Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Turniej Draftowy - Kraków, 18.IV.2015

<< < (2/11) > >>

Nekro:
Z sidebarem jak najbardziej ale normalne zasady czyli bractwo nie może atakować ŻZ.

pretorianstalker:
Będzie dodatkowo Golgotha, Apokalipsa i Paradise co skutecznie powinno załatwić problem atakowania wojowników. Tego bym nie ruszał bo to ważny element taktyki. Jak się komuś totalna wojna trafi to jego szczęście ;) (lub pech).

Side bar - tutaj zasadniczo zdania nie mam za jakąś opcją konkretną - jak będzie chciała większość. Ja bym zrobił side bar z wymianą 1:1. Na początku może zajmie nieco dłużej wybranie tych kart, ale za to potem będzie mniejszy chaos podczas ewentualnych poprawek więc z czasem podejrzewam wyjdziemy na zero.

Z tego co mi wiadomo:
Boostery angielskie - INQ, base set unlimited, Golgotha
Polskie - WZ i PL
Apocalypse - o ile będzie to włoskie

EDIT:
Co do 'totalnej wojny' - jestem przeciwny też dlatego, że przy takiej liczbie kart na pewno kilka osób trafi Doktrynę, Sceptycyzm lub właśnie Totalną wojnę - będą to wtedy karty bez zastosowania. Ponadto są jeszcze Mortyfikatorzy i Kroczący, którzy też dużo stracą. Myślę, że ta zasada to przegięcie.

Nekro:
Madrav możesz potwierdzić że będziesz miał APO a jak tak to w jakiej cenie?

pretorianstalker:
Piszcie też od razu co sądzicie na temat side baru i wymiany z nim kart 1:1.

Po przemyśleniu podtrzymuję swoje zdanie w tej kwestii. Po turnieju będzie można wrzucić spis talii na forum - spis 60-70 kart + kilka kart rezerwy jakoś wygląda, a spis 140 kart wyciągniętych z boosterów nijak nie jest interesujący ;)

madrav:
Karty APOCALYPSE dotarły! Jako ciekawostkę dodam, że dostałem jakieś dziwaczne gratisy: http://i.imgur.com/HAjIykC.jpg
(nie wiem co to, ale zamierzam tym grać na turniejach! :P )

Boostery będą w cenie 12zł / sztukę.

Uwaga: w mojej wielkiej dobroci przygotowuję listę z treścią wszystkich kart Apocalypse po angielsku, aby na turnieju nie było jakichś jaj i aby każdy mógł w spokoju rozkminić każdą z kartoszek. Same tytuły po obrazkach pomogą zidetyfikować wybitni znawcy obecni na turnieju!

Co do zasad: ataki na bractwo zgodnie z zasadami dooma, side bar to cała pozostała ilość kart, przy wrzucie na forum talii - można zaznaczyć co się wymieniało i tyle - powód mam taki, że samą talię ciężko było ostatnio ulepić, a nie sądzę też aby ludzie się wybitnie sajdowali, więc i sama idea Side Baru nie jest tu kluczową kwestią.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej