Kwiecień 25, 2018, 10:35:08 am

Autor Wątek: Mundial 2014  (Przeczytany 3268 razy)

Offline pretorianstalker

• Administrator
Odp: Mundial 2014
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 21, 2014, 08:48:07 pm »
Co do reszty moich typów to moge z satysfakcją powiedzieć że rzeczywiscie miałem nosa przez co i finansowo wyszedłem na tym całkiem miło ;).

-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Offline Muleq

« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 21, 2014, 09:48:26 pm »
A można jasniej bo nie czuje aluzji?
KORWiN - 4,76% - a jednak naprzód!! :)

Offline pretorianstalker

• Administrator
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 21, 2014, 10:05:32 pm »
Może tego też nie czujesz, ale nikogo nie interesują ani twoje preferencje polityczne ani finanse ;) Jesteś jedyną osobą na forum, która wrzuca takie rzeczy więc może warto się nad tym zastanowić.
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Offline Muleq

« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 21, 2014, 11:03:21 pm »
Wsród moich znajomych to że komus wszedł kupon lub nie jest normalnym tematem do dyskusji i nikt nie robi z tego problemu. Co więcej jak komus uda sie trafić i wygrać parę stówek to usłyszy gratulacje od reszty ale widać raz na czas musi się trafić taki Pretorianstalker, któremu sie to nie podoba i uważa że ma prawo do pouczania innych co mogą pisać a co nie. Żyjemy w tak różnych swiatach że aż dziw że są one na tej samej planecie ;).

A w ogóle to:
"Tylko błagam! Bez zbędnych komentarzy jakie miały miejsce w Bluzgatorze całkiem niedawno. Jesteśmy dobrymi kolegami i niech jakieś durnowate dyskusje nas nie dzielą a bawią."

Może ktos zwróci uwagę Pretorowi? Bo za chwilę bedą komentarze że to moja wina i że to ja prowokuję.

Offline pretorianstalker

• Administrator
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 21, 2014, 11:05:58 pm »
No dobra, zgarnąłeś chociaż 20tys? Nie? To nie widzę powodu do dzielenia się tym, że siadł kupon z paroma stówkami. Wśród moich znajomych wygranie kilku stówek nie jest tematem do dyskusji. Możesz się dzielić tym na forum, nie zabraniam - nie widzę po prostu w tym sensu i nijak nie jestem pod wrażeniem ;)
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Offline Muleq

« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 21, 2014, 11:18:32 pm »
Uff, dzięki za pozwolenie, od razu mi ulżyło :D. Przykro mi również że nie udało mi się Ci zaimponować. Postaram się następnym razem :D.

Offline pretorianstalker

• Administrator
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 21, 2014, 11:19:11 pm »
Jasne - napisz jak trafisz coś o rząd wielkości większego.
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Offline madrav

« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 22, 2014, 09:40:22 am »
Jasne - napisz jak trafisz coś o rząd wielkości większego.

np. 40PZ w drugiej turze :D

Co do samego mundialu... sporo niespodzianek. Bardzo cienka gra Hiszpanii, Włochów i Anglików.
Cholernie szkoda Neymara, gość dopiero u progu kariery, a tu zaraz może ją zakończyć.
Suarez stanął na wysokości zadania i w ruch poszły zęby.
Do tego wyniki typu 5:0 albo 7:1... totalny odjazd.

Trzy drużyny z pierwszej czwórki mi weszły, szkoda, że nie w dobrej kolejności.

Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

Offline Nekro

• phpBB Moderator
  • Coś W Dowolnej?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 22, 2014, 12:07:33 pm »
Jak dobrze widziec że pewne rzeczy w życiu sie nie zmieniają.  ;D

A tak na poważnie to Kostaryka napradę ładnie zgrała nie mając graczy w jakiś mega klubach. Niestety jednak mecz z Holandią wykazał jak wybiegani są Holendrzy. Czy naszej drużnie az tak wiele brakuje do Kostaryki? Być może ambicji bo ostani dobry mecz zoregrali na wyjeździe z portugalią ehhh. ::)

Nie wiem jak Wy ale ja się czuję piłkarsko "dzieckiem mundilau w Korei" bo tylko ten pamietam. Fajnie że kiedyś tam wygrywalismy trzecie miejsce ale dla mnie to jakaś tam prechistoria.

W sumie Holendrzy jak nie chcieli grać o to 3 miejsce to mogli oddać walkowerem. Wiele państw by to wzieło z pocałowaniem ręki.