Marca 29, 2024, 12:48:06 am

Autor Wątek: Falkon 2016 - Lublin, 4-6 XI 2016  (Przeczytany 9756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 05, 2016, 12:56:32 am »

Sorry chłopaki ale ja odpadam jednak - mimo, że jeszcze kilka godzin temu byłem niemal pewien, że pojadę - życie zaskakuje... Fajnego grania życzę i do zobaczenia na kolejnym turnieju ;)
 
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 06, 2016, 03:15:18 pm »

Jasieq - wczoraj zapomniałeś pudełka za znacznikami, ja je mam, ale zapomniałem rano ;)
przekażę przy okazji ;)
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 06, 2016, 05:52:53 pm »

To może ja zacznę...

Od razu daje znać że dotarłem cały do domu. Podróż była na prawdę ok. Nie było mgły, mały ruch, szybko i do celu :)

Turniej jak zwykle fajny, poza tym że gorąco było, by za chwilę przy wietrzeniu zrobiło się zimno. Spory hałas na sali i do tego Truobler obok wykrzykujący czy Żołnierz Rodu chroni siebie gdy jest stwór czy innych :P
Bilans moich gier to 4 porażki i 4 wygrane więc całkiem dobrze, a do tego rozgromienie Quliga do zera....bezcenne, sorry Qulig ale nadal się uśmiecham na samą myśl :)

Dzięki chłopaki za fajne granie.
Zapisane

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 06, 2016, 09:26:43 pm »

@Qlig thx, stało się tak za sprawą mojej zawsze pomocnej i wspierającej kompanii, która nawet mi nie dała czasu rzeczy po grze pozbierać, dobrze że mi kart w czasie ostatniej gry nie zabrali i nie wynieśli mnie z sali. :P

Dzięki wszystkim za świetny turniej, który udało się sprawnie rozegrać. Wygrana cieszy - tym bardziej że w końcu udało mi się zwyciężyć wszystkie pojedynki - zwłaszcza po takich horrorach jak z Qbą czy z Katim - w tej pierwszej skończyło mi się dosłownie wszystko i wiedziałem że albo kończę grę, albo przegrywam, z Katim z kolei ja grałem z dwoma nieusuniętymi z gry wojownikami w talii, a on z kilkoma na stole, za to praktycznie bez niezanihilowanych kart. Na szczęście wyszedłem obronną ręką z obu sytuacji.

Miny przeciwników w większości gier - bezcenne. ;)

Postaram się wrzucić talię asap. Fajnie że znowu udało się nam spotkać i pograć w DT :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2016, 09:30:10 pm wysłana przez Jasieq »
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 07, 2016, 09:23:57 am »

Podium:
1. Jasieq
2. Qlig
3. Kati

Ostatecznie było nas 9 osób, a ostatni pojedynek skończył się zdrowo po 1. kilka talii na Mishimie, 2 na plemieńcach, Imperial, Cybertronic, Legion, a i żeBractwo się pojawiło. Prohibicja sztuki, mrocznej i ki wzmogła zapotrzebowanie na nie ;)

Co do gier to i śmieszno i straszno było. Miałem 3 horrory, i wszystkie przegrane, z czego w jednym na ostatniej prostej sam sobie włożyłem kija w szprychy,przegrywając na własne życzenie, a w kolejnych dwóch, cóż błędy błędy i jeszcze raz karta nie szła ;) Jednak jedna gra na rok to trochę za mało i wychodzi się z wprawy.

Co do samego turnieju, następnym razem musimy do krzesełek przykleić karteczki "Tak, to krzesło jest nam potrzebne" :)

Sama organizacja turnieju bez zastrzeżeń, za co należą się podziękowania dla Trabblera.
Falkony przyzwyczaiły nas do tej pory, że zawsze wracało się z jakimiś tantiemami, tak w tym roku było małe zdziwienie kiedy się okazało, że organizatorzy Falkonu o nas zapomnieli w tym temacie. Dobrze, że zgodzili się chociaż na turniej w sobotę :D

Robiłem trochę zdjęć, jak je zgram to wrzucę na chomika i jakiś hosting do pobrania i wkleję tutaj

Z tego co widzę Zjava 2017 będzie 18-19.02.2017, to trochę ponad 3 miesiące. Może coś uda się rozegrać wcześniej? ale to temat na inny wątek
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2016, 09:32:02 am wysłana przez Kati »
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 07, 2016, 09:58:20 am »

Dzięki wszystkim za ciekawe rozgrywki i turniejowe emocje ;) zebrałem karty wyników, wyślę je do Skoqa bliżej weekendu, bo w tym tygodniu w domu jestem gościem. Co do samego turnieju: zagrałem, podobnie jak na Sabacie, imperialnymi Wilkami (jakieś drobne korekty były - np. wywaliłem "draftowe" karty :) ). Przez cały turniej prześladował mnie jakiś pech z wojami - na 80parę kart miałem ich ponad 10, a w kilku grach uparcie nie chcieli wyskakiwać z talii :/ do tego kilka poważnych błędów w niektórych grach i tak wyszło, że nie wyszło ;D najbardziej szkoda gry z Jaśkiem, wypsztykał się szybko z Zakłóceń i wystarczyło kisić swoje 3 na Play it albo Wymianę i później odrobić straty. Cóż, dwie karcianki w jeden dzień to jednak za dużo i w ostatnich grach już zmęczenie dawało się we znaki. Fajne pojedynki z Mulqiem i ostatni z Quliqiem (obaj graliśmy nieco zmodyfikowanymi taliami z Sabatu i znów sporo walki, emocji i liczenia statsów ;) )

Nocleg w szkole okazał się całkiem niezły, ale tę rozrywkę na przyszłość pozostawię dla młodszych harcerzy, z wiekiem człowiek robi się wymagający ;D ;D
Zapisane

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 07, 2016, 12:40:16 pm »

Ja z innej strony spróbuję.

Wspaniałe jest to, że tylu chłopa, zajętych, mających rodziny, prywatne życie i multum obowiązków na co dzień, częściowo już w średnim wieku ;D zbiera się z całej Polski w jednym miejscu po to żeby pograć.......kolorowymi kartonikami!

Co do gier najlepiej wspominam tą z Katim bo straciłem przy niej najmniej nerwów ;D Kto był ten wie o czym piszę.

I oczywiście wielkie gratulacje dla mojego brata Macieja za zajęcie I miejsca bo mi to wyrzucił, że nawet mu nie pogratulowałem więc bijąc się w piersi czynię to na forum publicum. Talię miał okropną, siermiężną, bez żadnego polotu ale niestety skuteczną..... jak zawsze 8).
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 07, 2016, 05:31:01 pm »

@Qba
Ja własnie dlatego że mam żonę i dwójkę dzieci tak chętnie wyrwałem się na turniej :P

Fajnie było po roku czasu odkurzyć karty i zagrać sobie w starego dobrego dooma. Przegrałem 3 gry. Z Qligiem po ciekawej grze brakło mi 5 pkt do zwycięstwa. Z Jasqiem tak nudno że w trakcie gry żeby nie tracić nerwów i czasu oddałem walkowera. I z Katim też nudno ale dlatego że karta mi nie podeszła a Kati skutecznie rozbijał mi próby przetasowania. Najmilej wspominam grę z Izzim gdzie już w 2 turze Alek zszedł po Idealnym Trafieniu ;). Potem było jeszcze milej i skończyłem grę tracąc tylko jedną Rakietę ;).

Dzięki Trabler za organizację kolejnego Falconu. Pierwszy raz na Falconie byłem w 2006 roku więc to już 10 Falcon!! ( wiwat srebrny jubileusz ;D ). Niestety minusem w tym roku były koszty ( wejściówka aż 40zł!! ) i brak nagród, z których Falcon zawsze słynął. Może dlatego tak się stało bo organizatorzy Falconu nie poznali Toublera i pomyśleli że to jego młodszy i chudszy brat?? ;) Tak czy inaczej mam nadzieję że to wyjątek od normy, a nie nowa tradycja ;).

Do zobaczenia na następnym turnieju, oby nie dopiero za rok na Falconie ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Izzi

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 4-6 listopada 2016
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 07, 2016, 06:29:50 pm »

Dzięki wszystkim za gry i Troublerowi za zorganizowanie kolejnego Falconu.
Zapisane
Sic vis pacem, para bellum

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 - Lublin, 4-6 XI 2016
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 09, 2016, 10:32:06 am »

wielkie dzięki za granie :)
Marcino - raz jeszcze gratulacje - to było niesamowite :)

Falkon jak zawsze na plus, ale wejściówka drożeje, nagród brak, a droga krótsza się nie robi...
In minus ten hałas też - zaczyna mi to przeszkadzać, po 5 godzinach już nie mogłem zebrać myśli, może to przez brak alkoholu? :P

Dzięki wszystkim (w szczególności połowie Troublera za organizacje), do następnego!
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 - Lublin, 4-6 XI 2016
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 10, 2016, 09:22:21 am »

Zdjęcia z  turnieju

http://catshare.net/8SBbQmQ0vIssHVFa
bądź chomik
http://chomikuj.pl/Ageron/Galeria/Falkon16,5626673211.rar(archive)

PS. Qba, nie daruję Ci tej nocy  ;D sprawiłeś mi przykrość walkowerem
Zapisane

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 - Lublin, 4-6 XI 2016
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 10, 2016, 10:40:55 am »



PS. Qba, nie daruję Ci tej nocy  ;D sprawiłeś mi przykrość walkowerem

A ja myślałem, że wielką radochę bo jeszcze byś przegrał ;D ;)
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 - Lublin, 4-6 XI 2016
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 10, 2016, 12:00:04 pm »

Chodziło o samą przyjemność płynącą z gry o godz 22 8)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 - Lublin, 4-6 XI 2016
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 15, 2016, 10:12:11 pm »

Wyniki turnieju:

1.Jasieq - duże punkty: 24, małe punkty: 249, do rankingu 9pkt.
2.Qlig - duże punkty: 18, małe punkty: 30, do rankingu 8pkt.
3.Kati - duże punkty: 15, małe punkty: 134, do rankingu 7pkt.
4.Muleq - duże punkty: 15, małe punkty: 91, do rankingu 6pkt.
5.Izzi - duże punkty: 15, małe punkty: 52, do rankingu 5pkt.
6.Marcino - duże punkty: 12, małe punkty: 8, do rankingu 4pkt.
7.Cthulhu - duże punkty: 6, małe punkty: -107, do rankingu 3pkt.
8.Qba - duże punkty: 3, małe punkty: -174, do rankingu 2pkt.
9.Troublestarter - duże punkty: 0, małe punkty: -283, do rankingu 1pkt.

Dam Nekro do opublikowania szczegóły.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2016, 10:37:44 pm wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2016 - Lublin, 4-6 XI 2016
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 17, 2016, 08:00:46 am »

Wyniki made by Skoq:

http://chomikuj.pl/nekromagus/Wyniki+turniej*c3*b3w+Doom+Trooper
Zapisane