Pozostałe > Ziemia Niczyja

Mortificator - brak polskiej edycji

(1/3) > >>

Kapitan Shinobi:
Takie pytanka natury technicznej:
1) dlaczego akurat Mort nie doczekał się wersji polskiej (gdyby późniejsze dodatki też istniały tylko w obcych językach uznałbym, że twórcy doszli do wniosku, że gra umarła, i nie ma sensu dalej wydawać dodatków, ale późniejsze wyszły wszystkie po naszemu).
2) kto o tym zadecydował i na jakiej podstawie? Jeśli MAG (czy tam jakiś inny wydawca, nie mam orientacji) nie miał kasy (będąc po INQ/WZ, które przecież "karierę" zrobiły) na tłumaczenie/wydanie kart Morta, to jakim cudem wzięli się za Golgothę i następne?
3) skoro nie wydawano Morta po naszemu, to dlaczego wpakowano znaczek tegoż dodatku na karty Promo (Wodna Bestia, Idealne Trafienie i parę innych)? Czy nie byłoby bardziej logiczne, żeby te karty nie miały znaczka w ogóle (tak jak np. Luna tudzież Przywódca Nefarytów)?.

Off topic: na Ragatholu widnieje znaczek War Zone - w pierwszej chwili myślałem, że Inferno zrobiło błąd w druku, przy liście kart z WZ  ;) - ale to chyba czysty przypadek, że ma akurat ten znaczek.

Batyra:

--- Cytat: Kapitan Shinobi w Lutego 02, 2019, 11:43:01 pm ---Off topic: na Ragatholu widnieje znaczek War Zone - w pierwszej chwili myślałem, że Inferno zrobiło błąd w druku, przy liście kart z WZ  ;) - ale to chyba czysty przypadek, że ma akurat ten znaczek.

--- Koniec cytatu ---

Z Ragatholem to jest jeszcze ciekawiej bo jest i z inkwizycji i z warzone... i to z różnymi obrazkami - zależy od wersji językowej - więc pewnie jak drukarnia dostała źródłowe czy z usa czy skąd inąd to podmieniali tylko teksty i gdzieś po drodze ktoś zmienił.



A jeszcze śmiesznej jest z golgothą z inquesta - ta ma wogóle swój znaczek.

Kapitan Shinobi:
A to jeszcze ciekawsze z tym Ragatholem, ten sam obrazek tylko inaczej wykadrowany. Z mieczem chyba lepiej wygląda.

Batyra:
Fajna różnica w skadrowaniu jest jeszcze pomiędzy pretoriańskiej łowca limited i unlimited. Wrzucić foto? Czy wszyscy widzieli już?

Skoq:
Limited chyba fajniejszy.... chociaż - rzecz gustu. Ragathole z Inq rzadsze niż z WZ ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej