Nazwa użytkownika
Hasło
Forgot Password?
Register Now!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Czerwca 06, 2026, 12:52:13 am
Forum Doom Trooper
»
Forum ogólne
»
Turnieje/rozgrywki
»
Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
« poprzedni
następny »
Strony:
1
[
2
]
3
4
Do dołu
Drukuj
Autor
Wątek: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015 (Przeczytany 25023 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fankomiks
Offline
Wiadomości: 46
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #15 dnia:
Kwietnia 08, 2015, 11:56:46 am »
30% z tendencja wzrostową to koło 18 kwietnie będzie...110% ?
co do zasad:
totalna wojny, nie spodziewałem się wiele, i słusznie
raczej spodziewałem się oporu i w tej sytuacji nie lobbuje za pomysłem.
side bar, tu zostaje przy swoim zdaniu, widzę, że popiera mnie Muleq i Madrav kto ma jakieś zdanie w tej kwestii to śmiało.
Zapisane
pretorianstalker
Administrator
Offline
Wiadomości: 5483
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #16 dnia:
Kwietnia 08, 2015, 02:29:07 pm »
Wszyscy, którzy zadeklarowali się, ale nie na 100% proszeni są aby możliwie szybko określić się na 0% lub 100% z wiadomych przyczyn
Może będzie jeszcze ktoś chętny więc szkoda by było gdyby potem ktoś zrezygnował i z tego powodu ktoś inny nie zagrał.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Skoq
phpBB Moderatorzy
Offline
Wiadomości: 2834
Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #17 dnia:
Kwietnia 08, 2015, 02:54:14 pm »
Ja postaram się dzisiaj napisać czy 0% czy 100%.
Zapisane
Berta Builder v 8.7
Nekro
phpBB Moderator
Offline
Wiadomości: 2075
Coś W Dowolnej?
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #18 dnia:
Kwietnia 08, 2015, 08:21:42 pm »
Jakby ktoś wyskoczył to w zastępstwie mam już pierwszego chętnego na 100% obecności.
Zapisane
Skoq
phpBB Moderatorzy
Offline
Wiadomości: 2834
Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #19 dnia:
Kwietnia 08, 2015, 11:31:30 pm »
Ja niestety nie dam rady jednak czasowo - a bardzo chciałem...
Nekro - bierz kogoś na moje miejsce.
Zapisane
Berta Builder v 8.7
Nekro
phpBB Moderator
Offline
Wiadomości: 2075
Coś W Dowolnej?
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #20 dnia:
Kwietnia 08, 2015, 11:49:19 pm »
Ok w twoje miejsce wpisałem Pawła.
Zapisane
pretorianstalker
Administrator
Offline
Wiadomości: 5483
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #21 dnia:
Kwietnia 08, 2015, 11:50:42 pm »
No szkoda Skoq - kiedyś może się jeszcze uda zrobić coś takiego. Chociaż to już będzie zależało tylko i wyłącznie od ebay'a
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Skoq
phpBB Moderatorzy
Offline
Wiadomości: 2834
Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #22 dnia:
Kwietnia 09, 2015, 08:11:52 am »
Ja nadal mam 9 zestawów 4bbs+2inq+2wz jakby co
Zapisane
Berta Builder v 8.7
pretorianstalker
Administrator
Offline
Wiadomości: 5483
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #23 dnia:
Kwietnia 09, 2015, 02:38:26 pm »
Pewnie coś Apokalipsy zostanie jeszcze i może na allegro jeszcze potem da radę kupić chociaż PL - jest nadzieja
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Żeleś
Offline
Wiadomości: 101
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #24 dnia:
Kwietnia 11, 2015, 09:11:56 am »
jak panowie z zestawami stoimy ?
Nie moge się zdeklarować na 100% wracam w sobote z jednego ćwiczenia i nie wiem o której może to być 10 rano albo 22.
Mam nadzieje że uda mi się wrócić o jakies normalnej godzinie i wpadnę jak nie na turniej to może jakąś gierke poboczną z kimś się uda rozegrać
Zapisane
chodzę na pake z golemem:-D
pretorianstalker
Administrator
Offline
Wiadomości: 5483
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #25 dnia:
Kwietnia 11, 2015, 09:26:36 am »
Mamy 11 zestawów. Na razie mamy też 11 zadeklarowanych osób ale również nie wszyscy na 100% więc trudno powiedzieć
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Kruk
Offline
Wiadomości: 71
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #26 dnia:
Kwietnia 11, 2015, 11:59:27 am »
No ja już mogę potwierdzić siebie na 100%, bo zagrożeń, które uniemożliwiłyby mi przyjście na razie nie widzę.
Zapisane
pretorianstalker
Administrator
Offline
Wiadomości: 5483
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #27 dnia:
Kwietnia 11, 2015, 03:18:44 pm »
To jeszcze zostaje Troubler. Jak możesz to proszę potwierdź - 100 czy 0?
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Troublestarter
Offline
Wiadomości: 546
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #28 dnia:
Kwietnia 14, 2015, 11:24:52 pm »
Będę. Do szału mnie doprowadza to logowanie się. Bez dźwięku to nie da rady zwalczyć tej captchy
Przy logowaniu zaznacz opcję:
BĄDŹ ZAWSZE ZALOGOWANY
i masz po kłopocie - Nekro
«
Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2015, 08:41:56 am wysłana przez Nekro
»
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle
Fankomiks
Offline
Wiadomości: 46
Odp: Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015
«
Odpowiedź #29 dnia:
Kwietnia 17, 2015, 03:31:08 pm »
Przypominam o jutrzejszym turnieju
Księgarnia czynna od 11, turniej zacznie się jak tylko dojadą karty 12? 13?
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
3
4
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Doom Trooper
»
Forum ogólne
»
Turnieje/rozgrywki
»
Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015