek      5:2 ( + 129 )
4. Qliq           4:3 ( + 26 )
5. Troubler    3:4 ( - 11 )
6. Kruk          3:4 ( - 117 )
7. Madrav     1:6 ( - 193 )
8. Marcino     0:7 ( - 284 )

Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Fankomiks

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 10, 2014, 10:48:28 am »

Było ok, tak jak być powinno, zaistniały wszystkie nierozłączne elementy udanej gry ;)
Alkoholu nico było, chyba tylko jeden uczestnik nie pił, nie powiem który ( dla dla ułatwienia, to ten z którym grałem w Space Hulka  ;)) Ale w niczym to nie przeszkadzało... no może Qlik nieco osłabł na finiszu. :D
W poniedziałek znalazłem sporo akcesoriów: kostki rożnego rodzaju, pudełko z miedziakami,  kubek z kostkami i miedziakami. Zapraszam po odbiór.
Zdjęć kilka zrobiłem, na początku. Potem zapomniałem... Wrzucę na Fb w tym tygodniu (www.facebook.com/Fankomiks)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 10, 2014, 11:03:12 am »

Wojtek - robiłeś też zdjęcia na poprzednim turnieju u Ciebie - to wrzuć w komplecie :)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Fankomiks

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 10, 2014, 11:19:31 am »

też kilka zrobiłem, zamieszczę razem, może jutro
Zapisane

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 10, 2014, 12:28:51 pm »

przez przypadek dałem w dzile "mundial" :P

trzeba przyznać - było ostro
dopóki możliwości były to i w miarę wygrywałem, potem było jakoś ciężej, a finalnie gry z Muleqiem nie zagrałem poczułem, że na prawdę muszę iść do domu
grało się fajnie, talia nawet jakoś szła - porażek z Wojtkiem i Lechem upatruję w Urządzeniu Naprowadzającym, które wg mnie przy takich zasadach również powinno być jakoś ograniczone

dzięki za granie, piwko i przednią zabawę
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 11, 2014, 10:41:33 am »

Grało się bardzo przyjemnie. Miałem dwie cięższe gry. W 5. z kolei grze, grałem z Qligiem i straciłem z nim pierwsze punkty (3, ukatrupił i zaanihilował mojego dragona), gra była dosyć zacięta w tym sensie, że musiałem mocno kombinować żeby tych kawalerzystów zabijać. Miałem jednak przewagę 2 piw do 10, więc się udało.
Drugi trudny mecz był z Mulqiem. Zaczął bardzo dobrze. Moje dwie kluczowe karty na tę grę (wiek katastrof i gniew algerotha) nie chciały dojść, a inne kluczowe zostały anihilowane. Pomimo tego miałem poczucie jako takiej kontroli nad grą. To poczucie zostało wzmocnione gdy zakłóciłem play it again, a przykrą niespodzianką + podaj dalej wziąłem pancerz i (na wszelki wypadek) minę. Kilka tur później, gdy już talie się nam skończyły, a na stole miałem przewagę, Muleq zagrał boskie. Przepuściłem, bo uznałem, że nie ma karty która by mi mogła poważnie zaszkodzić. Jak zobaczyłem, że Muleq wziął Biogiganta, to pomyślałem, że zapomniał o mojej minie. Ponieważ prowadziłem 20kilka do 0, byłem już całkowicie pewny wygranej. Biog na stole, dragon dostaje minę i tu mój ogromny błąd, zaatakowałem nie naprowadzając Bioga. Ucieczka, zakłócenie, zakłócenie i po grze. Przegrałem wygraną grę. Co najśmieszniejsze zaraz po tej akcji zorientowałem się jaki błąd popełniłem, ale Muleq do końca rozgrywki nie wiedział o co chodzi ;) Pokazuje to, że obaj byliśmy już mocno zmęczeni.

Ostatnią grę grałem z Madravem, udało mi się grizzlim zabić biogiganta wypełniając przy tym zabójstwo. Musiałem tę grę wygrać mniej więcej 25 pktami, wygrałem 60, więc ten beznadziejny błąd z gry z Mulqiem przeszedł bez konsekwencji.

PS. Wydaje mi się Muleq, że źle policzyłeś moje małe pkty (z moich orientacyjnych wyliczeń wynika, że powinienem mieć co najmniej 240, mogę się oczywiście mylić). Nie ma to już jednak znaczenia.
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 11, 2014, 03:48:47 pm »

Szczerze to nie liczyłem ;). Na karcie miałes napisane 222 wiec przepisałem bo nie miało to już większego znaczenia przy moich 209 ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 12, 2014, 10:16:32 pm »

Lechu, szliśmy razem do dworca ale obaj zapomnieliśmy że masz moją niewinną sztuczkę  ;)
faktycznie byliśmy zmęczeni. Mimo że nie wygrałem żadnego meczu to spotkanie z wami zaliczam do udanych. Największe szanse miałem z Quligiem, przy jego stanie gra była do wygrania, ale jednak ilość piwek wypitych przeze mnie + setunia na przepłukanie gardła zrobiły swoje. Ta Dracula na końcu to fajna gra ale faktycznie rozkminianie jej o 4 nad ranem to nie najłatwiejsza sztuka ;D

Ale podziękowania dla Mulqa i Wojtka że nie wygonili mnie i Lecha na ulicę i zostali z nami do końca, choć pewnie przeszło im to przez myśl :P
Zapisane

Fankomiks

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: MulKom - Kraków, 7-8 VI 2014
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 13, 2014, 12:57:04 pm »

Tu obiecane zdjęcia. Nie ma ich wiele, jakoś nie było czasu i sił...
https://www.facebook.com/events/254135154790419/
jeszcze zdjęcia z poprzedniego turnieju:
https://www.facebook.com/events/766843656660346/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2014, 01:10:10 pm wysłana przez Fankomiks »
Zapisane