Marca 28, 2024, 02:32:16 pm

Autor Wątek: Nazwy dodatków  (Przeczytany 1688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapitan Shinobi

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 474
  • Banzai!!!
    • Zobacz profil
Nazwy dodatków
« dnia: Listopada 16, 2019, 12:05:14 am »

Krótki wstęp.
Stworzyłem własną wersję DT, no i rozrosła się do niebotycznych rozmiarów ;)
27 dodatków. Z tym, że te co były w oryginale są nadal u mnie. Czyli swoich mam 21.

Puenta - brakuje mi inspiracji do nazw kolejnych dodatków. Wypiszę te co już mam, co by się nie dublować.

Earthbound (nazwa jednego ze statków kosmicznych z gry AvP - ale tej pierwszej, to były chyba początki lat 2000)
Valhalla (tu sobie wprowadziłem nowe plemię, Celtów, inspirowanych nordycką mitologią i ogólnie Wikingami)
Banzai (dodatkek dedykowany Mishimie, oczywiście starałem się zachować jakiś tam balans, reszta też coś dostaje)
Space Impact (jw, Capitol)
Clans Revenge (jw, Imperial - chyba jasne ;))
Kampfgruppe (coś dla Skoqa)
Cyberdex (Cybery na deser)
Casualties Of War (to oczywiście żywcem wyjęte z War Zone Bitewniaka)
Cardinal's Wrath (braciszkowie rządzą)
Dark Age (Dark Legion strikes back)
Skull Seekers (wracamy na Ziemię)
Evangelion (w języku esperanto "dobra nowina", brak związków z Neon Genesis Evangelion)
Beasts Of Lost Paradise
Veteran Warriors
Evangelion II (brak pomysłów ;))
Heresy (jeden z dodatków fanowskich, które sobie gdzieś tam kiedyś ściągnąłem)
Lost Kingdoms
The Sword
Powerslave (tytuł piątej płyty Iron Maiden, oraz jeden z utworów z tejże)
Solaris (Lem, a jakże, mam nadzieję, że się nie obrazi)
Veteran Warriors II (kolejny brak pomysłów, a dużo wojaków ;))


Rzucajcie pomysłami :).

Aha, jeszcze napiszę o dodatkach fanowskich (właściwie to czemu mi się nie podobają).

Heresy - ten akurat się załapał
Ragnarok - czyli zmierzch bogów, w DT bogowie nie występują, żadnych Odynów i Thorów, więc bez sensu.
CorpWars - wojny korporacyjne. Moi drodzy, wojny korporacyjne trwają i będą trwać wiecznie, bo nigdy w 100% nie będzie zgody między tak różnymi zbiorowiskami jak megakorporacje. Potyczki, bitwy, kampanie. W War Zone bitewnym dokładnie tak samo to wygląda. Czyli ta nazwa jest dla mnie bez sensu, bo to tak mniej więcej, jakby nadać dodatkowi nazwę "Żołnierz Zagłady". 
Skull Seekers - ten się załapał, jeden z nielicznych z sensem (stanowi jakby rozwinięcie Paradise Losta).
Dementia - nie wiem czy dobrze myślę, ale jeśli chodzi o demencję, no to sorry. Nie dam dodatkowi nazwy typu "grypa" lub "przewlekła obturacyjna choroba płuc"
Revival -  znaczy niby odrodzenie, w sumie nie brzmi najgorzej, tylko co w DT miałoby się odradzać? Może smoki. Albo Atlantyda. Z braku laku mógłbym to zaimplementować, ale nie podoba mi się.

A, i jeszcze jedno, mam w planach (na razie bardzo odległych):
- dodatek z Atlantydami (ale tu jest kupa roboty, bo ci co są to lipa straszna) o nazwie Atlantis (5th Tribe nie podoba mi się, a taką ma nazwę ten fanowski dodatek);
- dodatek wprowadzający nowego, szóstego Apostoła (ale tu jest jeszcze więcej katorżniczej pracy ;)) o nazwie
(a jakże) "The Sixth Apostle". O ile jednak Atlantydzi mają jakiś zarys/stelaż, coś na czym mogę się opierać, tu muszę zaprojektować wszystko do nowa, uwzględniając rozwój na przestrzeni xx dodatków. Czyli całą armie trzeba stworzyć od zera - piechotę, specjalnych, nefów, sprzęt, jakieś M. Harmonie, jakieś specjalki pod nich, budynki/strefy im dedykowane itd. Na razie nie mam na to siły. Ale plan jest, więc te dwie nazwy dodatków są niejako zarezerwowane.
Zapisane
Niedobrze, kiedy z jednej rzeczy powstają dwie.
Nie trzeba szukać niczego poza drogą samuraja.
Ona jest jedna i zawsze taka sama.
Jeśli człowiek to pojmie, pozna wszystkie inne drogi...
I będzie coraz lepiej rozumieć tę, która jest jego własną.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Nazwy dodatków
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2019, 09:38:30 am »

Mysle, ze jakby to przejrzec (oczywiscie w wersji z grafikami do druku) to cos by sie wybralo i dolozylo z jeden dodatek. Kiedys chyba siade nad tym i sam wybiore karty z dodatkow "poloficjalnych" i zrobimy z tym turniej. Praca w zespolena forum trwala zbyt dlugo. ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Kapitan Shinobi

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 474
  • Banzai!!!
    • Zobacz profil
Odp: Nazwy dodatków
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2019, 09:52:36 pm »

No jak, przecież przesortowaliście te dodatki i są listy kart na które się zgodziliście. Crapy zostały odsortowane, to co ma (mniejszy lub większy) sens, lub przynajmniej nie burzy gry, zostało zaakceptowane.
Co do turnieju to jakoś tego nie widzę. Kto miałby to wydrukować i w jakiej formie? 
Zapisane
Niedobrze, kiedy z jednej rzeczy powstają dwie.
Nie trzeba szukać niczego poza drogą samuraja.
Ona jest jedna i zawsze taka sama.
Jeśli człowiek to pojmie, pozna wszystkie inne drogi...
I będzie coraz lepiej rozumieć tę, która jest jego własną.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Nazwy dodatków
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2019, 09:29:04 pm »

Nie posortowaliśmy wszystkiego. A drukowanie byłoby na zasadzie - chcesz uzyc to se drukujesz i wsadzasz w koszulki z normalną kartą żeby nie dało się poznać z tyłu - koniec filozofii.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.