Forum ogólne > Talie/taktyki

SideBar

(1/3) > >>

Atticus:
Co dziwniejsze te 25 kart dla niektórych graczy nie ma wiekszego znaczenia i nie kłopoczą się z ich używaniem . Ja osobiście uważam ,że dobry SideBar (polska nazwa wyleciała mi z głowy) jest kluczem do sukcesu . Używając takich kart jak "Boskie Natchnienie" , "Przykra niespodzianka" oraz  "Grabież" niejednokrotnie pozwali nam wyjść z teoretycznie patowej sytuacji . Chciałem podać tutaj karty które powinien zawierać taki SideBar . Oczywiście każdy powinien go dopasowac do indywidualnych potrzeb swojej talii.

Czołg Bojowy Grizzly
Biogigant
EDIT Owca na Rzeź

EDIT [ 17 czerwca 2006 11:21 ]
(Znawca Sztuki,Anihilacja,Sposobność Nataniela,Potężny Wpływ)
Całkowite Zaćmienie
Zrównanie z Ziemią
Terroris Attack
Listen Up

Play It Again
Sabotaż
Uszkodzenie
Fałszerstwo
Przejęcie Przez Wroga
Urządzenie przechwytujące
Trzęsienie Ziemi
Ładunek Wybuchowy
Niewinna Sztuczka
Szpieg w Szeregach

Przenośna Mina
Zabójstwo
Samobójcza Misja

Reflection
Untouchable
Zawodna Harmonia
Amulet Yomury
Bank Kardynała

pretorianstalker:
Nie jest to specjalnie uniwersalny sidebar :) Po co Do rzeźnika w większości talii? Jak ktoś nie ma stwora to nic  z tym nie zrobi :/ Urządzenie naprowadzające - tylko dla ŻZ i Heretyków.
Dodałbym natomiast Całkowite zacmienie i Leveled field - czasami mogą być bardzo użyteczne, ale oczywiście i tak zalezy od taktyki jaką przyjmiemy.

Diablerist:
Zrównanie z Ziemią to podstawa w Sidebarze.
Do tego karty odrzucające karty różnych typów:
Sabotaż albo Gniew Algerotha
Fałszerstwo
Desperackie Środki albo Przekazanie Danych
Bombardowanie Planetarne albo Niespodziewana Inwazja
Zawodna Harmonia
Skrucha

No i minimun 3x Nieudany Czar albo Reflection - to mi uratowało życie w Katowicach :mrgreen:

pretorianstalker:
To ja wróce do tematu tego Sidebaru :D
Przypominam, że są tylko 3 karty, które pozwalają z niego s korzystać - jeżeli ktoś chce szykować combosa, który wymaga 2 kart z sidebaru z czego karty te wymagają takich kosztów jak anihialacja - jest to niemalże niemożliwe dopóki nie wyrzucimy przeciwnikowi kart z reki.
Uważam wiec, że w uniwersalnym sidebarze nie powinno być znawców czy czarów sztuki.
Powinny natomiast napewno znaleźć się:
-Całkowite zaćmienie
-Zrównanie z ziemią

Czasem warto też włożyć:
-Terrorist attack
-Listen up!

Atticus:

--- Cytat: "pretorianstalker" ---
Uważam wiec, że w uniwersalnym sidebarze nie powinno być znawców czy czarów sztuki.
Powinny natomiast napewno znaleźć się:
-Całkowite zaćmienie
-Zrównanie z ziemią

Czasem warto też włożyć:
-Terrorist attack
-Listen up!
--- Koniec cytatu ---


A więc wyrzucamy znawce i anihilacje :D Prosze o dalsze uwagi --> Zbudujemy SideBar Idealny  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej