Maj 23, 2019, 01:49:32 pm

Autor Wątek: Sprzęt Dla Robota zabójcy  (Przeczytany 105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapitan Shinobi

 • **
 • Offline Offline
 • Wiadomości: 284
 • Banzai!!!
  • Zobacz profil
Sprzęt Dla Robota zabójcy
« dnia: Grudzień 28, 2018, 11:41:31 pm »

Taki pomysł mi chodzi po głowie:
z racji że Eradicatory są jedną z najbardziej "skrzywdzonych" jednostek w DT, a opierając się na War Zonie bitewnym (1 edycji), wprowadziłbym trochę sprzętu, z oczywistą adnotacją, że Wyposażenie Eradicatora byłoby dozwolone dla niego - omijając ograniczenie zapisane na karcie.

Karta zasad Wyposażenia Eradicatora:
1) Robot może mieć do 3 sztuk na raz i nie mogą się dublować.
2) klasycznie akcja za sztukę - jak zwykły ekwipunek (podobnież - jedna broń w walce, no chyba że "Ekspertujemy" naszego robota)
3) sprzęt oznaczony jako "Wyposażenie Eradicatora" nie może być używany przez żadną inną jednostkę, czego nie zmieni ani Algeroth, ani Chris Jackson, ani Sojusz CY itd/itp. Cytat z WZ: "ulepszony CKM jest tak ciężki, że nie może go przenosić żaden człowiek. Tylko prądnica Eradicatora może to zasilać". Może nie słowo w słowo, ale cytowałem z pamięci. Sens chyba jest jasny.

Tak na szybko:

Gigadeath Chainripper (swoją drogą macie pomysł jak to przetłumaczyć na PL - tak żeby nie budziło politowania?)
Wyposażenie Eradicatora. Broń bezpośrednia. +5 do WW. Zranieni przeciwnicy są automatycznie zabijani i anihilowani.

Magmascorcher (tego też nie wiem jak przetłumaczyć)
Wyposażenie Eradicatora. Broń strzelecka i do walki wręcz. +4 do WW i S. Jeżeli przeciwnik zostanie zraniony i nie umrze, ulega poparzeniu. Oznacz go - jego WW, S i P zmniejsza się o 3. Znaczniki poparzeń są kumulatywne.

SA-SG-80 (tego na szczęście nie trzeba tłumaczyć na PL  ;))
Wyposażenie Eradicatora. Broń strzelecka. Strzelba. +3 do S. Wykorzystując jedną akcję ataku, Eradicator może 2 razy zaatakować. Starcia należy rozpatrywać po kolei (dozwolony jest atak dwukrotny na jeden cel). Dla mnie jest logiczne, że oba ataki są na S i że w obu walkach "strzelamy" ze strzelby - jeśli ktoś jest przeciwnego zdania, można to zawrzeć w opisie karty.

Titan Megablaster
Wyposażenie Eradicatora. Broń strzelecka. CKM. +5 do S. Jeżeli zmodyfikowane S jest wyższe lub równe dwukrotności P oponenta, to ten ostatni zostaje automatycznie zabity.

Z cyklu "coś z zupełnie innej beczki""

System Samonaprawczy
Wyposażenie Eradicatora. Wojownik leczy się automatycznie po otrzymaniu rany. Jeżeli otrzyma tę kartę będąc rannym, leczy się natychmiast.

Ulepszony System Naprowadzania
Wyposażenie Eradicatora. Wojownik ma do dyspozycji jeden atak dodatkowo, w każdej twej turze. Przeprowadza się go oddzielnie, jako samodzielne działanie, po wykonaniu innych akcji.

Kamuflarz Bojowy
Wyposażenie Eradicatora. P wojownik zwiększa się o 4. W walce uderza on pierwszy (itd). KAMUFLARZ BOJOWY nie jest uznawany za PANCERZ.

Obrazki broni są w War Zonie głównym albo którymś z dodatków, z tym, że czarno-białe.

PS zdaję sobie sobie sprawę, że "equipment sucks", jak ktoś kiedyś celnie powiedział, ale rzeczy typu CKM czy miotacz płomieni nie pasują na specjala. Z drugiej strony, nie są jakimiś gamebrejkerami, a dawałyby jakieś opcje dla tej biednej jednostki, jaką jest Eradicator (swoją drogą to ładnie brzmi - mogli zostawić to w nazwie PL, zamiast wymyślać kolejną wariację na temat Terminator => Elektroniczny morderca ;))
Zapisane
Niedobrze, kiedy z jednej rzeczy powstają dwie.
Nie trzeba szukać niczego poza drogą samuraja.
Ona jest jedna i zawsze taka sama.
Jeśli człowiek to pojmie, pozna wszystkie inne drogi...
I będzie coraz lepiej rozumieć tę, która jest jego własną.

Nekro

 • phpBB Moderator
 • *****
 • Offline Offline
 • Wiadomości: 2068
 • Coś W Dowolnej?
  • Zobacz profil
Odp: Sprzęt Dla Robota zabójcy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2019, 10:20:52 am »

Pomysł ok ale sama machina już w sobie jest i tak dość silna. Pomysł raczej dla wielkich miłośników robota.
Zapisane