Marca 28, 2024, 09:25:47 am
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016  (Przeczytany 16749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #90 dnia: Grudnia 03, 2016, 09:58:36 am »

Ja niestety miałem bardzo dużo pracy i zbyt mało czasu na złożenie logicznej talii. Będę, więc można zamienić mi obecność na 100% ale właśnie rzeźbię talię i będzie niestety przypałowa i nieprzemyślana :P
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #91 dnia: Grudnia 03, 2016, 10:33:50 am »

Madrav - nie bedziesz jedyny z talia na kolanie. Tylko, ze ja nawet jak mam czas to mam problem ze  zlozeniem logicznej talii. Polska goscinnosc zobowiazuje - rezerwuje sobie ostatnie miejsce ;-)
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #92 dnia: Grudnia 03, 2016, 11:17:07 am »

Nie sciemniaj. Ja teraz siedze i co chwila cos zmieniam w talii. Bedzie ciekawie.
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #93 dnia: Grudnia 04, 2016, 08:29:59 am »

Tak oto turniej w Bielsku chyba zamknął bardzo dla mnie udany sezon 2016. Dzięki chłopaki za przybycie i naprawdę fajne pojedynki. Zawsze już będę kojarzył, że Muleq i Qlig kibicują Barcelonie, a Madrav ma na imię Rafał :D. Cieszę się że w Ziemii ojczystej: Bielsko udało się zwyciężyć :P. Udało mi się także ponownie zdobyć osiągnięcie "Muleq rzuca kartami";). Sensacją turnieju był niewątpliwie Troublestarter, którego gry z 15 kartami na ręce i 20 wojami na stole gromadziły widzów ;). No i Qlig i "przecież nikt nie będzie grał skruchą ani Liber Hereticus bez sidebaru" :D

Aha - gratulacje dla Madrava i Izziego, którzy jako jedyni uszczknęli mi PZ ;)

Talię wrzucę niebawem.

Miejscówka do grania moim zdaniem jest bardzo dobra, bo sami powiedzcie, na ilu turniejach grzaliście się przy kominku ;). Poza tym przytulnie, telewizor pod ręką, jedzenie i picie pod ręką. Myślę że w przyszłości częściej będziemy tam organizować turnieje o ile znajdą się chętni na grę :)

Jeszcze raz dzięki chłopaki za przybycie i wspólną grę - zawsze tworzycie świetny klimat. Do zobaczenia w 2017, w przyszłym roku zamierzam być jeszcze groźniejszy ;).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2016, 11:43:28 am wysłana przez Jasieq »
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #94 dnia: Grudnia 04, 2016, 09:05:09 am »

Bylo minelo ale barzdzo fajnie. Ja tam najlepiej bede wspominal kulinarna czesc i bezkonkurencyjnego Mulqa ktory podczas ogladania meczu Barcy z Realem wydawal z siebie takie dzwieki i okrzyki ze omalo knajpy nie rozp.....lo!

Zagrlismy tez genialnevo drafta. Dawno sie tak nie ubawilem.

Ogolnie dzieki wszystkim ktorzy sie stawili. Bedziemy na pewno chcieli wykorzystac wasz entuzjazm co do miejscowki i organizacji i pewnie za jakis czas znowu Was wszystkich zaprosimy.

Podziekowania dla Organizatora Izziego.
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #95 dnia: Grudnia 04, 2016, 11:19:19 am »

@Jasieq - po pierwsze Barcelonie, a po drugie moją wściekłość bardziej wzbudziła frajerska bramka w końcówce meczu niż Twoja talia, która wyjątkowo była całkiem normalna jak na Twoje standardy ;). Żałuję tylko że nie podeszła mi karta bo może pierwszy raz miło bym wspominał grę z Tobą nawet jeśli bym przegrał.

Co do samego turnieju to nie ukrywałem że tym razem był on dla mnie dodatkiem do meczu. Długo nie mogłem się zdecydować na talię i chyba wybrałem najsłabszą wiec wygrana 4 gier i tak mnie miło zaskoczyła. Jeszcze milej zaskoczyła mnie wygrana z Izzim, którego talia powinna mnie zamęczyć, a okazało się że zamęczyła Jego ;). Generalnie moje pojedynki raczej bez historii. Albo udawało mi się wygrać albo przegrywałem nie stawiając większego oporu.

Brak sidebaru wg mnie pozytywnie wpłynął na grę i tworzenie talii. Skończyło się bezsensowne zaglądanie w karty innych graczy i "sajdowanie" przed każdą grą co przyśpieszyło rozgrywki. Zyskały też na tym talie, które stały się bardziej różnorodne dlatego uważam że można częściej stosować ten pomysł.

Sama miejscówka rewelacyjna!! Mam nadzieję że jeszcze nie raz bedę miał okazję zagrać w dooma grzejąc się przy kominku z piwkiem w ręce i karczkiem na talerzu ;). Dzięki Izzi za organizację!
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Izzi

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #96 dnia: Grudnia 04, 2016, 11:22:58 am »

Dziękuję wszystkim za przybycie i przyjemną rozgrywkę.
Ciekawie się grało bez sidebaru i pomimo dopuszczenia zużycia, grał nim tylko Troublestarter, ale bez większych efektów (może poza tym, że przegrał nim mecz z Qligiem :P ), nietoperzy nie było. Talie nastawione na walkę + el classico Buliego z grinderem  8)

Skromnie powiem, że turniej udany (BRAWO JA!) i w przyszłym roku w tym samym miejscu Bielsko postara się coś znowu zorganizować.

Wyniki turnieju:
1. Jasieq, 8:0, +340
2. Troublestarter, 5:3, +68
3. Izzi, 5:3, +62
4. Madrav, 5:3, +12
5. Muleq, 4:4, +13
6. Bulielmo, 3:5, +15
7. Qba, 3:5, -85
8. Qlig, 3:5, -127
9. Luxintenebris, 0:8, -248
Zapisane
Sic vis pacem, para bellum

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #97 dnia: Grudnia 04, 2016, 11:43:07 am »

Przepraszam Muleq, już poprawiam :P
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #98 dnia: Grudnia 04, 2016, 08:47:24 pm »

dzięki wszystkim za obecność i granie :D bardzo się cieszę, że w tym roku wyrosły nam 2 nowe fajne miejscówki - Kielce i Tulipan :) miejscówka super - wszystko zostało już napisane powyżej. Co do turnieju samego, takiego okelpu nie dostałem od kiedy jeżdżę na turnieje, wstyd! gratulacje dla wszystkich którzy dołożyli do tego kartę :)

do zobaczenia w nowym roku!
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #99 dnia: Grudnia 06, 2016, 09:14:48 am »

a co fajnego się w drafcie trafiło ?:)
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #100 dnia: Grudnia 06, 2016, 10:06:34 am »

Mnie nic... Razyda, fajnie wygląda:E. Wiem że Qba trafił minę.
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry