Marca 28, 2024, 11:31:05 pm
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015  (Przeczytany 27679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 12, 2015, 09:12:35 pm »

Widzisz Jasieq , mi granie moją talią sprawiło przyjemność i chętnie bym rozegrał jeszcze te 7 partii. Jak się poskładało takie wqrwiające coś że idzie się zamęczyć grając wiecej gier niż kilka to sorry.
 Wg mnie powinien być zegar szachowy i każdy powinien mieć 30min na swoje tury lub gra powinna się automatycznie konczyć po iluśtam turach względnie 1h.

Kraków grudzień ja chętnie.
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 12, 2015, 09:27:10 pm »

Widzisz Jasieq , mi granie moją talią sprawiło przyjemność i chętnie bym rozegrał jeszcze te 7 partii. Jak się poskładało takie wqrwiające coś że idzie się zamęczyć grając wiecej gier niż kilka to sorry.
 Wg mnie powinien być zegar szachowy i każdy powinien mieć 30min na swoje tury lub gra powinna się automatycznie konczyć po iluśtam turach względnie 1h.

Kraków grudzień ja chętnie.

Trouble ale ty byles wlasnie jednym z tych ktory mial talie wqrwiajaca na dlugie wyczerpanie ;D ;D i zameczenie przeciwnika. I to bylo super bo dawalo pograc a nie konczyc po 10 min.
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 12, 2015, 09:52:45 pm »

nie łaziłem jak kondon tylko grałem robiąc 7 gier w 6h razem z krótkimi przerwami
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 12, 2015, 10:01:58 pm »

nie łaziłem jak kondon tylko grałem robiąc 7 gier w 6h razem z krótkimi przerwami

Ale absolutnie ja tego nie zarzucam!!! Pisałem tylko, że miałeśc talię na zamęczenie przeciwnika, czego byłem przykładem ;D. Ja osobiście jeżdżę na turnieje ze względu na takie pojedynki jak nasz! Gdybym miał jeździć i grać 20 min na partię po to, żeby rozegrać ich 15 to moja kariera "zawodowa" się skończy. Na Goblikonie w tym roku Pretor rozegrał 11 partii w 2-3h i wygrał tylko nie wiem jaka w tym była frajda. Ze mną wygrał w II turze. To jest bezsens.

Problemem było łażenie co już wcześniej podkreślałem. Jak pisałem przed turniejem, żeby wyznaczyć czas przerwy a po tym wszyscy mają przyspawane tyłki do krzeseł to każdy spuścił mnie po rurze a to był główny powód opóźnień + oczywiście fakt, że grupa Mulqa jak przyjechaliśmy miała już 1/3 meczy rozegraną.

WARTO TEŻ OCZYWIŚCIE MAJĄC NA WZGLĘDZIE, ŻE KAŻDY SKĄDŚ DOJEŻDŻA ROZWAŻYĆ WCZEŚNIEJSZĄ GODZINĘ STARTU TAKICH TURNIEJÓW.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2015, 10:08:50 pm wysłana przez Qba »
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 12, 2015, 10:46:18 pm »

Dementuję te 2-3h i również dementuję brak frajdy. Tylko kilka gier zakończyło się w drugiej/trzeciej turze. Było kilka dłuższych i niewiele rozegrało się samych bez udziału mózgu. :) Skończyłem w dobrym czasie, wszystkie gry w sumie udało się zagrać "na świeżości" co powoduje, że podejmujesz lepsze decyzje, więcej z gier pamiętasz i w sumie wyciągasz z tego więcej frajdy bo nie jesteś zmęczony i nie chcesz już skóńczyć tylko jak najszybciej i jechać do domu.

A co do czasu - z góry określona ilość czasu odpada bo bo można grać na czas. Zegary odpadają bo trzebaby mieć ich chyba z 8-9 ak na wszelki, a cena sztuki to chyba koło 100zł minimum więc nie wiem czy ludzie będą chcieli inwestować - wypadałoby w sumie, żeby każdy miał swój. ;) Zostaje ilość tur co wypadałoby przetestować bo może być to dobry pomysł i może usprawnić turniej, ale może również zepsuć jeśli ilość tur dobierzemy źle.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 12, 2015, 10:57:39 pm »

Dementuję te 2-3h i również dementuję brak frajdy. Tylko kilka gier zakończyło się w drugiej/trzeciej turze. Było kilka dłuższych i niewiele rozegrało się samych bez udziału mózgu. :) Skończyłem w dobrym czasie, wszystkie gry w sumie udało się zagrać "na świeżości" co powoduje, że podejmujesz lepsze decyzje, więcej z gier pamiętasz i w sumie wyciągasz z tego więcej frajdy bo nie jesteś zmęczony i nie chcesz już skóńczyć tylko jak najszybciej i jechać do domu.

Może trochę co do czasu przesadziłem. Ale pojechałeś do domu po 20 jak pamiętam gdzie graliśmy jeszcze do 24. Oczywiście frajda to rzecz subiektywna więc piszę za siebie - mnie nie bawi kończenie po 10 min.

Do rozważenia jeszcze konieczność zdobycia połowy PZ atakami (nie akcjami ataku i substytutami).
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 15, 2015, 06:26:37 pm »

Siemka
w linku zdjęcia z Falkonu :) ważą 10 mb więc długo nie będą się pobierać

http://catshare.net/BvMkzkIqn2tEhZIi/falokn2015.rar
Zapisane

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 15, 2015, 08:23:33 pm »

Zdjęcie z gry Qby ze mną - mistrzostwo świata. Jego mina idealnie odzwierciedla cały mecz i co o nim sądzi :D
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do góry