Marca 29, 2024, 03:57:23 pm

Autor Wątek: Nawrócenie (misja)  (Przeczytany 643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapitan Shinobi

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 474
  • Banzai!!!
    • Zobacz profil
Nawrócenie (misja)
« dnia: Marca 24, 2019, 10:52:03 pm »

NAWRÓCENIE

Misja  Bractwo

MISJA GRACZA. Aby wykonać tą misję, gracz musi poprzez działanie kart zmienić dowolnego, znajdującego się w grze HERETYKA w Żołnierza Zagłady. Wówczas otrzymuje 5 PZ i 5A. Punkty za tę misję możesz otrzymać tylko raz w trakcie jednej gry.

Uwagi:
1) misja gracza oznacza misję zlecaną graczowi (w odróżnieniu od misji wojownika, zlecanej temuż). przy braku uszczegółowień misję możemy zlecić komukolwiek z uczestników gry.
2) projektując Nawrócenie miałem na myśli karty typu Dotknięty Światłem, Wyklęcie itp., a ograniczenie zarobków dodałem żeby po pierwsze - ukrócić talie "samogwałtowe" na kultystach (3 akcje, 3 misje po kolei i zmiana przynależności - 15PZ na turę); po drugie Heretycy są nacją mającą i tak "pod górkę" w DT (Skrucha i Liber{nie ten raper ;)}) - więc 25 PZ za 5x Dotknięty Światłem to za wysoka kara dla gracza, który se wziął Heretyków.
3) po namyśle - nie jestem pewien czy Kultyści się łapią na Nawrócenie - Kultysta jako taki nie korzysta z żadnej karty, a ze swej zdolności specjalnej. Niech wypowiedzą się bardziej dośwadczeni (zwykle Pretor i Nekro ;)) - ja na razie skłaniałbym się ku wersji, że tak sformułowanej misji mój Kultysta (zmieniając się z Heretyka na ŻZ) nie wypełni. Podobnież Kultysta przeciwnika - gdyby akurat potrzebował przemiany w ŻZ - nie spełni wymogów mojej misji.
Zapisane
Niedobrze, kiedy z jednej rzeczy powstają dwie.
Nie trzeba szukać niczego poza drogą samuraja.
Ona jest jedna i zawsze taka sama.
Jeśli człowiek to pojmie, pozna wszystkie inne drogi...
I będzie coraz lepiej rozumieć tę, która jest jego własną.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Nawrócenie (misja)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 03, 2019, 12:01:05 pm »

Pompujemy samogwałty. Stanowcze nie.
Zapisane