Kwietnia 26, 2024, 02:57:11 am

Autor Wątek: Wykrycie zdrajcy  (Przeczytany 1928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Wykrycie zdrajcy
« dnia: Czerwca 12, 2006, 11:16:25 pm »

Jeśli tę misję zlecę wojownikowi Bauhausu to czy pozwala ona na atakowanie nie-bohaterów bauhausu bez takich kart jak podstępny agent lub Pancerz Legendarnego? A jeśli mam tę misję i np Podstępnego Agenta mogę atakować bohaterów Bauhausu czy może tylko nie-bohaterów.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2009, 05:44:35 pm wysłana przez Nekro »
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Wykrycie zdrajcy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2006, 11:24:29 pm »

Z tego co kiedyś wymóżdżyłem to właśnie misje tego typu (każda korporacja takową ma) dają właśnie możliwość atakowania Wojowników z  tej samej korporacji, ale nie bohaterów bez dodatkowych kart. Natomiast z Podstępnym Agentem możesz zaatakować każdego Wojownika nawet mając tą misję.
Zapisane

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Wykrycie zdrajcy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:12:26 pm »

Na większości tego typu misji jest napisane: "zleć wojownikowi X...... od tej pory może on atakować wojowników X, nie będących bohaterami". Czyli daje mu to dodatkową zdolność atakowania wojowników własnej korporacji, co normalnie możliwe nie jest. Oczywiście z podstępnym agentem może też atakować bohaterów z tej samej korporacji. Czasem wczytywanie się zbyt dosłowne zamąca. Możnaby dojść tu do wniosku, że taki wojownik X może po otrzymaniu misji atakować tylko wojowników X, do tego nie-bohaterów.
Zapisane