Grudzień 12, 2018, 05:58:54 am

Autor Wątek: Bielsko-Biała  (Przeczytany 888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adolf_Egzekutor

Bielsko-Biała
« dnia: Styczeń 14, 2018, 11:25:54 pm »

Cześć wszystkim! Nie przedłużając - bardzo chciałbym zacząć grać w DT. Mam 250+ kart, które dostałem "w spadku" po moim dużo starszym bracie, który już praktycznie nie pamięta zasad, a zresztą rzadko się widujemy. Z tego co się zorientowałem to istnieje dosyć mocna grupa graczy w BB. Rozmawiałem nawet z kimś na Sabat Fiction-Feście o ewentualnym spotkaniu - niestety zapodziałem gdzieś numer tel., który otrzymałem :/ Z wielką chęcią wpadłbym na jakiś event ze swoimi kartami, gdzie nauczyłbym się grać ;)

Jasieq

• **
  • Czyste Zło
Odp: Bielsko-Biała
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2018, 10:15:54 am »

Siemanko, pogadam z chłopakami z BB, chwilowo mamy małą przerwę i nie graliśmy ostatnio, ale jak się zorganizujemy w najbliższym czasie to postaram się dać znać wcześniej :). Planujemy też, jak już widziałeś jakiś turniej całkiem niedługo. :D
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Muleq

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2018, 06:54:33 pm »

Chłopaki! Jak chcecie żeby nowy kolega jeszcze kiedyś zagrał w Dooma za wszelką cenę nie pozwólcie Jaśqowi uczyć go gry :P.
KORWiN - 4,76% - a jednak naprzód!! :)

Adolf_Egzekutor

« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2018, 11:24:07 pm »

Ja jestem bardzo chętny. A Ciebie Muleq zapraszam do Krakowa na turniej w "Czas Zaorać Socjalizm" - będzie niebawem na premierę pierwszego dodatku ;)

Muleq

« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2018, 02:51:43 pm »

Wreszcie jakaś bratania dusza ;).
Daj znać jak już będziesz znał termin. Postaram się wpaść.
KORWiN - 4,76% - a jednak naprzód!! :)

sayx

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2018, 09:46:37 pm »

Witam! Po roku znów mi się zebrało na budowanie talii. Czy jest ktoś z Bielska kto czynnie zajmuje się jeszcze DT? Potrzebowałbym kupić trochę kart w rozsądnej cenie itp. i poskładać jakieś podstawowe talie dla każdej frakcji :)

Izzi

• **
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2018, 05:57:53 pm »

Witam.
W B-B jest teraz ostoja z największą ilością aktywnych graczy, którzy robią mniej więcej połowę wymaganej frekwencji na turniejach ;)
Obecnie gramy trochę rzadziej, ale jak podeślesz na priv jakiś kontakt to pewnie się odezwiemy przed następną grą. W Bielsku gramy głównie rekreacyjnie na "duże talie" liczące po kilkaset kart, tematycznie pod daną korporację/legion/bractwo, ale myślę, że w razie czego będzie można też się kiedyś spotkać, by zagrać na talie turniejowe.
Kart na handel raczej mamy niewiele, ale jak będziesz w stanie podać jakąś listę to zobaczymy, co da się zrobić.
Sic vis pacem, para bellum

sayx

« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 02, 2018, 10:27:28 pm »

Dzięki! Wysłałem mejla!

Adolf_Egzekutor

« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2018, 08:39:45 pm »

I jak z tym graniem? Wiadomo coś? ;)