Kwietnia 20, 2024, 03:34:39 am

Autor Wątek: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014  (Przeczytany 13389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #30 dnia: Października 13, 2014, 11:56:21 pm »

Dałem znać Młodemu i Łapsonowi - zobaczymy, zobaczymy ...
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #31 dnia: Października 15, 2014, 02:25:19 pm »

Jeśli nic Mi nie wypadnie nowego to postaram się być. Co do zasad no to trudno widzę że nic nie wskóram. Mam trochę boosterów tj.:
- warzone PL (28szt) - 3zł
- inq ANG (52szt) - 4zł
- podstawka ANG -(8szt) -7zł

Będę miał też trochę kart luzem, jakby ktoś chciał obejrzeć to wystarczy zagadać.

To weź karty, zerknę  ;D
Zapisane

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #32 dnia: Października 15, 2014, 10:31:58 pm »

miałem dziś złożyć talię, ale cały wieczór zasady czytałem :P
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #33 dnia: Października 15, 2014, 11:11:30 pm »

Odpadam panowie  :(
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #34 dnia: Października 16, 2014, 10:29:31 am »

@Qlig
Tworzyłem je z myślą o Tobie ;D

Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #35 dnia: Października 16, 2014, 08:16:56 pm »

Niestety ja również nie dam rady przybyć.. :(
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #36 dnia: Października 17, 2014, 10:34:03 am »

O której zaczynamy?
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #37 dnia: Października 17, 2014, 02:31:02 pm »

Zobaczymy o której zbiorą się ludzie. Wojtek będzie w sklepie pewnie od 11 ale nie sądzę żeby udało się nam zacząć przed 14.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Kruk

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #38 dnia: Października 17, 2014, 03:00:03 pm »

Z rozkładu zajęć na ten weekend wynika mi, że ostatnie ćwiczenia kończą mi się o 16:30, więc około 17 powinienem być.
Zapisane

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #39 dnia: Października 17, 2014, 04:56:32 pm »

ja będę ok 13.
Myślę, że jak będą choć 2 osoby to już można zacząć grać :)

@Muleq
Doceniam :)
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #40 dnia: Października 18, 2014, 01:13:35 pm »

"Mulkom" ?? ;) siakiś nowy turniej ?? :P
Zapisane
Non Serviam !

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #41 dnia: Października 19, 2014, 09:55:53 am »

Owszem, nowy. Zmiana znacząca nastąpiła w miejscu akcji. Mulkon - szkoła, Mulkom - sklep komiksowy Wojtka, gdzie jest specjalna salka ze stołami do ciurania w gry. Butcher, mówię Ci, miejscówka superb!

A co do turnieju...
Dzięki za świetną zabawę chłopaki! Podium to zapewne Muleq i Qlig i ktoś jeszcze (nie wiem w jakiej kolejności).
Szkoda, że chłopaki ze Śląskiego nie dotarli, niech żałują!

W drafcie trafiłem: Purple Shark, Inspire the masses i Imperial Southpaw.
Obok mnie siedzący Dominik wyciągnął z boostera... kardynała Dominika... :)
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #42 dnia: Października 19, 2014, 11:33:22 am »

Momentami chętnych na turniej było 14 ostatecznie skończylismy na 8 osobach. Do ostatniej chwili liczyłem na Niua i Nemo ale niestety nie dali znaku życia. Mam nadzieję że to chwilowa zadyszka u chłopaków a nie całkowita rezygnacja z gier. Cieszy natomiast kolejny przyjazd Marcino, który stał sie już regularnym uczestnikiem naszych turniejów.

Turniej jak zwykle u Wojtka zakrapiany mocno różnego rodzaju browarami czasami nawet własnej roboty ;). Miłą niespodzianką było pojawienie się starego - nowego gracza Lapsona. Talie bardzo różne, w zasadzie nie powtórzyła się żadna. Oczywiscie najwredniejszą mimo moich usilnych starań żeby mu w tym przeszkodzić zrobił Qlig ;). Na plus zapisze sobie że tym razem zmusiłem go przynajmniej do długiego kombinowania a nie wrzucenia co mu wpadnie pod rekę tak jak zwykle ;D. Nie wiem co prawda jak zakończył się jego ostatni pojedynek z Nekro ale nie zmienia to faktu że zajął on pierwsze miejsce, ja jak zwykle ostatnio drugie ( i tak ku..wa do zaje...ania ;D ). Trzecie jak wychodziłem jeszcze nie było ustalone wiec trzeba zaczekac na info od reszty chłopaków.

Jak zwykle była możliwosc zagrania drafta. I tu chyba dla mnie była najwieksza niespodzianka bo zupełnie nieoczekiwanie przyszedł do Wojtka kumpel, z którym grywalismy 20 lat temu, a który potem sprzedał swoje karty i wydawało sie że temat dooma już całkowicie zamknął w swoim życiu. ( ostatni raz grał na Polconie w 2006 roku ) A tu ni stąd ni zowąd niedosc że zagrał drafta to jeszcze trafił wspomnianego Dominika i Syksa. Kto wie może na następnym Mulkomie przybedzie nam jeszcze jeden gracz z Krakowa.
   
Do następnego!
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #43 dnia: Października 19, 2014, 04:23:04 pm »

Dzięki za fajny turniej. Muleq ma rację, Kraków mi bardzo przypasował zarówno klimatem jak i dojazdowo. O moich sukcesach nie będę wspominał, ale nie o to tu chodzi, liczy się fun i to że można też "wygrywać mentalnie"   ;D

Ekipa z Krakowa my tylko tą przewagę, że jak już zamuła browarowa dopada to po prostu zawijają się do domu  ;)
Ale drafcik w trójkę też był spoko. W sumie to już było dość późno i nie sprawdziliśmy kto wygrał w drafcie. Wydaje mi się że Nekro.
Ja w drafie bez szału. Dai-Sho i Yojimbo. Więcej nie kojarzę. Za to w boosterkach pozadraftowych trafiła się Ilianka i Biogiuś  ;D

Dzięki jeszcze raz za turniej!
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Mulkom - Kraków, 18.X. 2014
« Odpowiedź #44 dnia: Października 20, 2014, 12:00:53 pm »

Wstepne wyniki (skany kart prześlę Skoqowi aby je opracował):
duże punkty, małe punkty zdobyte, małe punkty stracone, bilans małych punktów
1. Qulig - 21, 305, 3, 302
2. Muleq - 18, 276, 94, 182
3. Nekro - 12, 204, 185, 19
4. Lapson - 12, 205, 190, 15
5. Madrav - 9, 248, 215, 33
6. Wojtek - 9, 155, 224, -69
7. Marcino - 3, 121, 283, -162
8. Kruk - 0, 72, 377, -305

Dzieki za grę wszystkim ale miałem wrażenie czasami że jest głośniej niz na konwentach (Quliq, Muleq). Z Krukiem mieliśmy niezłą jazdę kiedy powyższa dwójka siadła między nami a trzeba było skladać jakieś ciekawe akcje na stole. :o ;) Panowie że zacytuje klasyka: "nie idzcie ta drogą". :P

Moją talie storzyłem typowo jako turystyczną czyli jak sie uda to dobrze a jak nie to nie będzie źle. Ku mojemu zdziwieniu oprocz pierwszej dwojki która podeszła do turnieju bardziej "mieć niż być" prawie wszyscy grali pojazdami. Fajna rzecz aczkolwiek strasznie Mi przeszkadzała w rozgrywce tzn mojej talii.  ;) Nik nikt nie stworzył jednak najbardziej hardcorowej talii jaką można było w tym układzie stworzyć. Pomysł na nią zachowam dla siebie i wykorzystam nastepnym razem jak będą ku temu warunki. ;)

Qulig - poddałem partię bo juz Mi sie niechciało z Nim męczyć. Jako jedynny oprócz wybrańca22 tworzy talie przy których zaczynam nie lubić DT.
Muleq - na końcu rozgrywki miałem juz dobra sytuację ale chyba wojownik Mi nie doszedł i klops
Lapson - świetnie było znowu Cię zobaczyc i zagrać. Mam nadzieje że będziesz pojawial się częściej przynajmniej w Krakowie.
Madrav - Czołgi Bauhausu nieźle zaczeły wymiatać ale jakoś udało się wybrnąc z trudnej sytuacji. Uff
Wojtek - Nie mogłem zabardzo atakować wojów bractwa i tak jakoś wyszło że archanioly Mnie sponiewierały.  ;D
Marcino - widać postępy tak trzymaj i do czasu jak nie masz ujawnień bierz fill em up do gry
Kruk -  ;D jak zawsze rozgrywka z przygodami ;D

Ma ktoś uwagi co do zużycia?
Zapisane