Forum ogólne > Tablica

Utrzymanie serwera

(1/80) > >>

pretorianstalker:
Sprawa wygląda następująco - potrzebne jest około 80zł na rok. Wszyscy chętni do zasponsorowania proszeni są o kontakt ze mną. Jeżeli uzbieramy więcej to albo kasa zostanie na następny rok, albo wykorzysta się ją na nagrody rozlosowywane wśród ludzi opłacających serwer :-)
Jezeli popieracie taką inicjatywę, żeby Ci którzy płacą za utrzymanie serwera brali udział w losowaniu nagród, które fundowane będą w jakimś stopniu z puli kasy jaką użytkownicy wpłacą piszcie poniżej.
Uważam, że jest to niezły pomysł. Jeżeli powiedzmy uzbiera się nas 20 osób, które będa chętne aby dołożyć się do serwera, to opłata na rok wyniesie powiedzmy 5zł - niewiele. Z tego jakieś 20zl powinno jeszcze zostać i za to można już kupić około 7 boosterów, które dostanie jedna lub 2 czy 3 osoby dokładające się do serwera (ja będę wykluczony z losowania, żeby nie było podejrzeń o przekręty i podobne :mrgreen: )

Proponuje tez na początek opłaty za miesiąc, a nie za cały rok - w razie jakiegoś niepowodzenia, tudzież innego problemu itp. Za miesiąc zapłacimy około 6zl i proponowałbym ten system opłat przez pierwszy rok :-)

Nicodemus:
pretorianstalker, Trzeba bylo wczesniej powiedziec. Mowilem ze ustawiam na rok platnosc i teraz trzeba placic co roku. Ostateczny termin platnosci to 13.05.06r wiec za 5 dni - pozniej zawieszaja dzialanie serwera, a po nastepnych paru dniach kasuja zawartosc, wiec trzeba zaplacic

pretorianstalker:
Myślałem, że to dowolny wybóri nie ma dla nich znaczenia jak się wpłaca :-) Niech więc będzie - podaj mi jakieś konto na GG, a ja zbiore kase i podeślę. Mam nadzieję, że się wszystko nie posypie za jakiś miesiąc bo będzie lipa.

Nicodemus:
pretorianstalker, To serwer platny - nic sie nie posypie. Placimy - wymagamy

pretorianstalker:
Ostatnio się posypało i nie z powodów technicznych ;-) Admin się obraził.
Mam nadzieję, że tutaj będzie większa tolerancja i każdy będzie mógł niszczyć wybraną przez siebie muzykę i z tego powodu nikt się nie obrazi - każdy ma prawo do pisania tego co uważa za słuszne, dopóki nie jest to niezgodne z prawem i nie uderza bezpośrednio w innych użytkowników.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej