Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

A co byście powiedzieli na regularny turniej drafta?

(1/19) > >>

pretorianstalker:
Skoro już kombinujemy z zasadami i tak dalej... Jak w temacie - co Wy na to? Kwestia tylko ceny, ale myślę, że można się jakoś dogadać. W zasięgu mamy Base set, Inkwizycję, Warzone, Paradise Lost i Golgothę. Gdyby zrzucić się na karty i uzbierać dla każdego chętnego zestaw 4+2+2+1+1 lub ewentualnie 2x Paradise, złożyć z tego talię i zagrać każdy z każdym? :)

madrav:
W zasięgu mamy Golgothę?  :o

Ja jestem jak najbardziej za! Draft to jedyna opcja gdzie wszyscy są równi! A nie równi w taki sposób, że jeden ma 5 ujawnień, minę i 5 and stay dead a drugi co najwyżej nietęgą minę!

A jeśli się doda zrzutkę z kart R dla wygranego, to już adrenalina niczym podczas pojedynku bokserskiego (własnego).

Diablerist:
Technicznie to jest Sealed. Swoją drogą ciekaw jestem jak by wyglądał draft w DT.

pretorianstalker:
Jak zwał tak zwał - draft taki Magicowy z wybieraniem karty i przekazywaniem dalej chyba by nie wyszedł za dobrze. Aczkolwiek nie wiem. Co do Golgothy - mam boxa ENG ale cena była szalona więc koszt boostera to 30zł. Natomiast nie ma obowiązku kupowania kart - można otworzyć, zagrać kartami i oddać. Można założyć z góry jakąś stawkę i potem podzielić karty pomiędzy wygranych.

Skoq:
Ja też jestem za - wszelkie nowe opcje (może za wyjątkiem talii 12-kartowych) mile widziane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej