Kwietnia 19, 2024, 09:05:22 am

Autor Wątek: Czy jesteś za tym aby zakazać całkowicie Wyspiarza Grindera na turniejach?  (Przeczytany 19450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dworkin

  • Gość
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 18, 2006, 11:56:33 pm »

Falą prawości gościa :) Ale tak rzeczywiście jeszcze Grinder to nie taka masakra, nie porównujmy go do maski westalek, czy wędrownego sokoła (czy ta karta nie jest zakazana?) bo te dwie ostatnie naprawde sa... Doprowadzają do białej gorączki :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 19, 2006, 01:46:41 am »

Ależ Maska Westalek i Wędrowny Sokół są zakazane. A jeśli chodzi o zagrywanie na Grindera Tchórzostw itp. to dziwnym zbiegem okoliczności kiedy Grinder atakuje to Gracz ma czystą rękę :>
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 19, 2006, 12:54:57 pm »

Po prostu nastepnym razem ludzie się przygotują na talie czyszczącę rękę :)
Będzie po sprawie. Ja sam mam już pomysł na deck i Grinder nie powinien stanowić zagrożenia :) Co najwyżej zdobedę 10 dodatkowych PZ ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Lord Nozaki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 22, 2006, 10:56:13 pm »

Cytat: "Muleq"
Ale niestety tak juz jest!! Dleczego np zakazna ma byc maska westalek, wodna bestia i wiele innych kart? Skoro ktos ustalil ze istnieja pewne zakazne karty to dlaczego nie dorzucuc do nich Grindera?? Według mnie znacznie uatrakcyjniło by to pojedynki które nie musiałby sprowadzac sie do walenia w puste pole!! Zresza gdzies juz postulowałem pewne zmiany majace ograniczyc bezmysle zdybywanie punktów. Jedna z nich jest wycofanie Grindera.

Hmm... Mogę zgadnąć?? Grasz pewnie Legionem ? :mrgreen:
Nie musze mieć MAski Westalek, żeby to wiedzieć  ;)
Bractwo i tak jest w gorszej sytuacji, bo sztuka jest ulotna... a i tak bajwięcej zbanowanych kart jest chyba z bractwa... a legion jakoś mocny jest i nikt Alakhaja nie chce wywalić  :roll:
Zapisane
Doom Trooper powraca !!!


Tomasz Feliński - Lord Nozaki, moja strona fotograficzna:
http://nozaki.flog.pl

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 23, 2006, 08:15:10 am »

Cytat: "Lord Nozaki"
Bractwo i tak jest w gorszej sytuacji, bo sztuka jest ulotna... a i tak bajwięcej zbanowanych kart jest chyba z bractwa... a legion jakoś mocny jest i nikt Alakhaja nie chce wywalić  :roll:


Ojoj- bardzo zbłądziłeś synu... czyżbyś zwątpił w światło Kardynała? A tak poważnie to bractwo JEST najsilniejszą organizacją WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA SZTUKĘ. Przejrzyj sobie skład zwycięskich talii na turniejach międzynarodowych i zobacz, jakie znaczenie odgrywa w nich sztuka.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 23, 2006, 09:15:36 am »

Dokładnie, głównie dlatego, że na Sztukę nie rzucisz Zakłóceń Łączności. Osobiście nie lubię grać Bractwem, ale dla zwycięstwa robi się wszystko.
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 29, 2006, 12:06:56 pm »

Czy zna ktos moze historie tego jegomościa ?:D Do którego zakonu on należał i czy w ogole należał. No i dla czego on taki zmutowany. To w sumie jest ciekawa osoba w tym swiecie :)
Zapisane

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 29, 2006, 01:02:34 pm »

Generalnie historia Utraconego Raju jest stosunkowo niedopisana, a faktycznie znajduje się w niej sporo wątków i ciekawych osobowości. Sam Grinder jest dla mnie najbardziej fascynującą postacią w tym dodatku i jednocześnie bardzo podobają mi się klimatyczne obrazki z Raju.
Zapisane

Nocturne

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 29, 2006, 08:36:51 pm »

A moze zna ktos historie Dark Edenu, z tego co mi sie wydaje to specjalnie zrobili nowa karcianke.
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 15, 2008, 10:14:51 pm »

Chcialem odswiezyc temat :D. Po tak dluuugim czasie co myslicie o grinderze. Mi sie wydaje ze wojak jak wojak i sa juz setki sposobow na niego ;) Chyba nauczylismy sie z nim zyc ;)
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Grinder to the Lions!!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 16, 2008, 04:04:30 pm »

Ooooo !! To trzeba było być w Brzegu na turnieju to byś zobaczył jak się można przyzwyczaić do tego m......y  >:(
Zapisane