Kwietnia 25, 2024, 06:29:37 am

Autor Wątek: Avangarda - Warszawa, 08-09.VIII.2015  (Przeczytany 9993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2015 - Warszawa, 08-09.VIII.2015
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 09, 2015, 11:11:28 am »

Dziękuję wszystkim za turniej. Temperatura była piekielna więc wszystkim było bardzo ciężko. Dziękuję Skoqowi za organizację i za to, że wziął nadprogramową wodę dla graczy (miły gest).

Złożyłem klasyczny Cybertronic z Evą, bez żadnych udziwnień, nastawiony głównie na walkę. Szkoda tylko, że mało kto chciał powalczyć, ale to standard turniejowy :).

Obiecałem sobie, że ostatni raz idę na turniej 36 stopni bez klimy, to niestety w dużej mierze męka a nie zabawa jest  >:(. Po paru h w takiej saunie człowiek marzy tylko o zimnym prysznicu a nie kolejnym meczu.

Moje podsumowanie:

1. JERRY - 46-0 (+46) WIN
Z Jerrym chwila nieuwagi i można przegrać mecz, bo leszcz + mina + dowód odwagi/zabójstwo i po grze. Szczególnie strach mieć wojowników z wysokim V, a ja takich miałem (Cyryl i Atylla). Zablokowałem stół Evą na dużą część gry, a miny/neuralne itp. broniłem Szpiegiem (wszedł raz), Shore Leavem i przede wszystkim Bamboozlem (wszedł aż 3 razy). Pompowany Cyryl na Przywódcy czyścił pomału stół i udało się wygrać.

2. MADRAV - 44-18 (+26) WIN
Piekielnie długa i ciężka gra w piekielnie gorącym pokoju. Madrav grał heretykami i dzięki Komorze i Replicant Labowi wystawiał ich co chwilę, Sialala niewiele dawało. Co odrzuciłem albo zabiłem to wyskakiwali od nowa. A staty mieli srogie, coś ok. 15-25 all w różnych momentach. Do tego Madrav zasadził mi Krwawy Cios (cięzko się zdziwiłem jak zagrał tę kartę, pierwszy raz widziałem ją na turnieju) i odrzucał mi parę razy relikty Fałszerstwem. Sytuacje ratowało zablokowanie stołu Evą, Idealne Trafienie w wykonaniu Evy (genialna karta na Legion) oraz pompowany Cyryl. Najcięższa gra turnieju. Madrav podtrzymał pechową passę ze mną :).

3. TROUBLER - 40-7 (+33) WIN
Gra w sumie bez historii, niby były woły ale ani razu Troubler ich nie użył, wyłożyłem się mocno na stole, Cyryl pomału ciachał Plemiennych (na wiele rat, bo Troubler co chwila ratował swoich wojowników odrzucaniem Stworów). Wirusy i różne przeszkadzajki Troublera mocno spowolniły grę ale nie przychyliły szali zwycięstwa na jego korzyść.

4. ROLNIK - 3-41 (-38) LOSS
Talia Rolnika była po prostu za szybka na moją talię, musiałbym mieć świetne rozdanie żeby wygrać, a trafiło się wyjątkowo pechowe :). Do tego weszła mu ładnie Fala, Śmiertelna i nie było co zbierać ze mnie.

5. MARCINO - 41-0 (+41) WIN
Przez większość czasu gry Marcino nie miał wojownika na stole, stąd wynik mógł być tylko jeden. Z ciekawostek Eva zabiła Behemota Idealnym Trafieniem.

6. SKOQ - 10-40 (-30) LOSS
Skoq zablokował na pół gry stół Evą, miałem wyjątkowo słabe rozdanie, 2 razy się przewinąłem a i tak skończyły mi się karty, a grubą bertę można tylko szybko zniszczyć, im dłużej z nią grasz tym jest gorzej. Trzeci Play mógł zmienić wynik gry ale Skoq mi go odrzucił w Archiwach. Poddałem mecz przy stanie 10-0 dla mnie, bez kart w draw pilu.

7. QLIG - 0-40 (-40) w/o LOSS
Oddałem w/o Qligowi bo zarówno ja jak i on chcieliśmy już jechać do domu, ale nie żałowałem tego meczu specjalnie bo na 90% bym z nim wtopił :).

BILANS 4:3 +38
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2015 - Warszawa, 08-09.VIII.2015
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 09, 2015, 11:32:16 am »

również dzięki wszystkim! zwłaszcza Skoqowi za organizacje :D

było nas 8 więc gry poszły w miarę szybko, a upał dawał się we znaki - spocony byłem już przed wyjściem z domu z KRK ;/

do zagrania została mi jedna gra z Madravem - ustawieni jesteśmy na poniedziałek - wtedy damy wynik.

ciekawostka: z Madravem mieliśmy chyba najlepszy powrót z WAWy ever - poszło szybko i bez niespodzianek - wreszcie :D

dzięki wszystkim za granie i do następnego spotkania!
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2015 - Warszawa, 08-09.VIII.2015
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 10, 2015, 08:59:40 am »

Dziękuję wszystkim za przybycie, mimo upałów iście afrykańskich :) Grało się fajnie po tak długiej przerwie, ale na koniec też już miałem dość trochę - nikt nie miał ochoty na draft w zasadzie - z jednej strony szkoda, z drugiej - w Raciborzu będę miał boostery ;)

Qlig & Madrav - czekam na wynik meczu - wtedy podliczę wszystko i napiszę coś więcej o moich pojedynkach.

PS. Z mojej talii tylko Wolfe czuł się dobrze na stole - w końcu "In the Heat"! ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2015 - Warszawa, 08-09.VIII.2015
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 10, 2015, 05:46:37 pm »

Qlig wygrał (co pewnie nie dziwi nikogo) z wynikiem 41:19

Dzięki wszystkim za wspaniałe rozgrywki! Tylko jedna gra doprowadziła mnie do frustracji - to oczywiście trwająca chyba z trzy godziny partia z hutnikiem - w temperaturze sauny tak długie gry wykańczają niemiłosiernie.

Jerry, trzymam za słowo co do turnieju kwietniowo - majowego!

Gratulacje dla Qliga za pierwsze miejsce, (prawdopodobnie) dla Rolnika za drugie oraz dla tajemniczego gracza za trzecią pozycję!
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2015 - Warszawa, 08-09.VIII.2015
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 10, 2015, 07:30:37 pm »

Jeszcze raz dzięki Madrav za grę i udanego urlopu! :)

ps. właśnie, Jerry - trzymamy za słowo :)
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

rolnik

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2015 - Warszawa, 08-09.VIII.2015
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 11, 2015, 11:26:16 am »

Dziękuję wszystkim za turniej i Skoqowi za organizację.
Wielka niespodzianka bo udało się zdobyć drugie miejsce, ale to ja byłem pierwszy w domu pod zimnym prysznicem więc smak zwycięztwa jest ;) Wrzuciłem swoją talię z opisem gier do oddzielnego wątku.
Napaliłem się na grę przed samym turniejem przez Wiedźmina 3 i wbudowanego Gwinta. Potem odpaliłem Hearthstone'a i byłem kupiony. Pomyślałem sobie że karty do DT w szafie, może by coś porządnego zagrać i tu proszę Avangarda się trafiła. Pierwszy raz to ja namawiałem hutnika a nie na odwrót :)
Cieszę się że karcianka jeszcze nie umarła i że da radę się czasem spotkać. Nareszcie też udało się coś ugrać, więc motywacja jest.

PS. Ma ktoś namiary na blog tego gościa z wiedźminką którzy robili z nami zdjęcia?
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2015 - Warszawa, 08-09.VIII.2015
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 12, 2015, 10:46:39 pm »

Wyniki turnieju:

1.Qlig - duże punkty: 21, małe punkty: 209, do rankingu 8pkt.
2.Rolnik - duże punkty: 18, małe punkty: 189, do rankingu 7pkt.
3.Skoq - duże punkty: 15, małe punkty: 120, do rankingu 6pkt.
4.Hutnik - duże punkty: 12, małe punkty: 38, do rankingu 5pkt.
5.Jerry - duże punkty: 6, małe punkty: -59, do rankingu 4pkt.
6.Madrav - duże punkty: 6, małe punkty: -92, do rankingu 3pkt.
7.Marcino - duże punkty: 3, małe punkty: -181, do rankingu 2pkt.
8.Troublestarter - duże punkty: 3, małe punkty: -224, do rankingu 1pkt.

Szczegóły podeślę Nekro do opublikowania.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2015 - Warszawa, 08-09.VIII.2015
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 13, 2015, 11:13:10 am »

Zapisane