Grudzień 10, 2018, 06:35:04 pm

Autor Wątek: Pokazowa gra DT  (Przeczytany 701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hutnik

Pokazowa gra DT
« dnia: Wrzesień 16, 2015, 05:59:09 pm »

Z racji tego, że od czasu do czasu sprzedaję trochę kart DT różnym osobom, bywa że czasami mam także kontakt z początkującymi graczami. Takimi, którzy nie grali od lat 90-tych, albo wręcz nie grali w DT nigdy, a teraz chcieliby spróbować.

Nie dla wszystkich zasady są na początku łatwe do opanowania, mimo lektury instrukcji. W związku z tym wpadłem na pomysł, aby dla promocji naszego DT, co może się wiązać z pozyskaniem zupełnie nowych graczy (kto wie, może także turniejowych), nagrać POKAZOWĄ GRĘ i wrzucić na youtube (albo jakiś inny serwer, i dać do tego linka na naszej stronce/forum).

Jakiś czas temu (może rok temu) przypadkiem zupełnie trafiłem na youtubie na przykładową grę DT rozgrywaną przez jakichś totalnie początkujących graczy (mężczyzna i kobieta), którzy gdzieś tam w USA kupili box jakiejś „dziwnej” prehistorycznej gry i zajarani ładnymi obrazkami postanowili pokazać to szerszemu gremium. Jeśli chodzi o zasady to z tego co pamiętam kaleczyli je mocno, ale było to zrobione w miarę przejrzyście. Teraz za cholerę tego nie mogę odnaleźć na youtubie :).

Chodzi mi o coś mniej więcej w tym stylu (na przykładzie Warhammera Inwazji): https://www.youtube.com/watch?v=rIq5SWvc8gI

Czyli generalnie pusty stół, dwóch graczy (mogą mieć niewidoczne twarze, jak ktoś chce zachować anonimowość) i porządna kamerka zawieszona nad nimi, która filmuje przebieg rozgrywki w możliwie wysokiej rozdzielczości.

Sam nie do końca mam warunki do zrobienia czegoś takiego, poczynając od braku porządnego stołu i kamerki, stąd mam pytanie do Was co sądzicie o tym pomyśle, czy warto, i czy może ktoś miałby ochotę się tego podjąć. Można by to zrobić na turnieju lub filmując czyjąś „domową” grę. Na pewno fajnie, jakby w grze uczestniczył jakiś autorytet w światku DT, np. Pret lub Skoq, ale mogłaby być też nagrana przez zupełnie dowolnych innych graczy. No i fajnie jakby talie były jakieś „normalne” i na „walkę”, bo jakby to miały być Nietoperze na Wymianę versus Zrównać To Z Ziemią to byłaby to słaba promocja :P.

Co o tym sądzicie? Podjąłby się ktoś z Was czegoś takiego?
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://goo.gl/KSKAXP
CAŁA MOJA OFERTA - https://goo.gl/AYgi3l

pretorianstalker

• Administrator
Odp: Pokazowa gra DT
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2015, 06:03:35 pm »

Mogliśmy nagrać coś na ostatnim turnieju z moją talią w roli głównej, byłaby jakaś tam walka i filmik by nikogo nie zdążył znudzić przez dwie tury... :P A na poważnie - jak ktoś ma możliwości to czemu nie? Ja obecnie nie mam specjalnie czasu, ale rozważę jak mi się trochę czasu nadmiarowego pojawi.
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.