Marca 19, 2024, 12:38:25 pm

Autor Wątek: Karty, Kombinacje Kart vs Archiwa Bractwa  (Przeczytany 3074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Karty, Kombinacje Kart vs Archiwa Bractwa
« dnia: Września 15, 2014, 04:16:07 pm »

Czy jest jakiś sensowny powód dlaczego dyskusje dotyczące kart lub kombinacji rozbite są na dwa działy?
Wadą tego jest to, że jak szukam rozmowy na temat jakiejś karty, to muszę przeglądać dwa działy.
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Karty, Kombinacje Kart vs Archiwa Bractwa
« Odpowiedź #1 dnia: Września 15, 2014, 11:06:39 pm »

Wada średnia z opcją szukaj ;-) Powód żaden konkretny. Tak zostało podzielone i nikt nie narzekał. Jeden dział jest przeznaczony do interpretacji kart, a drugi do nieskończonej ilości combosów.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Karty, Kombinacje Kart vs Archiwa Bractwa
« Odpowiedź #2 dnia: Września 15, 2014, 11:39:06 pm »

Sam podział na Karty i Kombinacje jest jasny. Tylko chodzi o te Archiwa, że część tematów o kartach jest w jednym a część w drugim. Jeśli jednak nikomu to nie wadzi, to spoko, jakoś przeżyję :)

Co do samego szukania - właśnie tu mam problem, bo jakoś nigdy nie mogę znaleźć tego co mnie interesuje.

Przykład:
Jak się wpisze w wyszukiwarkę Grizzly - to nie wyskoczy w wynikach strona z Archiwów Bractwa dotycząca tej karty, tylko talie turniejowe i jakieś inne tematy, ale nie ten.

Wiem, że można poustawiać wyszukiwanie zaawansowane i tam wpisać aby wyszukiwał tylko w Karty i Archiwa Bractwa, ale to trwa tyle czasu, że prędzej sobie kliknę w dział i znajdę alfabetycznie (tzn. znalazłbym szybciej, gdyby był jeden dział).

Dodatkowo konieczność wyszukiwania zaawansowanego sprawia, że wyszukiwarka na głównej stronie forum jest bezużyteczna.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2014, 11:46:44 pm wysłana przez madrav »
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Karty, Kombinacje Kart vs Archiwa Bractwa
« Odpowiedź #3 dnia: Września 16, 2014, 01:25:02 am »

Chyba na każdym forum wyszukiwanie na stronie głównej jest mało użyteczne ;-) Zawsze wyszukiwanie zaawansowane załatwia sprawę. Wyniki powinny zawierać wszystkie tematy aczkolwiek, jak zakładam wyświetlane są chronologicznie. Stąd te tematy o taliach.

A co do archiwów - z założenia miały zawierać już zakończone dyskusje. Często jednak ktoś coś odgrzeje i temat powraca. Ludzie burzyli się że czytają 10 stron i nie ma żadnych wniosków. W archiwach jakiś wniosek już zawsze jest.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Karty, Kombinacje Kart vs Archiwa Bractwa
« Odpowiedź #4 dnia: Września 18, 2014, 03:09:10 pm »

W wyszukiwaniu zaawansowanym po wpisaniu interesującego cię słowa odznacz opcję: "Tylko tematy wątków". Mnie nigdy nie zawiodło. ;)
Zapisane