Forum ogólne > Klub Arkadin

Kolekcja własnej roboty

(1/7) > >>

merkuriańska ohyda:
Witam Panowie. Na forum jestem nowy, ale stażem w DT to już weteran. Gram z przerwą od 1998. Jako, że ostatnio zacząłem grać po ponad 10 letniej przerwie, postanowiłem rozruszać grę nowymi kartami. Tak powstało ponad 400 egzemplarzy nowiutkich kart po polsku. Zastrzegam, że robiłem je głównie pod swoje potrzeby np. nie przepadam za plemionam więc nie ma żadnych kart do tych organizacji. Jeśli ktoś chce może sobie ściągnąć, nie są idealnej jakości (w sumie to dzięki nim zainteresowałem się Photoshopem), ale są grywalne, idealnie pasują do prywatnych gier. Miłej zabawy. https://www.mediafire.com/file/pqu50rbdphifs0n/doom_trooper_fanowski.rar/file

Kapitan Shinobi:
Miło słyszeć, że gra jeszcze nie umarła. Jako wielki orędownik twórczości własnej graczy i fanów z radością przyjmę w nasze zacne grono. W wolnej chwili zajrzę do zawartości. Pozdrawiam.

merkuriańska ohyda:
Dzięki. Widzę, że lubisz Mishimę. Coś tam znajdziesz dla tej Korporacji. Starałem się robić karty, w miarę po równo dla wszystkich organizacji. Z oczywistych względów LC ma najwięcej, bo też i dużo materiałów graficznych udało mi się dla nich zebrać. Napiszę jeszcze, że karty starałem się robić pod grafiki, a nie odwrotnie. Nie ma tam raczej kart przesadzonych czy "chamskich". Trochę też przez to, że gram pewnie inaczej niż większość z was.

Kapitan Shinobi:
Tak, Mishima to moja ulubiona przynależność w DT. Tak ogólnie pasuje mi ten klimat honorowych wojowników, no i grafiki z postaciami czy sprzętem tejże korpo są zwykle przednie. A zbroja Hatamoto to w ogóle najpiękniejsza grafika z DT, moim skromnym zdaniem.

Może w weekend będę miał więcej czasu, to odniosę się do zawartości, przeglądałem to pobieżnie i mam sporo uwag, przemyśleń itp.

merkuriańska ohyda:
To dobrze, konstruktywna krytyka jest jak najbardziej wskazana. Sam zauważyłem już sporo niedociągnięć, może niepotrzebnie tak dużo kart naraz zrobiłem, trudniej przez to wychwycić choćby literówki. I jeśli masz wiedzę to może coś mi doradzisz czy to w sprawach technicznych czy merytorycznych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej