Marca 28, 2024, 03:01:36 pm
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016  (Przeczytany 16752 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 11, 2016, 07:42:08 pm »

Ja oczywiście będę. Co do zasad postulatów nie mam - ja patrząc na swoje dotychczasowe wyniki chyba za bardzo w DT grać nie umiem ;-)
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 12, 2016, 01:27:38 pm »

Mam kilka pytań i postulatów ;).

Czy termin turnieju jest ostateczny?? Czy można byłoby go przesunąć o tydzień na 10.12. o ile wszystkim ten nowy termin tez by pasował.

Jeżeli nie to czy w knajpie jest TV z dostępem do Eleven sport??  ;). Akuratnie 3.12 jest to dosyć ważna sprawa ;).

Co do zasad to przemyślcie czy rzeczywiście warto ograniczać wszystkich wojowników do 1 sztuki. Wg mnie sprowadzi się to do tego że talie beda przypominały te z Mulkomu gdzie była zasada wszystkie karty ograniczone do 1 sztuki. Ciężko zrobić jakąś sensowną talię ( zwłaszcza korporacyjną ) bez oparcia na wojownikach o niższej W.  Jeżeli jednak zostanie ta zasada to tym bardziej jestem za zbanowaniem Tośka gdyż wtedy jego zdolności dają mu jeszcze większą przewagę.

Reszta zasad nie wydaje mi się aż tak bardzo istotna żeby o nie kruszyć kopie ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 12, 2016, 02:11:12 pm »

Właściwie, jak już Muleq o tym wspomina, również mam pewne obawy co do tego ograniczenia wojów - na Mulqonie większość grała praktycznie tymi samymi kilkoma, myśle że to się tu może powtórzyć, dlatego nie wiem czy faktycznie nie byłoby lepiej zrezygnować z tej zasady.
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 12, 2016, 10:12:54 pm »



Czy termin turnieju jest ostateczny?? Czy można byłoby go przesunąć o tydzień na 10.12. o ile wszystkim ten nowy termin tez by pasował.



Muleq ten termin 3.12 jest ustalony w zasadzie na sugestię Twoją i Quliga, bo mówiliście, że właśnie 10.12 nie dacie rady. Przygotowania i rezerwacje są już mocno zaawansowane stąd myślę, że ciężko będzie na 10.12. Jaki to mądry program w TV Ci przepada? ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2016, 10:14:55 pm wysłana przez Qba »
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 13, 2016, 11:38:38 am »

Z tego co pamiętam to wstępny termin miał być koło 17.12. Nie pamiętam żebym jakoś bardzo obstawał za 3.12 ale skoro jest już ustalone to nie chcę robić zamieszania tym bardziej że nie mam pewności czy w ogóle uda mi się wyrwać na turniej.

3.12 jest el clasico, Gran Derby Europy i nie mam tu na myśli mojego pojedynku z Qligiem tylko mecz Barcy z Realem  ;D.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Izzi

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 13, 2016, 05:07:06 pm »

Prawie mija już tydzień od pierwszego postu, dlatego chciałem zrobić podsumowanie i na podstawie Waszych wypowiedzi zmodyfikować zasady.
Jednak najpierw poruszę temat daty turnieju. Podczas powrotu z Lublina pojawiły się dwie propozycje: 17.12 i 03.12, ale uznaliśmy, że 17.12 wypada za blisko świąt, co mogłoby się odbić negatywnie na frekwencji, dlatego ostateczna propozycja to 03.12 i w tej chwili zmiana nie jest też już możliwa, bo wiązałaby się również ze zmianą lokalu.
Na pocieszenie mogę napisać, że w pubie jest telewizor z dekoderem i często lecą tam mecze, więc jest spora szansa, że Muleq będziesz mógł obejrzeć el classico. Może jakoś postaram się potwierdzić, czy mają tam kanał, o którym pisałeś.

Co do zasad:
Sugestia Qby z zdobyciem 20 PZ z walki została jednomyślnie odrzucona, co mnie nie dziwi, dlatego ostatecznie wypada.
Sugestia Mulqa dotycząca gry bez sidebaru natomiast została odebrana całkiem nieźle, dlatego dorzucam ją do zasad obowiązujących.
Dopuszczenie discardu raczej odebrane negatywnie, więc na razie dalej zbanowane i na ban listę dorzucam Przerwanie linii dostawczej i Wymianę.
Do ograniczonych trafia Zużycie i Pech (ten drugi już nie będzie anihilowany po użyciu).

Moja propozycja ograniczenia wojowników do 1 sztuki na kolekcje ma na celu uatrakcyjnienie rozgrywki i wyeliminowanie talii na hołocie, które w tym roku cieszą się największą popularnością, dlatego jeszcze ją zostawiam w zasadach, ale jeżeli reakcja będzie dalej tak negatywna, to pomyślimy nad innym rozwiązaniem.

To chyba tyle na tą chwilę, pierwszy post z zasadami edytuje niebawem. Jak coś przeoczyłem, albo macie inne propozycje to zapraszam do dyskusji.
Zapisane
Sic vis pacem, para bellum

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 14, 2016, 08:40:36 am »

Moja obecność - jakieś 64% - jak wygrzebię się z bagna w pracy, to na bank się pojawię.

Co do ilości wojowników - jestem za tym, by było po 1szt. wojownika (niezależnie czy bohater, czy nie) - nigdy w ten sposób nie grałem i może być ciekawie.
Rozważyłbym ban na Toshiro - jeśli będzie po jednym ezgemplarzu wojownika w talii - to każdy go będzie miał i będzie wyścig kto pierwszy go wystawi i koszenie czegokolwiek by przeciwnik nie wykładał.
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 14, 2016, 09:07:41 am »

Ja daję sobie 70% póki co.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 14, 2016, 10:00:37 am »

Daje sobie 95% ( 5% zostawiam na jakieś nieprzewidziane sytuację),
nie wiem czy nie przyjadę koło środy ze swoją lepszą połową bo okolica ciekawa.
Tutaj prośba do ekipy z BB o doradzenie mi gdzie warto się w okolicach BB wybrać.
Jako bazę noclegową wstępne rozważam Szczyrk.
Qba wyślij mi do Ciebie nr telefonu tu albo na PW.
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 14, 2016, 07:44:38 pm »

Przy 1 kopii wojownika będzie to wyglądać tak tosiek, atylla, crenshaw, Cyryl,chemogen a legion nefaryci z autokillem cairath niszczyciel i rozdzielacz dusz nikogo więcej nie zobaczymy 😀
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 14, 2016, 07:52:30 pm »

Też mi się zdaje, że większość jednak by poszła na taką łatwiznę i ww. wojowie powtarzaliby się nonstop, siłą rzeczy wymuszając dostosowanie reszty talii pod nich, więc mogłoby być nudno. Ergo efekt może być raczej odwrotny od zamierzonego - zamiast urozmaicenia taktyk zmniejszenie ich różnorodności.
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 14, 2016, 08:52:41 pm »

Jasieq i Qlig mają rację w kwestii 1 wojownika - przećwiczyliśmy to już na którymś Mulqonie - będą się na maxa powtarzać, a np Plemion nie zobaczymy w ogóle. Już lepiej zrobić ograniczenie albo na samych bohaterów, albo np kazdy wojownik max x2 lub x3 - jakieś takie pośrednie rozwiązanie lub też po prostu odpuścić sobie to ograniczanie. Jestem za innymi rozwiązaniami niż wojownicy x1 reasumując...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 14, 2016, 08:56:02 pm »

Już wspominałem - ja zrobiłbym to po czesku. Wojownicy bez ograniczeń, a cała reszta po max 3szt tej samej karty.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 14, 2016, 09:30:11 pm »

Mi się pomysł preta bardzo podoba i już pisałem że go popieram.
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odp: BeBekon 2016 - Bielsko-Biała, 03 XII 2016
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 14, 2016, 10:17:44 pm »

Ja uwazam ze brak sidebaru jest wystarczajaca rewolucja wiec kart do 3 bym nie ograniczal. Z wojami tez sie nie upieram choc hordy badziewia sa mocno irytujace i kroluja na ostatnich turniejach. Combo chemogen i inz prozni ktory podczas walki daje mu neural jest juz cokolwiek meczace.
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry