Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Goblikon 2023, 14-16 lipca Racibórz.

(1/2) > >>

Veetoo:
Dobry wieczór!
Po 5 latach przerwy wracamy z konwentem w Raciborzu (ostatnia edycja w 2017 roku choć ostatni raz chyba zawitaliście do nas w 2015 roku). Standardowo - zapewniamy miejce, nagrody i dobrą zabawę w kameralnym gronie.
Konwent w Raciborzu, 14-16 lipca, o miejsce - jeszcze walczymy, podamy w późniejszym terminie.

Jeśli jesteście chętni - proszę o zgłoszenie na maila program.goblikon@gmail.com
Informacje o konwencie będą się pojawiać na profilu facebookowym: https://www.facebook.com/goblikon

Mam nadzieję, że - do zobaczenia!

Qlig:
ja bym się chętnie wybrał i pewnie kogoś z Krakowa też bym zmobilizował

Panowie, co sądzicie?

Dawno bardzo nic nie graliśmy

Skoq:
Nostalgicznie by się wróciło do Raciborza :)

Qlig - zapraszamy do Waw - gramy w miarę regularnie, a ostatnimi czasy bywają ludzie spoza - np. Atticus, PRetroianstalker, Cyberedd, TrStarter, Kati i inni - na ostatnim graniu było 11 osób :)

Masz może FB? odnajdź mnie i dołączę - na tej grupie dużo piszemy - trochę życie z forum się tam przeniosło...

pretorianstalker:
Ja bym rozważał... Może się uda wybrać. Myślę, że jedna czy dwie osoby z okolic Śląska by sie jeszcze znalazły.

Przy okazji - ja teraz też z okolic Krakowa. Ktoś tu grywa jeszcze?

pretorianstalker:
Ok - kto chętny pisać. Sprawdzam jak to będzie z miejscami dla nas. Na razie chętnych jest sporo, myślę że można liczyć na około 10 osób... Może więcej, może mniej - to się okaże. Deklarowac się kto chętny, a najpóźniej w weekend wrzucę zasady. Postaram się wrzucić minimalne ograniczenia - pewnie tylko discard i trochę kart zmulających grę do jednej sztuki. Zobaczymy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej