Marca 29, 2024, 01:20:14 pm

Autor Wątek: Zasady głosowania w Top Five  (Przeczytany 3297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Zasady głosowania w Top Five
« dnia: Lipca 04, 2006, 03:55:14 pm »

Wydaje mi się ze głosów nie będę doliczał do poprzedniej tylko wystartuje się od nowa :) Wiec proszę o oddawanie głosów tak jak poprzednim razem na mój adres e-mail albo na PW :) Może tym razem jakieś ciekawsze i mniej spotykane karty będą w top :)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2009, 12:04:50 am wysłana przez Nekro »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Kolejna edycja Top Five
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 08, 2006, 11:08:45 pm »

Ja uważam, że powinniśmy zrobić TOP FIVE w ten sposób:
Każdy typuje 5 kart.
Pierwsza na liście dostaje 5pkt. ostatnia 1pkt. Po okresie przeznaczonym na głosowanie 5 kart z największą liczbą głosów trafia na TOP FIVE. Każda karta, która trafiła na listę, traci wszystkie pkt, natomiast te, które nie weszły do piątki, zachowują pkt. W kolejnej edycji pkt dodaje się do tych uzyskanych poprzednio. W ten sposób karty na liścię będą się zmieniały. Co jakiś czas ma szansę się pojawić karta typowana z uporem maniaka przez jednego z użytkowników :) Jeżeli wszystkie pkt się będą resetowały to wciąż top five'y będą baaaardzo podobne.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Zasady głosowania w Top Five
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 01, 2009, 12:58:23 am »

Punkty liczyłem w następujący sposób.
Pierwsza na liście dostaje 5pkt. ostatnia 1pkt. Po okresie przeznaczonym na głosowanie 5 kart z największą liczbą głosów trafia do TOP FIVE. W następnym głosowaniu nie można głosować na TOP FIVE. Punkty z poprzedniego notowania są brane pod uwagę (za wyjątkiem TOP FIVE) w tym notowaniu ale już nie w następnym. I tak cyklicznie.
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Zasady głosowania w Top Five
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 17, 2009, 02:20:56 am »

Nekro, na wykopki Ci się zebrało ;p ?  Wg mnie ( a ze wsi jestem) to tak chyba nie ta pora roku :P
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Zasady głosowania w Top Five
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 17, 2009, 11:53:12 am »

Hehe ;)
Jako iż robię "małe" porządki i przekopuje się przez różne tematy to czasem coś odświeżę, sprostuję, dodam i takie tam. Akurat to przytrafiło się tutaj.
A co do samego TOP FIVE to muszę dodać że kolejną edycję rozpoczniemy po turnieju w Zabrzu 2009. Los okazał się być przyjazny i pozwoli mi poprowadzić dalej głosowanie :)
Zapisane