Marca 28, 2024, 02:26:37 pm

Autor Wątek: Lackey plugin - Kult Ccg  (Przeczytany 5592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hazer1

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Lackey plugin - Kult Ccg
« dnia: Lipca 07, 2017, 10:50:08 am »

Przyznam że jako wieloletni fan Kultu poczułem się lekko zażenowany obserwując totalną posuche i brak jakiejkolwiek aktywności ze strony developerów itd. Postanowiłem "po polsku" chwycic się z losem za bary i stworzyc od podstaw plug-in do Lackeya😎nie ma przesady w stwierdzeniu że w tym momencie tworzy się historia!
Trzymać kciuki😁!!!

.
Zapisane

Hazer1

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Lackey plugin - Kult Ccg
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 07, 2017, 11:16:42 am »

https://youtu.be/lB4V2Xj5tzg
Tutaj pogladowka jak wygląda  i działa Lackey ccg. Ściaga się  go z oficjalnej strony. Duża zaletą Lackeya jest fakt że posiada minimalne wymagania w kwestii konfiguracji kompia (istnieje również specjalny tryb do grania po sieci) Słyszałam że masa ludzi organizuje w ten sposob turnieje , plus jest taki że ,teoretycznie grają ludzie z całej Polski , ale siedząc przed kompem... Nikt nie musi juz przejechać pół Polski żeby stawić się na turnieju
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2017, 11:33:03 am wysłana przez Hazer1 »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Lackey plugin - Kult Ccg
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 08, 2017, 07:37:54 pm »

Graliśmy tak kiedyś w DT. Ale z czasem zmienili mechanikę i już nie dało się używać poprawnie kart typu Na czarną godzinę i były problemy z innymi, które wymagają mieszania w decku. W razie czego mam skany angielskich kart, gdyby były potrzebne.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.