Marca 28, 2024, 05:08:56 pm

Autor Wątek: Emanacja Apostoła (specjalna)  (Przeczytany 1001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapitan Shinobi

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 474
  • Banzai!!!
    • Zobacz profil
Emanacja Apostoła (specjalna)
« dnia: Kwietnia 07, 2019, 10:09:54 pm »

EMANACJA APOSTOŁA

k. specjalna  Legion Ciemności

Możesz zagrać tę kartę kosztem trzech akcji. Pozostaje w grze. Wybierz jednego z pięciu APOSTOŁÓW (WIELKA CIEMNOŚĆ nie wchodzi w rachubę). Dopóki ta karta nie zostanie utracona, zyskujesz wszystkie zdolności i moce, jakie zapewnia dany APOSTOŁ (najlepiej miej w rezerwie jego kartę, żeby nie było wątpliwości co konkretnie zyskujesz/możesz zrobić). Jeżeli EMANACJA zostanie odrzucona (lub zablokowana po użyciu), jest automatycznie usuwana z gry. Karta unikatowa, dozwolona do jednej kopii na talię.

UWAGI:
- Wielka Ciemność to dopisek jaki ma Ten, Którego Nie Powinno Się Nazywać. Lepiej brzmi, bo krótsze, a wytrawni gracze Doom Troopera powinni wiedzieć o kogo chodzi. Na swoje potrzeby "ukułem" nazwę Władca Ciemności, no ale nie będę wprowadzał "zamieszania".
Aha właśnie coś do mnie dotarło. TKNPSN nie ma napisu (kapitalkami) apostoł. Czy to znaczy, że pan wszystkich Apostołów nie jest uznawany za Apostoła? No wypada, że nie. Chyba, że angielska wersja się różni (co nie jest wykluczone). 
Jeśli jednak "english version" jest taki jak u nas, to znaczy, że w sensie mechaniki gry ta cała Wielka Ciemność to taki sam zwykły cieć, jak pierwszy lepszy Nekromutant. No powiem wam szczerze, że gdybym był tym TKNPSN'em, to solidnie bym się %$^#@@!. Za to, gdybym bym np. jakimś Nefarytą (nawet niższego szczebla), to parsknął bym śmiechem. 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2019, 10:26:49 pm wysłana przez Kapitan Shinobi »
Zapisane
Niedobrze, kiedy z jednej rzeczy powstają dwie.
Nie trzeba szukać niczego poza drogą samuraja.
Ona jest jedna i zawsze taka sama.
Jeśli człowiek to pojmie, pozna wszystkie inne drogi...
I będzie coraz lepiej rozumieć tę, która jest jego własną.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Emanacja Apostoła (specjalna)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 18, 2019, 11:34:58 am »

Nazwa karty ok ale przemyślał bym jej treść jeszcze raz.
Zapisane

Kapitan Shinobi

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 474
  • Banzai!!!
    • Zobacz profil
Odp: Emanacja Apostoła (specjalna)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 18, 2019, 10:48:40 pm »

Nie bardzo rozumiem co miałbym przemyśleć - możesz uściślić?
Nazwa wynika z działania karty (tak, jak ja to rozumiem).

Pojawia się coś w rodzaju ducha danego Apostoła, który wspiera swoich podwładnych.
ale bez "fizycznej" obecności takowego. Czyli mamy dostęp do wszystkiego, co dawałby wystawiony Apostoł wojownik, z tym że nikt nie zarobi 20 PZ za Eat This, Booby trapy i takie tam. Przeciwnik może nam co najwyżej zrobić bloka, lub później walnąć Equilibrium lub czymś takim (pewnie źle napisałem ;))
Zapisane
Niedobrze, kiedy z jednej rzeczy powstają dwie.
Nie trzeba szukać niczego poza drogą samuraja.
Ona jest jedna i zawsze taka sama.
Jeśli człowiek to pojmie, pozna wszystkie inne drogi...
I będzie coraz lepiej rozumieć tę, która jest jego własną.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Emanacja Apostoła (specjalna)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 20, 2019, 06:39:26 pm »

Osobiście to działanie mi się nie podoba a taka emancja może działać na wiele sposobów.
Zapisane