Marca 28, 2024, 10:17:26 pm
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015  (Przeczytany 27678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 02, 2015, 06:54:42 pm »

Proponuje się najpierw zameldować :)
Zapisane
Non Serviam !

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 02, 2015, 08:08:55 pm »

zaczynamy o 13 tej bo grania nas czeka sporo, wolałbym zagrać każdy z każdym.

Teraz pół żartem pół serio :
proponuje się nastawić na grę, tu szczególnie prośba do palących o ograniczanie przerw bo pózniej wychodzi że 4 osoby czeka na ostatni mecz z jednym graczem ( a tak często bywa); do nie palących, z głodu się jeszcze nikt podobno nie zesrał ;) nie ma opierdalania się :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2015, 08:19:59 pm wysłana przez Troublestarter »
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 02, 2015, 09:01:44 pm »

zaczynamy o 13 tej bo grania nas czeka sporo, wolałbym zagrać każdy z każdym.

Teraz pół żartem pół serio :
proponuje się nastawić na grę, tu szczególnie prośba do palących o ograniczanie przerw bo pózniej wychodzi że 4 osoby czeka na ostatni mecz z jednym graczem ( a tak często bywa); do nie palących, z głodu się jeszcze nikt podobno nie zesrał ;) nie ma opierdalania się :)


Palaczom mówimy zdecydowane nie!! 8)

Ale ustalmy od razu godzinną przerwę na obiad (proponuję 15 - 16) bo inaczej każdy będzie wychodził kiedy chce i nie będzie można grać płynnie.

Proponuje się najpierw zameldować :)

też tak myślę, że pierwsze udamy się do hotelu celem zameldowania i pobrania kluczy.
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 03, 2015, 08:45:44 am »

Ja będę na 100%.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 03, 2015, 06:31:17 pm »

+-15 gier dla każdego brzmi jak dla mnie nierealnie. Ostatnio było po 10 gier i ciągnęło się toto niemiłosiernie. Po namyśle (hyhy) proponowałbym system 4 grup, w grupie mecz i rewanż - w ten sposób każdy zagra przynajmniej te 6 turniejowych gier, nie będzie przestojów i jest szansa sprawnie to przeprowadzić. Po fazie turniejowej proponowałbym system podwójnej eliminacji (drabinka zwycięzców, z której po porażce spada się do drabinki przegranych) - maksymalizuje on szansę na sprawne przeprowadzenie turnieju i minimalizuje tę na pechowe czyjeś odpadnięcie.

Proponuje to dobrze przemyśleć, bo inaczej turniej może się skończyć sporą ilością walkowerów, tych którzy już nie będą mieli siły, a chyba nie o to chodzi.
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 03, 2015, 06:50:14 pm »

Ja odpadam. Może to trochę pomoże ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 03, 2015, 07:19:40 pm »

Ja odpadam. Może to trochę pomoże ;)

To wielka szkoda ze nestora DT nie bedzie :(
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 03, 2015, 08:20:12 pm »

Więcej optymizmu Jasieq ;). Po liście obecności widzę że razcej nie ma wśród nas tzw. czasowstrzymywaczy ;), którzy 10 minut myślą żeby zagrać Szczęście lub 3 razy zamedytować o prysznicu w tzw między czasie nie wspominając ;D więc nie będzie źle. Do tego są dwa ataki w puste co również powinno przyśpieszyć grę. No a poza tym to od nas przede wszystkim zależy jak będziemy grali ( czy weźmiemy do serca sugestie Trublera ) i jakie talie zrobimy. Ja tak czy inaczej opowiadam się z grą każdy z każdym.

Jeżeli z Krakowa wyjedziemy koło 10 rano to w Lublinie będziemy koło 14. Zanim się zakwaterujemy to pewnie najwcześniej na konwent dotrzemy koło 15. Żeby nie tracić czasu na jedzenie dobrze by było zamówić sobie jakieś pizze. Z tego co pamiętam niestety w okolicy nie ma żadnej fajnej knajpy w której można by coś zjeść. 
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 03, 2015, 09:03:24 pm »

Jasieq ma rację - bez Preta mamy 14 gier i "tylko" 2 ataki w puste. W Raciborzu mieliśmy gier 11 i multiataki, a graliśmy gdzieś od 14.00 do 1.00 - więc 11h. Jak zaczniemy w Lublinie o 15.00, to nawet licząc 1h na grę - BEZ PRZERW (w sumie nierealne), to skończymy o 5.00 - nie ma opcji, żebyśmy zdążyli i skończy się walkowerami - zwłaszcza jak ktoś planował się zerwać wcześniej. Ja np mam pociąg powrotny o 5:00 i nie chciałbym oddawać walkowera przez mało realny czasowo system rozgrywek. TrStarter zadecyduje, ale najlepiej jakbyśmy zrobili jak w Raciborzu - najpierw gramy grupy - jak się przeciąga, to grupy i finały, a jak idzie szybko to "dogrywamy" do opcji każdy z każdym i kończymy.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 03, 2015, 09:31:45 pm »

Muleq z jednej strony jesteś za tym by zagrać tych sporo gier a z drugiej to jakoś mocno późno jedziecie z tego Krakowa. 15ta na miejscu ? nie da się wczesniej ?
Jakies cudowanie z 4 grupami odpada. Wersja Skoq jest warta rozpatrzenia
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 03, 2015, 09:50:53 pm »

Wszystko zależy od tego na którą do Krakowa przyjadą chłopaki z Bielska no i Nemo z okolic Raciborza. Z Krakowa do Lublina trzeba liczyć około 4 godzin jazdy. Jak się uda wcześniej to super ale realnie patrząc przed 15 będzie ciężko się wyrobić.

Jak będziecie wcześniej to rozlosujcie grupy i zacznijcie bez nas. Jak okaże się że czasowo dajemy radę to najwyżej tak jak pisał Skoq zrezygnujemy z grup. 
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 03, 2015, 10:07:59 pm »

Wszystko zależy od tego na którą do Krakowa przyjadą chłopaki z Bielska no i Nemo z okolic Raciborza. Z Krakowa do Lublina trzeba liczyć około 4 godzin jazdy. Jak się uda wcześniej to super ale realnie patrząc przed 15 będzie ciężko się wyrobić.

Jak będziecie wcześniej to rozlosujcie grupy i zacznijcie bez nas. Jak okaże się że czasowo dajemy radę to najwyżej tak jak pisał Skoq zrezygnujemy z grup.


My się dostosujemy co do godziny na którą mamy być w Kraku. Ja się z Mulqiem zdzwonię bo nie będziemy się umawiać na forum. Co do obiadu Muleq to po prostu na 30 min zatrzymamy się po drodze i będzie po problemie.

Odnośnie grania każdy z każdym utopia jak już dawno pisałem. W Raciborzu nie było ograniczenia co do ilości ataków a graliśmy do 1 w nocy non stop a było mniej ludzi. My tu w Bielsku gramy spraingi non stop i średnia partia to ok  1 godziny!
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 06, 2015, 10:47:29 am »

Ja przyjeżdżam autem, więc mógłbym i być przed 13. Z Radomia niedaleko, a i droga przyjemniejsza i mniej męcząca niż do/z Krakowa.

Trabbler, wyślij mi na priwa swój numer, bo mam jakiś, ale nie wiem czy aktualny.
Wezmę aparat
Zapisane

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 06, 2015, 03:59:52 pm »

Jedzie jutro ktoś z warszawy?? Ja mam pociąg 11.10
Zapisane
Non Serviam !

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Falkon - Lublin, 7-8. XI. 2015
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 06, 2015, 04:00:47 pm »

hej,

głupie pytanie może ale jadę pierwszy raz. Gramy na Piłsudskiego czy na Dworcowej?
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do góry