Pozostałe > Ziemia Niczyja

Ilu jest Durandów PL?

(1/2) > >>

Kapitan Shinobi:
Pytanie natury technicznej:
Czy ktoś z was ma orientację ile zostało wydrukowanych Durandów w wersji PL - jaki to jest rząd wielkości - 100, 200, 1000? Kiedyś myślałem że takich koksów zrobili góra "naście" sztuk, ale z biegiem czasu stwierdziłem, że każdy szanujący się kolekcjoner ma po kilku. Sam mam 3, a nigdy specjalnie na nich nie polowałem, raczej wpadali przypadkiem, przy okazji jakiegoś większego "dealu".

Jak mniemam liczby dokładnej nie ma szans poznać, ale ktoś z doświadczeniem być może byłby w stanie oszacować tę liczbę.

pretorianstalker:
Strzelam, że kilka tysięcy bo to chyba minimum dla tego typu druku żeby był opłacalny. :)

Kapitan Shinobi:
Ale samych Durandów kilka tysięcy? To commony by szły w setki tysięcy? W sumie przez ileś lat DT był na rynku, to może i tak.
Pytanie czy dobrze rozumuję. Na (przykładowo) jednego Yojimbo mam 40 Hatamoto
(w miejsce Yośka i Hata można wstawić dowolną kombinację boh z podstawki i jego odpowiednik z commonów, np. Val i Etoiles, Mitch i Żołnierz piech itd, bo mniej więcej taki mam stosunek w kolekcji).
Czyli na 1000 Yośków (R) będzie ok 40 000 Hatamoto (C)?

pretorianstalker:
1 Durand przypada średnio na 1 box Inkwizycji. 1 Yojimbo przypada na około 3,5 boxa, a na każdego Yojimbo powinno być około 13-14 Hatamoto. :)

Kapitan Shinobi:
A jeszcze czy mógłbyś mi powiedzieć - box to ile dodatków (innymi słowy ile kart), i czy np. box Inqui równa się boxowi Golgothy (jedne były po 8 kart, a drugie piętnaście)?

Podstawka base set też były po 15 kart, czyli ile liczył taki box?

PS.
Wniosek jest taki że "eRka" z podstawki jest dużo rzadsza niż eRka z dodatku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej